17 marca odwiedzam Kalisz i serdecznie zapraszam do udziału w konferencji!

W najbliższą sobotę, 17 marca 2017 roku, w Kaliszu odbędzie się spotkanie z Jackiem Międlarem. Spotkanie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie Głos Kaliszan. Szykuje się interesująca konferencja.

Tego dnia porozmawiamy z m.in. o cenzurze w Internecie, Kościele katolickim czy o stosunkach dyplomatycznych z Izraelem – napisali na stronie stowarzyszenia organizatorzy.

Prezes stowarzyszenia Mateusz Antolczyk zaprasza wszystkich zainteresowanych na to spotkanie. Niestety „obrońcy demokracji”, zapewne mając na względzie „wolność słowa”, grożą zakłócenie spotkania i musimy liczyć się z obecnością policji. Organizatorzy jednak zapewniają, że nikt i nic nie jest w stanie zakłócić konferencji.

Z podobną sytuacją spotkałem się podczas konferencji w Ostrowie Wielkopolskim. „Obrońcy demokracji” wraz ze starostą ostrowskim Pawłem Rajskim z PO robili co w ich mocy, żeby tylko nie doszło do spotkania. W ostateczności, pod salą, w której odbyła się konferencja czuwali… antyterroryści. Rozumiem, że środowiska lewicowe są agresywne, ale chyba nie aż tak żeby była potrzebna grup bojowych. Cieszę się na spotkanie w Kaliszu i wierzę, że wywiąże się tam ciekawa debata, która jest wręcz nieodzownym elementem demokratycznego państwa – mówi Jacek Międlar.

Międlar zaznacza, że to będzie jedno z wielu spotkań, które już są zaplanowane. Duże Tournée po Polsce rozpoczyna w maju. Dlaczego właśnie wtedy? W kwietniu red. naczelny wPrawo.pl wydaje książkę, na spotkanie z którą już dziś zaprosiło go wiele środowisk.

Sobotnie spotkanie (17 marca 2017 roku) w Kaliszu odbędzie się o godz. 16.00 w siedzibie Stowarzyszenia Głos Kalisza, przy ulicy Skalmierzycka 10/5.

Wydarzenie na Facebooku: https://web.facebook.com/events/147555122576797/?active_tab=about

Źródło: wPrawo.pl

Przeczytaj także:

O kandydowaniu do Sejmu, pisaniu kazań, roli Ducha... Tuż przed konferencją w Kaliszu, organizator spotkania, prezes Stowarzyszenia Głos Kaliszan Mateusz Antolczyk, przeprowadził ze mną wywiad. Rozmawiali...
Czy Judasz smaży się w piekle? Drogowskazy na Wiel... (Mt 26,14-25) Jeden z Dwunastu, imieniem Judasz Iskariota, udał się do arcykapłanów i rzekł: «Co chcecie mi dać, a ja wam Go wydam?» A oni wyznaczy...
„Fatima to oszustwo”. Franciszek przec... W związku z wizytą papieża Franciszka w Fatimie z okazji 100. rocznicy objawień Maryi w niewielkiej miejscowości w Portugalii, publikuję film, w który...

1 komentarz do “17 marca odwiedzam Kalisz i serdecznie zapraszam do udziału w konferencji!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *