„Jestem ostatnim platformiarzem”. Wywiad z Pawłem Kukizem o rozmowach z Konfederacją, PSL-u, ustawie 447, farmach wiatrakowych i LGBT

„Polskie Stronnictwo Ludowe to zorganizowana grupa przestępcza.” Tak jeszcze kilka lat temu o Polskim Stronnictwie Ludowym mówił Paweł Kukiz. Dziś z formacją Władysława Kosiniaka-Kamysza połączył siły i jak zaznacza w rozmowie z Jackiem Międlarem, w ten sposób odniósł „sukces”. Na czym ten „sukces” polega?

WESPRZYJ NAS – KLIK

Kukiz nie ukrywa, że dla niego spełnieniem marzeń byłoby, gdyby dwie największe partie nie mogły samodzielnie rządzić, a z PSL-em liczy na realizację postulatów, którym „jest wierny od 2015 roku”.

W rozmowie z Jackiem Międlarem, Paweł Kukiz tłumaczy dlaczego nie stworzył koalicji z Konfederacją, jakie jest jego stanowisko w sprawie bezprawnych żydowskich roszczeń i czy jest zwolennikiem stawiania wielkich farm wiatrakowych na terenie naszego kraju. Gdy został zapytany o legalizację związków partnerskich, ironicznie odpowiada, że byłby za legalizacją z „szacunku do Krzysztofa Bosaka”, który w sprawie swojej orientacji wypowiadał się na łamach naszego portalu.

PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: Krzysztof Bosak o Żydach, OZE i Giertychu. Lider Konfederacji odpowiada na zarzuty! WYWIAD dla wPrawo.pl [WIDEO]

Czy Paweł Kukiz przejmuje się krytycznymi komentarzami na swój temat? Czy wystartuje w przyszłorocznych wyborach prezydenckich? Ma zamiar porzucić politykę czy może czuje, że musi „spełnić misję”? O tym w najnowszym wywiadzie dla wPrawo.pl.


WSPARCIE:
http://jacekmiedlar.pl/wsparcie
http://paypal.me/jacekmiedlar
SKLEP: //sklep-wprawo.pl

Przeczytaj:

https://wprawo.pl/2019/08/19/katarzyna-ts-wilk-w-owczej-skorze/
Tagi , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ