Maciej Maciak: „Wiem jak rozwiązać kwestię ukraińską” [WYWIAD]

Wybory samorządowe już niebawem. 21 października 2018 roku podejmiemy decyzję, kto będzie rządził w naszych miastach, powiatach i gminach. Kandydatów jest wielu. Większość z nich to kandydaci z partyjnym namaszczeniem. Jednak są też tacy, którym z partyjniactwem nie po drodze. Jednym z nich jest Maciej Maciak, kandydat na prezydenta Włocławka, twórca i redaktor telewizji CW24.

Z Maciejem Maciakiem, który we Włocławku znany jest jako niezwykle dociekliwy, inteligenty i skuteczny dziennikarz, dziś kandydat na prezydenta, przeprowadziłem wywiad, w którym ten wyjaśnia wiele istotnych kwestii.

Dlaczego zdecydował się kandydować oraz czy liczy na poparcie ze strony metropolity bp. Wiesława Meringa? Jaki ma pomysł na rewitalizację miasta? Padło także istotne pytanie, w kwestii ukrainizacji Włocławka. Jak tłumaczy, wie jak w pokojowy sposób rozwiązać kwestię ukraińską w Polsce. Ponadto Maciak wyjawia sekret w sprawie Łukasza Zbonikowski z PiS, nazywanego „seksposłem”, który kilka miesięcy temu był bohaterem głośnego skandalu obyczajowego.

Specjalnie dla wPrawo.pl mówi Maciej Maciak. Zachęcam do dyskusji i proszę o udostępniania w mediach społecznościowych.

Adnotacja: Ponieważ jeszcze 10 dni, będę mieć blokadę na prywatnym kanale na YouTube, film wrzucam na kanał zastępczy. Proszę o subskrypcję.

Wsparcie finansowe: http://paypal.me/jacekmiedlar http://wprawo.pl/wsparcie http://jacekmiedlar.pl/wsparcie Portal: http://wprawo.pl
Blog: http://jacekmiedlar.pl
Sklep: http://sklep-wprawo.pl
Flak Jonny’ego Danielsa | J. Międlar [WIDEO] – https://wprawo.pl/2018/09/27/flak-jon…
WAŻNE! Prokuratura umarza śledztwo ws. irracjonalnej rewitalizacji we Włocławku. Zatem czekamy na realizację „projektu” – https://wprawo.pl/2018/10/05/prokurat…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *