J. Międlar: Jedwabne – kto boi się prawdy? Polacy pomordowani na Wołyniu skazani na zapomnienie? [WIDEO]

Likwidacja Żydów w Jedwabnem, która miała miejsce 10 lipca 1941 to temat rozgorzałych dyskusji na arenie polskiej i międzynarodowej. Problem w tym, że w istocie nie ma o czym rozmawiać, bo relacje świadków, mówią bardzo jasno: zbrodni dokonali Niemcy. Koniec kropka. Problem w tym, że Żydzi, opętani nienawiścią do Polski, na której terenie pragną zbudować Judeopolonię, inaczej zwaną Nowym Izraelem (więcej TUTAJ), nie zważając na fakty produkują jedwabieńskie kłamstwa i wmawiają kit o „religijnym zakazie” wykopywania żydowskich kości czy zgorszeniu związanym z widokiem kości. Fakty niszczą ich załganą propagand, którą dziś można przyrównać do krótkiej anegdotki:

– Pół mojej rodziny w czasach II wojny światowej wymordowali Żydzi.
– Dowód?
– Wujek był świadkiem.
– To jeszcze nie dowód. Potrzebna ekshumacja.
– Oj nie, nie. Wystarczy „relacja” wujka, żeby was oskarżyć! Analogia do żydowskich kłamstw nt. Jedwabnego. /historia zmyślona/

PRZECZYTAJ: Będzie ekshumacja w Jedwabnem czy zostaną zastosowane podwójne standardy? Jest wypowiedź prezydenta Dudy

Talmud Jerozolimski (Moed katan, koniec 2. rozdziału) wskazuje, że nie ma mowy o zakazie na ekshumację żydowskich zwłok. Zwłaszcza, że ta bez kłopotów przeprowadzana jest w Niemczech czy na Białorusi. Żydowski przemysł kłamstwa obalają także relacje świadków, np.: Bohdana Wądołowskiego, Hieronimy Wilczewskiej oraz zeznania świadków z procesu z Sądu Okręgowego w Łomży (cytowani w książce „Moja walka o prawdę”). Czemu ma służyć zakłamana, holokaustowa „martyrologia” obciążająca Polaków? Dlaczego z tak wielkim zaangażowaniem jak o Żydach, którzy w myśl kłamliwej propagandy, nie wspomina się o pomordowanych Polakach, nie stawia się pomników ofiarom ludobójstwa na Wołyniu oraz w niemieckich obozach śmierci? Dlaczego Roman Strągowski, ofiara rzezi wołyńskiej nie otrzymał specjalnej renty od państwa i nie jest zapraszany przez państwowe muzea, by przekazać Polakom i historykom to czego 12 lutego 1943 roku doświadczył ze strony ukraińskich zbrodniarzy? A może Polak to w oczach mainstreamu po prostu zwierzę?

KOSZULKI NIE PRZEPRASZAM ZA JEDWABNE NA SKLEP-WPRAWO.PL

O tych i innych sprawach opowiadam w niniejszym nagraniu (podzielonym na dwie części) i staram się przedłożyć kieszonkowe kompendium na temat likwidacji Żydów w Jedwabnem, co z pewnością może się przydać niejednemu w dyskusji z politycznym idiotą lub sprzedajnym dwużydzianem.

Już niebawem, bez problemów technicznych, wszystkie nagrania, także relacje „na żywo” będą publikowane na platformie wprawo.tv, którą Państwo pomagacie sfinansować. Dziękuję.

Można przewinąć od 15 minuty.

Obejrzyj także:

https://wprawo.pl/2019/07/12/antypolski-skandal-nazwalismy-banderowcow-ukraincami-i-przywolalismy-prawde-o-wolyniu-wroclawski-magistrat-rozwiazal-marsz-pelna-relacja-wideo/
Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ