Merkel chwali Morawieckiego za przyjmowanie uchodźców! Zostaliśmy oszukani [WIDEO]

Gdy kilka tygodni temu ostrzegałem, że rząd Mateusza Morawieckiego sprowadza do Polski islamskich uchodźców (tak mówiłem – klik), co dwa tygodnie temu zostało uzgodnione z polskim rządem i stroną uzbecką w ambasadzie Uzbekistanu, wielu zarzucało mi antyrządową manipulację. Tymczasem dzisiaj, Mateusz Morawiecki potwierdził moje słowa. Po spotkaniu z kanclerz Niemiec, Angelą Merkel tak powiedział:

Jesteśmy w  jednej grupie jeśli chodzi o myślenie o klimacie i wiele tematów europejskich. Rozmawialiśmy o kluczowych tematach, zaczynając od tematu migracji. Pani kanclerz z uznaniem wyraziła się o tym, że przyjmujemy sporo uchodźców z Azji centralnej, ale też zza naszej wschodniej granicy. (cyt. za: wpolityce.pl)

Tak, do Polski sprowadzani są uchodźcy, których jeszcze do niedawna rząd PiS przedstawiał nam jako fachowców, których potrzebują polskie przedsiębiorstwa. Skądś znamy te brednie… Co prawda, sprowadzani uchodźcy, fizycznie różnią się od tych, którzy nacierają do Europy z Bliskiego Wschodu i Afryki, ale dla zwolenników multikulturalizmu jaka to różnica? Tu nie chodzi o facjatę i biologię, ale światopogląd, z którym się utożsamiają. Na tym polega manipulacja: sądzą że Polacy nie zauważą, a Bruksela będzie zadowolona.

Rząd Morawieckiego sprowadza do Polski tysiące uchodźców z islamskiego Uzbekistanu, gdzie ponad 96% mieszkańców to muzułmanie. W ten sposób zostały pogwałcone umowy jakie rząd PiS zawarł z Polakami w 2015 w kwestii nieprzyjmowania islamskich migrantów. Zostaliśmy oszukani!

NA ŻYWO W TEJ SPRAWIE:

https://www.youtube.com/watch?v=Nnx1WvU_y9w

Tak mówiłem jeszcze kilka tygodni temu. Tłumaczę tutaj udział Donalda Trumpa w sprawie:

https://www.youtube.com/watch?v=-G5-_l125BY

 

Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ