Mocny komentarz Jacka Międlara nt. żenującego ataku prawicy po wywiadzie z prof. Szwagrzykiem [WIDEO]

Po wywiadzie, który Jacek Miedlar przeprowadził z prof. Krzysztofem Szwagrzykiem na temat m.in. żydokomuny (WYWIAD TUTAJ), do ataku ruszyła „Gazeta Wyborcza” publikując propagandowy, kłamliwy gniot autorstwa Estery Flieger. Analizę tego gniota znajdziecie w poniższym linku.

ZOBACZ: „Wyborcza” szaleje po wywiadzie Międlara z prof. Szwagrzykiem i wybiela żydowskich zbrodniarzy.

Ale nie tylko „Wyborcza” rzuciła się na Międlara. Rzuciła się na niego również grupa osób określających się jako prawica, w tym prof. Sławomir Cenckiewicz, Agnieszka Romaszewska, Andrzej Pawluszek (były sekretarz premiera Morawieckiego) i Arkadiusz Cimoch, przewodniczący Koła Chicago Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych. Co napisali na Twitterze? Ich przekaz był taki, że prof. Szwagrzyk w ogóle nie powinien rozmawiać z Jackiem Międlarem, bo – wicie, rozumicie – Międlar to żydożerca, który szkodzi sprawie. I tak oto „Gazeta Wyborcza” oraz prawicowy płomienni patrioci spotkali się i padli sobie w objęcia. Wzruszające, prawda?

ZOBACZ: TYLKO U NAS! Co z ekshumacją ofiar KL Warschau, które spoczywają pod Muzeum POLIN? Mocna odpowiedź prof. Szwagrzyka [WIDEO]

Jacek Międlar odniósł się do żenującego ataku prof. Cenckiewicza, Romaszewskiej, Pawluszka i Cimocha nagrywając krótki, ale mocny komentarz, który znajdziecie poniżej. Posłuchajcie i zastanówcie się, czy niektóre tuzy prawicy nie są przypadkiem zastraszonymi, koniunkturalnymi tchórzami powielającymi narrację „Gazety Wyborczej”.

Źródło: wprawo.pl

Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ