Żydzi potwierdzają moje słowa o ich antypolonizmie

-Tyle się dzieje. Żydzi potwierdzają moje wszystkie słowa o ich antypolonizmie…, za co niejedna ofiara manipulacji odsądzała mnie od czci i wiary. A ja? Zamiast pisać felieton, w ramach wyroku (nie)zależnych sądów, sprzątam chodniki. Dobrego dnia, Polacy – napisał Jacek Międlar na Twitterze odnosząc się do najnowszych popisów Żydów opluwających Polskę i Polaków.

– Od kilku lat mówię o żydowskiej nienawiści do Polski i konieczności zerwania stosunków z okupantami Palestyny. Efekt? MSZ kolaborowało ze służbami w UK, by za „judeorealizm” mnie aresztować. Trwa na mnie nagonka, a w mediach lansowany jest Jonny Daniels. Wracam zamiatać… – napisał Międlar.

Ciekawe, czy „demokraci” znowu rzucą się na Jacka wyzywając go od faszystów i nazioli. A może urządzą jakąś manifestację wymachując flagami Izraela? Może Katarzyna Markusz zamieści na portalu jewish.pl kolejny paszkwil, w którym będzie domagała się postawienia Jacka przed sądem za „nawoływanie do nienawiści”? Nic to! W ramach walki z antypolonizmem kupcie książkę Jacka Międlara pt. „Moja walka o prawdę”. Link do sklepu TUTAJ.

Przeczytaj też:

https://wprawo.pl/2018/11/18/katarzyna-ts-banda-idiotow-blokuje-sprzedaz-ksiazki-jacka-miedlara-w-empiku/

Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ