Abp Głódź i sprzedaż kościelnych tytułów. Kard. Nycz akolitą Diabła, czyli zakaz organizacji mszy dla uczestników Marszu Niepodległości [WIDEO]

O co takie halo? Media głównego ścieku prześcigają się w publikacji zeznań księży, którzy ogłaszają sensacyjnie, że abp Sławoj Leszek Głódź sprzedaje kościelne tytuły i posadki. O tym procederze szeroko pisałem w mojej książce, którą (nie czytając) bojkotało lewactwo. To problem powszechny w wielu diecezjach w Polsce, a zwłaszcza w Krakowie za czasów kard. Stanisława Dziwisza. Jak to jest dokładnie z tymi grubymi kopertami abp. Głodzia, tłumaczę w niniejszym nagraniu.

Na prośbę Drogich Czytelników komentuję także skandaliczną decyzję kard. Nycza o zakazie odprawiania Mszy Świętej przed Marszem Niepodległości. Kim jest Nycz i czy duchowni mają obowiązek go słuchać?


Wsparcie: http://paypal.me/jacekmiedlar
//wprawo.pl/wsparcie
//sklep-wprawo.pl

Obejrzyj także:

https://wprawo.pl/2019/11/05/skandaliczne-stanowisko-lodzkiej-kurii-kiedys-duchowni-oddawali-zycie-za-najswietszy-sakrament-j-miedlar-wideo/
Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ