Profesjonalny hejter! Tragedię w Gdańsku wykorzystuje do siania nienawiści [WIDEO]

Zaledwie kilkadziesiąt minut po ataku na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, Jerzy Owsiak rozpętał festiwal nienawiści. Na celownik wziął sobie artystkę Barbarę Pielę, autorkę Plastusi z TVP, która za umieszczenie gwiazdy Dawida na banknocie z podobizną Jarosława Kaczyńskiego, od kilku dni jest brutalnie atakowana przez zdegenerowaną lewicę,

Ten plastelinowy świat prowadzi do nienawiści. Nie zgadzamy się na to. Dziękuję za wszystkie reakcje polityków z każdej strony. Pracujemy nad tym aby pięknie zakończyć dzisiejszy finał – podczas specjalnej konferencji prasowej powiedział Jerzy Owsiak.

Organizator WOŚP powiązał dźgnięcie nożem Adamowicza z twórczością polskiej artystki Barbary Pieli, co jest wyraźną sugestią dla zaślepionego lewackiego motłochu, by powiązać artystkę z atakiem, którego dopuścił się rabuś z Trójmiasta. Hejt Owsiaka przyniósł obfite żniwo w postaci setek obelg, które przesłano do artystki.

Obelżywe wiadomości nadesłane do Barbary Pieli / Fot. Twitter

Obelżywe wiadomości nadesłane do Barbary Pieli po konferencji Jerzego Owsiaka / Fot. Twitter

„Masz na rękach krew Adamowicza. Oby karma do ciebie wróciła.”, „Jesteś zwykłym pisowskim ścierwem.”, „Przyczyniłaś się do tego, co w Gdańsku. Jesteś obrzydliwą podłą babulą”. To jedne z wielu obelg nadesłanych do Barbary Pieli. Nie wszystkie nadają się do zacytowania na portalu.

Jerzy Owsiak, który każdego kto nie wspiera jego działalności jest gotowy zmieszać z błotem, w obrzydliwy sposób wykorzystał tragedię prezydenta Gdańska, by podzielić społeczeństwo i szczuć na polską patriotkę. Tak się zachowuje profesjonalny hejter! Swoją drogą, czego możemy się spodziewać po resortowym Jurku, promotorze demoralizacji, który jeszcze kilkadziesiąt lat temu, pod przykrywką pracy dla firmy remontowej „Carpatia”, zakładał podsłuchy w Archidiecezjalnym Wyższym Seminarium Duchownym w Przemyślu? Przecież czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci.

Źródło informacji: Twitter

Przeczytaj także:

PILNE! Rabował banki, teraz zaatakował prezydenta Gdańska. Nieoficjalnie: Adamowicz w stanie krytycznym [WIDEO]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *