Ambasador RP w Izraelu promuje odzież z napisem „Polin”. Odpowiadam na tę błazenadę! „Tu jest POLSKA a nie Polin”

Marek Magierowski, ambasador RP w Izraelu robi co w jego mocy, by tylko podlizać się Żydom okupującym Palestynę, których przedstawiciele rządu Polaków odsądzają od czci i wiary. „Polacy współpracowali z nazistami”, „Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki”. To jedne z wielu obelg, które pod naszym adresem  publicznie wystosowują Żydzi. Magierowski, zamiast wystosować pismo dyplomatyczne stawiające żydowskich chamów do pionu, postanowił podlizać się okupantom Palestyny i promuje śpiochy z napisem „Polin”. Śpiochy z napisem „Polin. Ken!” zamierzamy wręczać w prezencie wybranym, świeżo upieczonym rodzicom – napisał na Twitterze ambasador RP w Izraelu.

PRZECZYTAJ: Farsa! Żyd nie przeprosi, a Polska „nie da się sprowokować”

Problem w tym, że nazwa „Polin” kojarzy się bardzo negatywnie. Nie dość, że określa haniebne muzeum, które od lat trudzi się oczernianiem naszego narodu, to przede wszystkim „Polin” jest deprecjonującym określeniem Polski, które z uporem maniaka używali i używają Żydzi na całym świecie. Czyżby Magierowski nie zdawał sobie z tego sprawy? Ciężko dać temu wiarę. Owszem, to dość niekonwencjonalny pomysł na promocję w Izraelu, ale za to jaki zasięg!dodaje ambasador. Co za błazenada. Po pierwsze zasięgu nie ma wcale, bo kto poważny bierze sobie do serca napis znajdujący się na śpiochach noworodka. Po drugie, jeśli już jesteśmy przy promocji Polski, to przydałby się napis: „niemieckie obozy śmierci”, albo „Polska a nie Polin”.

PRZECZYTAJ: Polska w cieniu żydostwa. O masowej zdradzie i dywersji wobec odradzającego się Państwa Polskiego, czyli skrywana prawda na stulecie odzyskania niepodległości

Ambasador RP w Izraelu M. Magierowski poleca śpiochy z napisem „Polin”. Katastrofa! Panie ambasadorze, ja jestem Polakiem a moją Ojczyzną jest Polska i polecam koszulki „TU JEST POLSKA a nie Polin”! Dostępne na http://sklep-wprawo.pl oraz na Kościuszki 32 we Wrocławiu – Magierowskiemu odpowiedział Jacek Międlar.

Zachęcamy bardzo serdecznie do kupna takich właśnie koszulek. Z pewnością zaczerwienią niejedne żydowskie oczęta, a wraz z porządną odzieżą będzie propagowana prawda, która w duszy gra Polakom z krwi i kości. Magierowski, skończ waść, wstydu oszczędź!

Kup koszulkę i pokażmy na ulicach oraz w zakładach pracy, że my jesteśmy Polakami, a naszą Ojczyzną jest POLSKA! Sklep – klik

Źródło: wprawo.pl

Przeczytaj także:

https://wprawo.pl/2019/03/07/popis-w-pelnej-krasie-zdanowska-i-magierowski-beda-promowac-lodz-w-izraelu/

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ