Uniwersytet Sorosa wynosi się z Budapesztu, a Kaczyński i Gliński chwalą sorosowy twór. Zobaczcie nagranie! [WIDEO]

Akcja węgierskiego rządu przeciwko żydowskiemu imperialiście Georgowi Sorosowi przynosi efekty. Victor Orban najpierw wygnał z Węgier Fundację Open Society, teraz przyszedł czas na Uniwersytet Środkowoeuropejski (CEU) założony przez Sorosa. Niestety, rząd PiS nie bierze przykładu z rządu Fideszu.

Ponieważ Organ nie podpisał z uczelnią wymaganej umowy, w poniedziałek (3.12.2018) władze uniwersytetu poinformowały, że przenoszą część swoich programów akredytowanych w USA do Wiednia. Oznacza to, że krok po kroku, Soros będzie musiał zebrać wszystkie manatki i na zawsze wynieść się z Węgier.

Batalia Orbana z Sorosem trwa od ponad roku. W międzyczasie, Orban padł ofiarą żydowskich i lewackich ataków. Za próbę wyrzucenia z kraju organizacji i uniwersytetu zapuszczającego na Węgry islamskich fundamentalistów i promującego marksizm kulturowy, Orbana okładano klasyczną „pałką antysemityzmu”. W sprawie interweniowały także Stany Zjednoczone, ponieważ uczelnia Sorosa to formalnie amerykańska instytucja. Mimo to Orban nie ugiął się pod amerykańskim dyktatem i postawił na swoim, a dziś żydowskie media oraz rektor uczelni Michael Ignatieff wylewają łzy i mówią o „wypędzeniu z Budapesztu”. Orban, na którego dorobek niejednokrotnie powołuje się partia Jarosława Kaczyńskiego, pokazał że nie trzeba wycofywać się ze swoich decyzji, jak chociażby uczynił to PiS w związku z reformą sądownictwa i nie trzeba poddawać się imperialistycznemu dyktatowi.

Rząd Prawa i Sprawiedliwości nie podejmuje żadnych konkretnych działań by uporać się z finansowanymi przez Sorosa organizacjami pozarządowymi takimi jak Otwarta Rzeczpospolita czy Fundacja im. Stefana Batorego. Co więcej, jeszcze w 2013 roku, Kaczyński i Gliński chwalili organizację założoną przez żydowskiego miliardera Georga Sorosa (NAGRANIE PONIŻEJ). W pomieszczeniu należącym do fundacji oraz na tle jej loga, Jarosław Kaczyński wyrażał wdzięczność dla organizacji Sorosa i podkreślał, że ta ma na swoim koncie „działa profrekwencyjne”, a Gliński podkreślał swój udział w jej pracy i twierdzi, że fundacja działa dla dobra demokracji.

Sprawę komentuję także tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=p-lYBOqWAjk&t=740s

Źródło: Youtube, CEU

Przeczytaj także:

https://wprawo.pl/2017/10/21/won-europy-kolejny-kraj-wyrzuca-kraju-georga-sorosa-czas-polske/

Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ