W piątek ostatnia rozprawa J. Międlar kontra oskarżona M. Lempart. Czy awanturnica pójdzie do więzienia? [WIDEO]

W piątek (30 sierpnia 2019) w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia Śródmieścia w sali 243 o godzinie 11 odbędzie się ostatnia rozprawa Jacka Międlara z oskarżoną Martą Lempart. Wrocławska awanturnica została oskarżona o znieważenie i zniesławienie Jacka Międlar w słowach: nazista, faszysta, neonazista, neofaszysta, przywódca nazistowskich band... Grożą jej dwa lata więzienia.

PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: 1 września o 19.39 manifestacja patriotyczna pod niemieckim konsulatem we Wrocławiu [WIDEO]

Proces toczy się od niemal roku. Sędzia Anna Statkiewicz bez jakichkolwiek podstaw zezwoliła na przesłuchanie świadków, w istocie kolegów i koleżanki Marty Lempart. Wśród nich byli: Marta Stożek z Razem, Patryk Iwanicki wspierający feministki, Ewa Trojanowska i Izabela Witowska z Obywateli RP, Krzysztof Niciejewski (KOD) i Joanna Scheuring-Wielgus. Żaden ze świadków nie zeznawał co do faktów. Odnieść można było wrażenie, że kłamliwymi zeznaniami Lempart chciała zmanipulować sędzię stosując metodę goebbelsowską: Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą. Czy jej się to udało? Okaże się niebawem.
WYSŁUCHAJ IRRACJONALNE ZEZNANIA ŚWIADKÓW – KLIK

Podczas ostatniej rozprawy, poprzedzonej odrzuconym wnioskiem o wyłączenie sędzi Anny Statkiewicz, która w faworyzowała oskarżoną, a mnie przez „omyłkę” nazywała „oskarżonym”, Marta Lempart przeszła samą siebie. Po rozegraniu na komórce „partyjek w pasjansa” i wdaniu się w pyskówkę z sędzią, oskarżona Lempart próbowała przekonać, że w Marszu Polski Niepodległej maszerują sami „kryminaliści i neofaszyści”. Jutro (30 sierpnia 2019) sędzia zaplanowała wysłuchanie mów końcowych i prawdopodobnie zapadnie wyrok w sprawie. Na przykładzie tego procesu zobaczymy czy można liczyć na sprawiedliwość w polskich sądach. Jeśli tak, to Marta Lempart trafi za kraty, albo przez następne 24 miesiące będzie zamiatać ulice. Darmowa kuracja.
RELACJA Z OSTATNIEJ ROZPRAWY – KLIK

Przeczytaj i obejrzyj:

https://wprawo.pl/2019/08/07/zniewazyla-kazdego-z-was-jacek-miedlar-o-wyczynach-marty-lempart-podczas-rozprawy-sadowej-wideo/
Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ