Różaniec narzędziem walki? Drogie śliwki w czekoladzie i zhańbiony Senat. Przegląd tygodnia J. Międlara [WIDEO]

Z zażenowaniem patrzę na to jak media i zależni publicyści próbują wmówić opinii publicznej, że różaniec to narzędzie walki i nienawiści, albo że do takich celów ten chrześcijański symbol próbują wykorzystać organizatorzy marszu 11 listopada w Warszawie. Z równie dużym zażenowaniem patrzę jak niektórzy oświeceni próbują przekonać, że różaniec z „walką” nie ma absolutnie nic wspólnego. Jak jest naprawdę? Czym jest różaniec i co mówi o nim Pismo Święte?

KUP BLUZĘ, KOSZULKĘ MĘSKĄ LUB DAMSKĄ Z MOTYWEM: PIĘŚĆ Z RÓŻAŃCEM – DZIĘKUJĘ

W przeglądzie tygodnia (13-19.11.2019) tłumaczę także, kto jako ideologiczny ojciec stoi za próbą zniszczenia tradycyjnego/normalnego modelu rodziny oraz dlaczego Senat zhańbił się przegłosowaniem uchwały oklaskiwanej przez media ukraińskiej antypolonitki Olgi Tokarczuk (media zza wschodniej granicy piszą: „nasza noblistka”). W nagraniu wspominam także o skandalicznym wyroku w sprawie ukradzionej śliwki w czekoladzie i zestawiam go z innymi wyrokami. Wniosek? „Nadzwyczajna kasta” jest wrogiem narodu polskiego! Reforma sądownictwa teraz albo nigdy…, bo będzie za późno.


Wsparcie:
http://paypal.me/jacekmiedlar
wprawo.pl/wsparcie
sklep-wprawo.pl

Obejrzyj także:

https://wprawo.pl/2019/10/10/o-noblistce-tokarczuk-dla-ktorej-polacy-to-mordercy-zydow-oraz-o-schizofrenii-angeli-merkel-komentarz-j-miedlara-wideo/
Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ