„Jacek Sutryk i komunistyczny zamordyzm.” 1 marca we Wrocławiu nikt i nic nas nie zatrzyma [WIDEO]

Wrocławski magistrat znany jest z mocno antypatriotycznego nastawiania. Upust antypolonizmu dał chociażby w ubiegłym roku, gdy wszelkimi możliwymi sposobami, Sutryk i jego ekipka, próbowali doprowadzić do delegalizacji marszu z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, zanim ten jeszcze wyruszył. Taki komunistyczny zamordyzm. Nie udało się, dlatego w tłum wpuszczono lewackich awanturników, którzy prowokowali, co potem wykorzystywano do obrzydzania patriotycznych manifestacji. Nie inaczej jest teraz. Ramię w ramię z mediami Michnika czerwony magistrat prowadzi kampanię nienawiści przeciwko polskim patriotom, którzy w piątek będą oddawać hołd największym bohaterom antykomunistycznego podziemia niepodległościowego.

W sprawie Marszu w Hołdzie Żołnierzom Wyklętym, który 1 marca o godz. 20 wyruszy z wrocławskiego placu Solnego, wypowiedział się niejaki Bartłomiej Ciążyński. To typek, który od jakiegoś czasu szepcze do ucha Sutrykowi ws. „przeciwdziałania ksenofobii”, której lewactwo dopatruje się w postawach patriotycznych. Lewak opłacany z pieniędzy polskich podatników. Coś obrzydliwego…

WYDARZENIE NA FACEBOOK’u: https://web.facebook.com/events/2100965389987935/

Ciążyński opublikował oświadczenie:

Po pierwsze, miasto nie zakazało tego zgromadzenia, ponieważ nie ma do tego przestrzeni prawnej. Ćwiczyliśmy to przed 11 listopada 2018 roku i sądy w obu instancjach uchyliły taki zakaz (podobnie w Warszawie). W tym miesiącu, w podobnej sytuacji sądy uchyliły decyzję Burmistrza Hajnówki o zakazie zgromadzenia. Orzecznictwo jest w tej sprawie jednolite: potencjalne zagrożenie nie jest przesłanką do zakazu. Nie wchodzimy do tej rzeki skoro wiemy, gdzie jej nurt nas poniesie, czyli do sądowego uchylenia zakazu. Działamy na podstawie i w granicach prawa, a prawo na zakaz w tej sytuacji nie pozwala.

Po drugie, miasto będzie się temu marszowi drobiazgowo i wnikliwie przyglądać w czasie jego trwania. Delegat gminy będzie miał do pomocy obserwatorów, radcę prawnego i mnie jako doradcę prezydenta. Przedstawiciele miasta będą mieli do dyspozycji oznakowane samochody i wgląd w czasie rzeczywistym w monitoring miejski prowadzony w Wydziale Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego UM. Nadto, będą kamerzyści, którzy będą rejestrować przebieg zgromadzenia. Wszystko po to, żeby mieć pełen przegląd sytuacji, mieć oczy i uszy w każdym miejscu marszu.

Po trzecie, po to miasto będzie posługiwać się wszystkimi tymi narzędziami, żeby mieć pewność czy są postawy prawne do ewentualnego rozwiązania zgromadzenia. Te podstawy to zagrożenie dla życia, zdrowia, mienia w znacznych rozmiarach i popełnianie czynów zabronionych. Powtarzam: miasto działa na podstawie i w granicach prawa. Konstytucja i prawo międzynarodowe gwarantuje prawo do POKOJOWEGO zgromadzenia. Takim nie jest zgromadzenie podczas, którego formułowane są np. antysemickie i rasistowskie treści, ponieważ obowiązkiem władz jest ochrona społeczeństwa przed „wrogami demokracji”. Więc, jeżeli zaistnieją do tego podstawy, przedstawiciel miasta nie zawaha się rozwiązać zgromadzenia. 

Panie Ciążyński, wiem że powyższe oświadczenie jest zapowiedzią komunistycznej prowokacji, którą zamierzacie przeprowadzić z niejakimi UBywatelami RP. Historia jest nauczycielką życia. Znam waszą retorykę. Zatem niczego innego jak lewackiego chamstwa nie mogę się po was spodziewać. Nawet głupi, po lekturze waszego oświadczenia, takie wyciągnąłby wnioski. Zresztą… w swoich szeregach macie kreta. Ale powiem ci jedno. Nas nikt i nic nie zatrzyma, a grożący paluch Jacka Sutryka, wsadź sobie tam, gdzie lubisz najbardziej. Nie krępuj się.

Do zobaczenia 1 marca o godz. 20 na placu Solnym we Wrocławiu. Cześć i chwała Bohaterom. „Śmierć wrogom Ojczyzny!”.

Z poważaniem
Jacek Międlar

Ogłoszenia ws. marszu:

https://www.youtube.com/watch?v=pzcWenLXx50

Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ