Piotr Cywiński

Folwark rebbe Cywińskiego, wojska amerykańskie w Polsce i kolejne ZARZUTY dla Jacka Międlara | Przegl. tyg.(9-15.06.2019)

W dzisiejszym tygodnia (9-15.06.2019) Jacek Międlar podsumowuje wizytę kilkudziesięciu Polaków w Muzeum Auschwitz 14 czerwca 2019 roku z okazji Narodowego Dnia Pamięci Polskich Ofiar Niemieckich Obozów Koncentracyjnych, kolejne dwa tysiące amerykańskich wojaków w Polsce oraz jakie absurdalne zarzuty postawi mu wrocławska prokuratura!

Międlar przywołuje przemówienie Marii Leśniak-Wojciechowskiej spod obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu oraz swoje przemówienie spod ściany straceń, a także opowiada o zatrzymaniu Krzysztofa Adamka i Marka Palarczyka przez policję za napisy „Polska a nie Polin” oraz „Stop antypolonizmowi”. Komentuje także nieobecność polityków i działaczy Konfederacji na uroczystościach w Auschwitz. Szczegóły ws. zarzutów, które zostaną postawione Jackowi Międlarowi zostały opisane w felietonie (TUTAJ).

Podręczniki szkolne - sprawdź na Ceneo

ZRZUTKA na WPRAWO.TV: https://zrzutka.pl/telewizja-internetowa-wprawo-tv
SKLEP (książka moja, Kasi i płyta Stopy oraz odzież patriotyczna): http://sklep-wprawo.pl
Wsparcie:
http://jacekmiedlar.pl/wsparcie
http://paypal.me/jacekmiedlar
————–
RELACJA Z CAŁEGO POBYTU W OŚWIĘCIMIU: https://wprawo.pl/2019/06/15/wideo-chcieli-oddac-czesc-polakom-pomordowanym-w-obozach-zatrzymania-przez-policje-i-zakaz-dla-barw-narodowych/

Przeczytaj:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *