Ostatnia rozprawa Międlar vs. Lempart. Relacja live. „Żądamy dwóch lat ograniczenia wolności dla oskarżonej!” [WIDEO]

W piątek (30 sierpnia 2019) w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia Śródmieścia odbywa się ostatnia rozprawa w procesie, który Jacek Międlar wytoczył Marcie Lempart za znieważenie i zniesławienie go słowami: nazista, faszysta, neonazista, neofaszysta, przywódca nazistowskich band. Na początku rozprawy została ogłoszona krótka przerwa na zapoznanie się stron z wnioskami dowodowymi. Podczas przerwy doszło do ciekawej dyskusji między zwolennikami Jacka Międlara i Marty Lempart. Relacja live poniżej.

Mecenas Jarosław Litwin i Jacek Międlar wygłosili mocne, patriotyczne mowy końcowe, a na koniec oskarżyciel bez ogródek podsumował relatywistyczny bełkot pełnomocnika oskarżonej. Międlar żąda dla Lempart 2 lat ograniczenia wolności w wymiarze 30 godzin nieodpłatnych prac społecznych i wpłaty 10 tysięcy złotych na Fundację Ku Korzeniom, która zajmuje się renowacją nagrobków żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych.

Zobacz też:

https://wprawo.pl/2019/08/06/rozprawa-miedlar-vs-lempart-relacja-live-wideo/
Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ