Rada Miasta Przemyśla przeciw promocji LGBT! „Wzywamy o wycofanie ich z publicznego dyskursu!” Treść oświadczenia, transmisja z sesji i komentarz [WIDEO]

Podczas poniedziałkowej sesji Rady Miasta Przemyśla radni przegłosowali uchwałę zakazującą promocję ideologii środowisk LGBT na terenie miasta. Oznacza to, że miasto będzie wolne od tzw. parad równości w istocie będącymi spektaklami pornografii, demoralizacji i antychrześcijańskiego fundamentalizmu. To wspaniała decyzja. Czas na kolejne miasta!

Podczas sesji Rady Miasta Przemyśla z wczoraj (26 sierpnia 2019) podjęto „oświadczenie wyrażające sprzeciw wobec promocji i afirmacji ideologii tak zwanych ruchów LGBT”. Za opowiedziało się 15 radnych. Tylko 3 było przeciw 3, a jeden radny wstrzymał się od głosu.

PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: J. Międlar: Od LGBT do legalizacji pedofilii! „To sposób wyrażania homoseksualizmu. Pedofile są jak rodzice” [WIDEO]

Treść przegłosowanego oświadczenia:

Kierując się dobrem wspólnym, troską o rodzinę oraz dzieci a także poszanowanie zasad Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej, Rada Miejska w Przemyślu wyraża sprzeciw wobec działań zmierzających do promocji ideologii tak zwanych ruchów LGBT, których cele pozostają w głębokiej sprzeczności z zasadą wolności, tradycyjnymi wartościami chrześcijańskimi oraz prawem naturalnym.
Działa postulowane oraz podejmowane w ostatnim czasie przez tzw. ruchy LGBT oraz wspierające je środowiska mają charakter inżynierii społecznej, która w swoim zamyśle stwarza poważne zagrożenia dla porządku społecznego uderzając w jego fundament jakim jest Rodzina.
Ideologia towarzysząca ruchom LGBT proponując alternatywną wizję człowieka oraz nowych norm społecznych, dąży nie tylko do wywierania wpływu na różne sfery życia takie jak oświata, wychowanie, kultura, etyka, ale również ingeruje w sferę prywatną przysposobioną wyłącznie rodzinie.
Jako reprezentanci Wolnego Królewskiego Miasta Przemyśla zasiadający w jego Radzie Miejskiej, mając na względzie dobro polskich i przemyskich rodzin stajemy w obronie naszej szkoły oraz systemu oświaty przed próbami narzucenia szkodliwych i demoralizujących standardów, mających negatywny wpływ na prawidłowy rozwój psychiczny dzieci i młodzieży. Nie zgadzamy się na jakiekolwiek próby ingerowania ideologii LGBT w proces wychowania i kształcenia na każdym jego etapie. Szkoła bowiem nie może stać się narzędziem do ideologicznej ofensywy, ale być miejscem gwarantującym bezpieczeństwo i umożliwiającym właściwy rozwój.

Szanując przyrodzoną i niezbywalną wartość każdego człowieka, protestujemy wobec nachalnego propagowania inicjatyw i treści przez ruchy LGBT i wzywamy o wycofanie ich z publicznego dyskursu.
Jako radni Rady Miejskiej w Przemyślu deklarujemy przywiązanie do zasad, które budują siłę polskich i przemyskich rodzin, a które mają swoje źródło w wartościach chrześcijańskich i naszej polskiej tradycji.

Jak głosowali radni?

Regia Civitas
1. Robert Bal – za
2. Bartłomiej Barczak – za
3. Małgorzata Gazdowicz – za
4. Dariusz Lasek – za

Prawo i Sprawiedliwość
1. Maciej Kamiński – za
2. Daniel Dryniak – za
3. Wojciech Rzeszutko – za
4. Andrzej Berestecki – za

Kukiz’15
1. Tomasz Leszczyński – za
2. Mirosław Majkowski – za
3. Monika Różycka – za
4. Monika Jaworska Żurawska – za
5. Andrzej Zapałowski – za
6. Marcin Kowalski – za

SLD
1. Bogumiła Nowak – za

Koalicja Obywatelska
1. Tomasz Schabowski – PRZECIW
2. Jerzy Krużel – PRZECIW
3. Paweł Zastrowski – PRZECIW
4. Ewa Sawicka – wstrzymała się od głosu

Nieobecni
Wojciech Błachowicz i Grażyna Stojak (KO)
Janusz Zapotocki i Tomasz Kulawik (SLD)

A teraz, trzymając w ręku gotowiec, który uchroni Polaków przed tęczowym fundamentalizmem, pod którym kryje się neobolszewia, idźmy do swoich radnych, by w każdym polskim mieście takie oświadczenie zostało przegłosowane.

Przeczytaj i obejrzyj:

https://wprawo.pl/2019/08/24/tu-nie-chodzi-o-rozporek-to-totalitarna-walka-z-chrzescijanstwem-i-wwozenie-do-kraju-czerwonego-raka-przeglad-tyg-18-24-08-2019/
Tagi , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ