Wzywał do wymordowania polskiej młodzieży! Dziś pisze dla lewicowego portalu

BŁAGAM NIECH KTOŚ POZBĘDZIE SIĘ MŁODZIEŻY W WIEKU 13-19 LAT METODĄ DOWOLNĄ NAWET PRZYPOMINAJĄCĄ LUDOBÓJSTWO LUB OBÓZ ŚMIERCI!!!! w tych oto słowach, Krzysztof Pacewicz, syn znanego publicysty Gazety Wyborczej. skomentował wyniki wyborów do europarlamentu, które odbyły się w roku 2014. Wtedy niespodziewany sukces odniosła Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikkego. Jego skandaliczny wpis był odpowiedzią na fakt, że młodzież w wieku 13-19 w przeważającej większości deklaruje poparcie dla partii prawicowych.

Dziś, skompromitowany Pacewicz, który jeszcze pięć lat temu wzywał do ludobójstwa na prawicowej młodzieży jest „dziennikarzem” portalu oko.press, podającego się za walczący z „hejtem i nienawiścią”. Jakim cudem w gronie redakcyjnym owego portalu znalazł się Pacewicz? Otóż dlatego, że najwyraźniej ci, którzy publicznie deklarują „walkę z mową nienawiści” w istocie nienawiścią się kierują. Tak jest z pewnością w przypadku portalu oko.press na co dowodem są liczne, oczerniające Polaków publikacje, a zwłaszcza obecność w gronie redakcyjnym człowieka, który wzywał do ludobójstwa na młodych Polakach. Oto kryteria „orędowników tolerancji i równości”: wymordować i zmieszać z błotem wszystkim, którzy myślą inaczej niż lewa strona. A polski wymiar sprawiedliwości tylko temu przyklaskuje, bo przecież wzywanie do ludobójstwa i znieważanie Polaków ma „znikomą szkodliwość czynu”.

Przeczytaj:

https://wprawo.pl/2019/09/06/katarzyna-ts-sedzia-statkiewicz-to-nazistka-proces-miedlar-vs-lempart-w-pigulce/
Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ