W Auschwitz zabijało… słowo? Zakazana modlitwa i enklawa Izraela | J. Międlar [WIDEO]

Po tegorocznych oświęcimskich uroczystościach z okazji Dnia Ofiar Holokaustu nie mam już żadnych wątpliwości. Teren muzeum Auschwitz, niegdyś niemieckiego obozu śmierci, stał się izraelską enklawą, na której teren wstęp mają jedynie szczegółowo wyselekcjonowani goje. To miejsce gdzie nie wolno wspominać i milionach pomordowanych Polaków i Słowian, a za wspomnienie prawdy o żydowskich szmalcownikach, grozi medialna infamia. Na terenie enklawy Polska flaga z drzewcami nie jest mile widziana, a publiczna modlitwa chrześcijan może ograniczać się tylko i wyłącznie do krótkiego „wieczny odpoczynek…”. Nie ma mowy o „Ojcze nasz” czy „Zdrowaś Maryjo”, gdyż to przywoływałoby na myśl znienawidzone przez Talmud postacie: Jezusa „gotującego się w gorącym ekskremencie” i Maryję „uprawiającej nierząd ze stolarzami”. Jak w tej sytuacji miałby się zachować żyd? Musiałby by wstać i wyjść, zatkać uszy lub – niczym współziomkowie z Judenratów – musieliby wydać swoich na pożarcie medialnych hien.

W wideo-felietonie komentuję wydarzenia z tegorocznego Dnia Ofiar Holokaustu, z dnia, który w mojej ocenie winien nazywać się Dniem Założycieli Przedsiębiorstwa Holokaust. Komentuję skandaliczne przemówienie Piotra Cywińskiego i przywołuję niewygodne fakty z czasów holokaustu. Mówię także jaką winniśmy przyjąć postawę wobec zakłamywania prawdy na temat ofiar II wojny światowej.

https://www.youtube.com/watch?v=YNlWWuyT3Ro

MOJA KSIĄŻKA na http://sklep-wprawo.pl
Wsparcie finansowe: http://paypal.me/jacekmiedlar http://wprawo.pl/wsparcie http://jacekmiedlar.pl/wsparcie Portal: http://wprawo.pl
Blog: http://jacekmiedlar.pl
Sklep: http://sklep-wprawo.pl
POLECAM kalendarz, smycze, płyty, książkę, CZAPKI ZIMOWE na http://sklep-wprawo.pl

Obejrzyj także:

https://wprawo.pl/2019/01/06/youtube-cenzuruje-film-o-andruszkiewiczu-i-szokujacych-danych-z-z-departamentu-usa-nt-zydow-w-polsce-obejrzyj-u-nas-wideo/

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ