Przyjdźcie na moją rozprawę z aborcjonistką Lempart! Czy wrocławska awanturnica poniesie karę za mojej osoby?

We wtorek, 6 sierpnia, o godz. 10.00 w Sądzie Rejonowym we Wrocławiu (ul. Podwale 32) odbędzie się kolejna rozprawa w procesie, który Jacek Międlar wytoczył Marcie Lempart za znieważanie go określeniami „nazista”, „faszysta”, „bandyta”, „neofaszysta”, „neonazista” podczas marszu Wielkiej Polski Niepodległej 11 listopada 2017 roku. Proces rozpoczął się we wrześniu 2018 roku. Żaden ze świadków powołanych przez Lempart (w tym posłanka Joanna Scheuring-Wielgus) nie był w stanie przywołać jakiegokolwiek cytatu i konkretu mającego potwierdzać ich wymysły o rzekomym „faszyzmie”, „bandytyzmie” i „nazizmie” Międlara.

Sędzia Anna Statkiewicz wielokrotne dała dowód temu, że jest stronnicza i jej sympatia jest po stronie Marty Lempart. Podczas przesłuchań świadków sędzia wielokrotnie uchylała pytania pełnomocnika Międlara, gdy ten demaskował ich krętactwa. Nie informowała również pełnomocnika o wnioskach dowodowych składanych przez Lempart, jednocześnie informując oskarżoną o wnioskach składanych przez Międlara. Czy taka sędzia będzie w stanie wydać wyrok posługując się obiektywizmem i rzetelną oceną faktów? Zobaczymy już wkrótce.

Zobacz KONIECZNIE!

https://wprawo.pl/2019/05/16/j-miedlar-sadowa-faworyzacja-wroclawskiej-awanturnicy-nagrania-z-rozpraw/
Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ