WYWIAD. Stanisław Michalkiewicz o roszczeniach żydowskich, szczepionkach, ZUS-ie i ekshumacji w Jedwabnem

Wprowadzenie państwa w rzeczywistość bezalternatywną zawsze się kończy niedobrze. Właśnie rząd obecny wprowadza w Polskę w sytuację bezalternatywną – w wywiadzie dla wPrawo.pl mówi publicysta Stanisław Michalkiewicz, komentując w ten sposób nacisk na naszą ojczyznę w kwestii bezprawnych żydowskich roszczeń. Błąd został popełniony wcześniej jeszcze za prezydenta Kwaśniewskiego… Znaczy ta sytuacja jaka jest obecnie jest konsekwencją zaniedbań popełnionych przez poprzednie rządy, prezydenta Kwaśniewskiego, którego uważam za prawdziwe nieszczęście dla Polski, Leszka Millera, Donalda Tuska, prezydenta Komorowskiego no i prezydenta Dudy też – mówi publicysta.

OBEJRZYJ I PRZECZYTAJ: Żydokomuna to fakt historyczny! Prof. Krzysztof Szwagrzyk dla wPrawo.pl o Żydach w bezpiece, ekshumacjach na Wołyniu oraz „czasie Wyklętych” [WIDEO]

Michalkiewicz został zapytany o to skąd wie, że żydowskie żądania wynoszą aż 300 miliardów dolarów oraz dlaczego Polska ulega presji ze strony USA. W rozmowie z Jackiem Międlarem komentuje także problem składek na ZUS, wolności w kwestii szczepień oraz sprawę ekshumacji w Jedwabnem, która zadałaby kłam „holokaustowym legendom”.


Odwiedzaj codziennie wPrawo.pl, a publikacje podawaj dalej.
Doceń naszą pracę i wesprzyj nas. Dziękuję.
//wprawo.pl/wsparcie
//sklep-wprawo.pl
http://paypal.me/jacekmiedlar

Przeczytaj i obejrzyj koniecznie:

https://wprawo.pl/2019/10/07/wyborcza-szaleje-po-wywiadzie-miedlara-z-prof-szwagrzykiem-i-wybiela-zydowskich-zbrodniarzy/
Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ