Lewacka logika: „Lepiej usunąć dziecko niż wyrzucić je na śmietnik”. Mój komentarz [WIDEO]

Jeśli ktoś myślał, że w debacie nad prawem do życia nic nas nie może zaskoczyć, to grubo się mylił. Jeszcze kilka dni temu pan/pani (raz się przedstawia jako pan, a innym razem jako pani) Katarzyna Lubnauer sypała mądrościami o tym, że pojęcie „dziecka poczętego” to taka „nomenklatura, wprowadzona przez środowiska fundamentalistyczne”. Ciężko komentować te brunatne farmazony, za które szefowa Nowoczesnej już nigdy nie powinna zostać wpuszczona do telewizji publicznej.

Jednak kilka dni temu, objawiła się w Internecie niewiasta, która wręcz tryska intelektem i widać że porządnie została wyszkolona przez mecenasów ludobójstwa XXI wieku. Tak aborcja to nic innego jak ludobójstwo w białych rękawiczkach! W opublikowanym filmie, bezimienna dziewczyna tłumaczy dlaczego właśnie jest zwolenniczką zabijania-aborcji. Mówi na przykład: Nie każdy lubi dzieci. lepiej je usunąć niż wyrzucić na śmietnikTrzeba postawić się na miejscu tego dziecka… jak by wyglądała jego przyszłość.

To tylko wycinek andronów młodej zwolenniczki zabijania. Obejrzyjcie koniecznie. Ten film to prawdziwie lewacka logika z konkretnym komentarzem Jacka Międlara.

Źródło: CDA.pl

Przeczytaj:

http://wprawo.pl/2017/07/04/jak-cywilizowana-kanada-chce-sie-pozbyc-bezuzytecznych-staruszkow-i-niepelnosprawnych/

Tagi , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ