Marsz w Hołdzie Żołnierzom Wyklętym we Wrocławiu! Oddajmy cześć bohaterom podziemia niepodległościowego!

1 marca jest świętem, w tym przypadku Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Od 2011 roku we Wrocławiu organizowane są z tej okazji marsze. Początkowo robił je NOP, później stowarzyszenie Odra-Niemen. W tym roku organizatorzy natrafili na kłopoty. Jakieś przepychanki z władzami miasta. Cóż, pisaliśmy przed wyborami kim jest Jacek Sutryk, i jaka wesoła ekipka za nim stoi, zatem pretensje że jest jak jest należy mieć do wyborców.

Nic to. Zgłosiliśmy marsz ku czci Żołnierzy Wyklętych. Kto będzie? A będzie Jacek Międlar między innymi. Znów lewactwo będzie miało ból zada.

Nie chcemy przeszkadzać Odrze–Niemen w ich obchodach, nawet je wspomagamy rozprowadzając plakaty.
Informują one, że 1 marca o godzinie 17:00 w bazylice św. Elżbiety (kościół obok Rynku przy ulicy Odrzańskiej) odbędzie się koncert „Chwała Niezłomnym”, a o godzinie 19:00 na części Rynku zwanej Placem Gołębim będzie miała miejsce prezentacja multimedialna.

My zaczynamy, gdy pokaz się skończy, czyli około godziny 20:00 z pl. Solnego, zatem tuż obok prezentacji.
Marsz nie będzie długi. Ci, którzy walczyli o Polskę wolną od Niemców i sowietów zasługują, by o Nich pamiętać. Lewactwo w 2011 tak skomentowało pierwszy w Polsce marsz ku pamięci Żołnierzy Wyklętych: „faszyści idą czcić faszystów”. Minęło 8 lat, ich narracja się nie zmieniła.

Marsz w Hołdzie Żołnierzom Wyklętym, 1 marca 2018. Wymarsz z placu Solnego o godzinie 20. Prosimy o zabranie zniczy i biało-czerwonych flag.

Zachęcamy do licznego udziału w manifestacji podczas której oddamy cześć żołnierzom antykomunistycznego podziemia niepodległościowego. Zaznaczamy, że podobnie jak 11 listopada 2018 roku, tym razem także nikt i nic nas nie zatrzyma.

WYDARZENIE NA FACEBOOK’u – KLIK

Jacek Międlar zaprasza na marsz:

https://www.youtube.com/watch?v=4E46ijgnw5A

Źródło informacji: fanatik.ogicom.pl

Przeczytaj:

https://wprawo.pl/2019/02/23/gloryfikacja-upa-oraz-splugawienie-ognia-i-burego-obalamy-zaklamane-mity/

Tagi , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ