Jacek Międlar

Oświadczenie ws. skandalicznych kłamstw na mój temat

Oświadczenie Jacka Międlara w sprawie pomówień Piotra Rybaka w rozmowie udostępnionej na portalu MIZIAFORUM.
W odpowiedzi na skandaliczne kłamstwa, pomówienia, zniewagi mnożone przez PR w jednym z wywiadów, a z którym nie utrzymuję kontaktu od grudnia 2018 roku.

1. Książka, którą napisałem jest napisana WYŁĄCZNIE przeze mnie. To autobiografia z wkomponowanymi felietonami publikowanymi w latach 2014-2018.
2. Nie sprzedawałem koszulek w Oświęcimiu.
3. Nie posiadam nieruchomości.
4. Z Piotrem R., co jest moją przemyślaną decyzją, nie utrzymuję kontaktów od grudnia 2018 roku.
5. W sprawie marszu w Oświęcimiu w styczniu 2019 roku wypowiedziałem się 3 tygodnie wcześniej, po tym jak dotarły do mnie informacje o tym, że jestem w ten marsz wciągany. (patrz pkt. 4)
6. PR. sugeruje, że podczas kolędy (2015/2016) spotkałem „moją kobietę”, która zaszła w ciążę. Jest to skandaliczne uderzenie w moją rodzinę. Moje dziecko ma 1,5 roku, a będąc księdzem z kobietą nie utrzymywałem żadnych relacji.
7. Sprawa tych i pozostałych skandalicznych pomówień została przekazana do prawnika i zostaną wyciągnięte konsekwencje na drodze sądowej.

Podręczniki szkolne - sprawdź na Ceneo

Tego typu pomówienia były mnożone przez PR przez wiele ostatnich miesięcy na co pozostawałem głuchy. Obrażano moją rodzinę, a na mój temat wymyślano najobrzydliwsze rzeczy.

Niestety została przekroczona granica wszelkiej przyzwoitości.
Z poważaniem
JACEK MIĘDLAR

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *