Krwawy poniedziałek we Wrocławiu 11.11.2019

Fakt, iż polskim władzom przeszkadza polska duma narodowa od dawna jest dla wszystkich oczywisty. Z problemem zamieszek, prowokacji czy wrogości ze strony mediów spotykają się od lat wszystkie większe wydarzenia patriotyczne.

Sam Marsz Niepodległości w Warszawie rokrocznie był ofiarą nieuczciwości tych, którym polskość przeszkadza na każdym kroku. Można w tym momencie wspomnieć choćby o policyjnych prowokacjach w stolicy z 2012 roku. Niestety, ich lista jest niepokojąco długa i ciągnie się aż po dzień dzisiejszy.

Tegoroczny pochód jednak należał do wyjątkowo spokojnych, nie licząc może histerycznych ekscesów Obywateli RP. Niestety, nie można powiedzieć tego o marszu we Wrocławiu. Wobec śpiewających hymn Polaków służby użyły armatek wodnych. W ruch poszły pałki, użyto gazu łzawiącego.

PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: Komunikat organizatorów marszu 11.11 we Wrocławiu. „Antypolska prowokacja. Zaraz będziemy ich sprzątać”

Zatrzymanych zostało już 14 osób. Pięć zostało rannych, w tym trzech policjantów. Media głównego nurtu jednogłośnie wykrzykują o rzekomej agresji uczestników, która zmusiła policję do podjęcia działań. Nikt jednak nie słucha głosu poszkodowanych, oszukanych przez władze miasta i przybyłych w pokojowych intencjach, by świętować niepodległość.

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ