„Naczelniku, gratulacje!”. Jacek Międlar komentuje wyniki wyborów parlamentarnych [WIDEO]

„To, co zrobił Jarosław Kaczyński, to jest kapitalna rozgrywka szachisty. To jest kapitalna rozgrywka z punktu widzenia propagandowego i politycznego” – mówi Jacek Międlar w komentarzu powyborczym podkreślając, że Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej profesjonalną partią w Polsce. Analizując działania Kaczyńskiego Międlar wyjaśnia, w jaki sposób prowadzi on politykę skutkującą sukcesem wyborczym pomimo zmasowanego ataku zarówno ze strony opozycji w kraju, jak i polityków unijnych. Polacy głosują na PiS, ponieważ dostają od tej partii to, czego oczekują. PiS kieruje się w swoich działaniach badaniami opinii publicznej, do których się dostosowuje. Polacy wolą 500+ zamiast zmniejszenia podatku, a PiS im to daje.

„Nie podniecajcie się tymi wyborami” – mówi Jacek Międlar i apeluje o opanowanie emocji, które zostały rozhuśtane w takim stopniu, że Polacy gotowi są rzucać się sobie do gardeł. Nie warto tak się denerwować. A kolejne wybory już niedługo.

Zobacz też:

https://wprawo.pl/2019/10/14/katarzyna-ts-sukces-czy-porazka/
Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ