O Kościele i stosunkach Polski z Izraelem… Konferencja ze mną w Kaliszu [WIDEO]

Wszystkie nagrania z konferencji z Kalisza permanentnie są kasowane przez YouTube. Poniżej publikuję nagranie z konferencji, którą wygłosiłem 17 marca 2018 roku w Kaliszu.

W sprawie spotkań w kolejnych miastach proszę o kontakt na e-mail podany na http://jacekmiedlar.pl/kontakt

Zapraszam do dyskusji w komentarzach.

— PROSZĘ O SUBSKRYPCJĘ —
– Wsparcie finansowe: http://paypal.me/jacekmiedlarhttp://wprawo.pl/wsparcie
– BLUZY, KOSZULKI, KALENDARZE I CZAPKI: http://wprawo.pl/sklep
– Kanał na CDA: http://CDA.pl/Jacek_Miedlar
– Portal: http://wPrawo.pl
– Blog: http://jacekmiedlar.pl
– Twitter: http://twitter.com/jacekmiedlar
http://twitter.com/wprawopl

Tagi , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

2 odpowiedzi na „O Kościele i stosunkach Polski z Izraelem… Konferencja ze mną w Kaliszu [WIDEO]

 1. LupaToBuc mówi:

  Nie jest tak, że Polska potrzebuje „ludzi o Pana etosie”.
  Polska potrzebuje Pana.
  Serdecznie pozdrawiam.

 2. Zdzisław mówi:

  Drogi Jacku! Gdyby Bóg nie miał poczucia humoru to życie wieczne byłoby koszmarne jak to ziemskie. Dlatego warto patrzeć na bliżniego, że ma potencjał zbawienia na finiszu życia jak zbój na krzyżu. Nie był on sługą bożym ani działaczem. Bóg ma wieczność by indywidualnie zająć sie reedukacją resocjalizacją każdej duszy w wirtualnej przestrzeni jak w filmie Dzień Świstaka, gdzie egoistyczny, samolubny i pyszny dupek zmienia się w kochającego ludzi bliżniego. Jezus w Trójcy nie cierpiał na golgocie na wiwat, by utracić dusze, które potępiają się same z ignorancji. Czasy ostateczne mogą się zakończyć fajerwerkami, albo wesołym oberkiem na zielonych pastwiskach.
  Lucyfer to wybrakowany produkt bez piątej klepki jaką jest miłość. Pożyteczny idiota bez wytchnienia, czyli urlopu i wypłaty atakujący nas, a właściwie naszą pychę i egoizm. Dzięki niemu nie wieje nudą jak w filmie sensacyjnym bez złych charakterów. Codziennie omodlam wszystkie dusze z planety Ziemia, co kochają Jezusa i z Nim walczą. Biskupi oderwali się od ciemnego ludu i boja się z nim zadzierać, czemu służą skargi i donosy na pasterzy prześladujących tych, co chcą nabożeństw, adoracji, przyjmowania komunii na kolanach. Polecam posłuchać ks. Natanka, by zrozumieć po co święci się szafarzy i jakie herezje głosi Franciszek. W Grzechyni powstaje mszał łacińsko/polski do Mszy Trydenckiej dla odrodzonego Kościoła. Powstał już śpiewnik. Czasami raz w tygodniu robię za kościelnego w Parafii Świętej Trójcy w Stalowej Woli. Otaczają mnie Michalici, księża uformowani na mistyce. Na każdej mszy podkreślają ofiarny charakter eucharystii i duchową obecność Nieba i czyśćca przy ołtarzu. Czuć Miłość Bożą , łaski i błogosławieństwo z Góry. Mamy całotygodniową adorację, nabożeństwa, różaniec itp. Dla Boga nawrócenie cywilizacji to jak pstryknięcie palcami. Wystarczy łaska dana każdemu, by ujrzał i pogadał ze swoim Aniołem Stróżem. Gest ten pozbawi nas zasługi i wkładu w swoje zbawienie i w Niebie będzie nam łyso i głupio, gdy porównamy się z innymi uświęconymi wysiłkiem duszami, które pomagały Bogu w zbawieniu bliżnich. Kocham Jezusa bardziej od swojego istnienia i zbawienia. To klucz do uratowania wszystkich dusz, zamienienia piekła w czyściec i wyczyszczenia czyśćca do czysta. Pisałem w komencie o bezobjawowym antysemityzmie insynuowanym Polakom. To akcja globalna dlatego trzeba wiele cierpliwości w polityce, by nie stracić zdrowego rozsądku, a z nim władzy. PIS to drużyna podatna na boskie natchnienia, a te to owoc naszych modlitw za Ojczyznę na każdej mszy. Dlatego módlmy się zamiast maszerować! Szczęść Boże!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ