„Zamachowiec to ateistyczny syjonista wyrosły na komunizmie.” YouTube blokuje film na temat manifestu zamachowca | J. Międlar [WIDEO]

Zaledwie dwadzieścia minut trwała transmisja na żywo, podczas której tłumaczyłem widzom kim naprawdę jest zamachowiec z Nowej Zelandii. Wyjaśniłem, że 28-letni Brenton Tarrant to ateistyczny syjonista wyrosły na ideologii komunistycznej (co zaznacza w swoim manifeście). Po tym YT zablokowała transmisję. Administracja portalu, a wraz z nim zdegenerowane lewactwo, które zniesławianiem mojej osoby ściąga na siebie konsekwencje prawne, stwierdziło że… pochwalam zamach na losowo wybranych muzułmanach. Tymczasem tłumaczyłem kim jest zamachowiec oraz zaznaczyłem, że tak jak on nie postąpiłby żaden chrześcijanin. Owszem, wyznawca Chrystusa może pociągnąć za spust, ale nie w kierunku losowo wybranych reprezentantów jakiejś grupy, ale w kierunku konkretnego zbrodniarza. To wszystko w myśl chrześcijańskiej obrony własnej. Lewactwo, które próbowało wmówić światu, że Tarrant to „chrześcijański/prawicowy ekstremista” kolejny raz zostało zdemaskowane, stąd ich bezczelny atak na moją osobę oraz imputowanie mi pochwalania zbrodni.

Zachęcam do lektury mojego felietonu pt. Przeczytałem manifest zamachowca z Nowej Zelandii. Niewygodna prawda, gdzie znajduje się także pełna treść manifestu zamachowca oraz zachęcam do obejrzenia mojego komentarza, permanentnie blokowanego na zagranicznym portalu:

https://www.youtube.com/watch?v=xK5Ns3xaKkk&t=2s

Nowa koszulka polo, w której jestem: https://sklep-wprawo.pl/pl/p/Koszulka…
————– MOJA KSIĄŻKA na http://sklep-wprawo.pl
Wsparcie finansowe: http://paypal.me/jacekmiedlar http://wprawo.pl/wsparcie http://jacekmiedlar.pl/wsparcie
Portal: http://wprawo.pl
Blog: http://jacekmiedlar.pl
Sklep: http://sklep-wprawo.pl
POLECAM smycze, płyty, książkę, CZAPKI ZIMOWE na http://sklep-wprawo.pl
WYPRZEDAŻ KOSZULEK: http://sklep-wprawo.pl

https://wprawo.pl/2019/03/25/j-miedlar-przeczytalem-manifest-zamachowca-z-nowej-zelandii-niewygodna-prawda/

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ