Metr poniżej mułu! Joachim Brudziński wyzywa i kpi z grafiki z polską husarią. „Imbecyle z bogoojczyźnianymi awatarami…”

Joachim Brudziński, szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, a przy okazji łowca „antysemitów” i „ruskich trolli” traci kontrolę nad rozumem, albo objawia swoje prawdziwe oblicze. Tym razem, odpowiadając na krytykę poczynań partii rządzącej zwyzywał Polaka i zakpił z polskiej husarii. Czy można niżej upaść?

Idiota czy ruski troll? Skąd się biorą te imbecyle z biało-czerwonymi i bogoojczyżnianymi awatarami? Judzą i obrzydliwymi atakami na PIS utrwalają, ku uciesze naszych wrogów,stereotyp Polaków jako wrogów, USA, UE, Izraela, demokracji, a na końcu nawet prostackich antysemitów – napisał minister Brudziński odpowiadając na wpis internauty krytykującego rząd Prawa i Sprawiedliwości. Najpierw PiS-ie wstań z kolan. Który szmalcownik z PO siedzi w więzieniu? Jesteście podobni do nich, macie wy jaja, żeby coś zrobić przeciw Izraelowi i EU? – na Twitterze napisał internauta.

Te słowa bardzo rozzłościły Brudzińskiego. Czemu się dziwić. Jakim prawem Polak miał czelność wezwać PiS do dbania o polski interes narodowy? Jakim prawem śmiał wypomnieć opieszałość we „wsadzaniu Tuska do więzienia” i „rozliczanie ekipy PO-PSL”? Każdy, kto choćby na moment pomyśli, że PiS nie spełnia obietnic oraz niewystarczająco walczy z żydowskim polakożerstwem przypisującym Polakom zorganizowaną kolaborację z niemiecką III Rzeszą, jest przecież… „ruskim trollem” i „imbecylem”.

W odpowiedzi na imperatyw, Brudziński – najprawdopodobniej pod wpływem zdenerwowania wynikającej z naruszenia jego narcystycznego ego – zdjął maskę i zaprezentował jak niewiele znaczy dla niego polska husaria, której wizerunek ma w awatarze znieważony internauta. Dla Brudzińskiego grafika z husarią to „bogoojczyźniany awatar”. Coś to Państwu przypomina? Właśnie w tych samych słowach o piosence Andrzeja Rosiewicza „Pytasz mnie”, kpiąco wypowiedziała się niejaka Elżbieta Zapędowska. Może przypomnimy.

No cóż, bardzo nisko upadło pisowski minister. Metr poniżej mułu.

Przeczytaj także:

https://wprawo.pl/2018/02/17/absurd-minister-brudzinski-zamierza-powolac-zespol-walki-przestepstwami-nienawisci/

Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ