Czy hierarchia Kościoła stanie w naszej obronie? Dziennikarz oko.press wzywał do ludobójstwa na polskiej młodzieży – Przegląd tyg. [WIDEO]

Po czwartkowym wyroku, w którym sędzia Anna Statkiewicz z Wrocławia uznała, że znieważenie Polaka ma „znikomą szkodliwość czynu”, mam pewność co do tego, że jesteśmy w trudnym położeniu. Z niemal każdej strony osaczeni przez „kłamców”, prowokatorów, starych działaczy komunistycznych, realnych wrogów, antypolonitów, w tym także wymiar sprawiedliwości, który traktuje nas jak podludzi (untermensch).

I w tym miejscu rodzi się istotne pytanie. Gdzie w tej sytuacji jest kościelna hierarchia? Gdzie są ci, którzy mocą sakry biskupiej winni nas brać w obronę i chronić przed atakami, niesprawiedliwością i ideologiami zła. Czy możemy liczyć na pomoc „pasterzy”? W oparciu o wydarzenia ostatnich lat, a zwłaszcza sierpniowy wywiad papież Franciszka dla lewicowego dziennika La Stampa, postaram się udzielić Wam na to odpowiedź.

W najnowszym przeglądzie tygodnia (1-7.09.2019) poruszę także sprawę Krzysztofa Pacewicza, dziennikarza „walczącego z mową nienawiści” portalu oko.press, syna publicysty Gazety Wyborczej, który stosunkowo niedawno wzywał do ludobójstwa na prawicowej, polskiej młodzieży (WIĘCEJ TUTAJ).

Trwa kampania wyborcza. Czy można ufać politykom? Czy zapewnienia polityków PiS nie są podobne do tych, które słyszeliśmy w 2015 roku. A może to po prostu jedna z metod manipulacji opinią publiczną? Dlaczego Konfederacja jest cenzurowana (WIĘCEJ TUTAJ)?

Zachęcam do obejrzenia przeglądu tygodnia wPrawo.pl

KUP MOJĄ KSIĄŻKĘ, GDZIE SZEROKO PORUSZAM SPRAWY KOŚCIOŁA – TUTAJ
WESPRZYJ NAS – KLIK
ZAPRASZAM DO SKLEPU – DOSTĘPNE SĄ BLUZY TAKIE JAK W FILMIE

Przeczytaj:

https://wprawo.pl/2019/09/06/katarzyna-ts-sedzia-statkiewicz-to-nazistka-proces-miedlar-vs-lempart-w-pigulce/
Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ