Pozywam PO za obrzydliwy spot! Dość szkalowanie Polaków przez V kolumnę niemiecką

Od wczoraj posłowie Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej przeprowadzają kampanię nienawiści, mającą na celu zdyskredytowanie mojej osoby w przestrzeni publicznej. Wczoraj z mównicy sejmowej atakował mnie chociażby poseł Nowoczesnej Adam Szłapka. Czynili to również inny politycy, na przykład Grzegorz Schetyna czy Kamila Gasiuk-Pihowicz. Krótkim filmem i wpisem na Twitterze odpowiedziałem im w taki oto sposób: Podobno dziś posłowie opozycji kilkakrotnie z mównicy wypowiadali moje nazwisko. Zdaje mi się, że mają jakiś kompleks lub obsesję na moim punkcie. Podpowiadam. To się leczy. Idol lewicy Rafał Gaweł niedawno wyszedł z oddziału psychiatrycznego. Na pewno poleci wam dobrego lekarza.

Posłowie PO nie skorzystali z mojej rady. Nie udali się do lekarza wskazanego przez Rafała G., ale opublikowali w Internecie spot, który sprowadzi na nich nie lada kłopoty. W krótkim filmie przestawili mnie w zakłamanym świetle, sugerując opinii publicznej, że jestem zwolennikiem ludobójczej ideologii nazistowskiej. Ponadto wykorzystali moje autorskie filmy i manipulując jego fragmentami znieważyli mnie i naruszyli moje dobra osobiste. Najwyższa pora, by powiedzieć kategoryczne NIE kampanii nienawiści jaką od lat prowadzi PO.

Wraz z moim prawnikiem mec. Jarosławem Litwinem postanowiłem pozwać Platformę Obywatelską, często nazywaną „V kolumną niemiecką”.

To co uczynili przedstawiciele Platformy Obywatelskiej jest niedopuszczalne. Wykorzystali bowiem wyjęte z kontekstu słowa Jacka Międlara, jak również zestawili jego osobę z rzekomym wzrostem zagrożenia „faszyzmem” w Polsce, czyli systemem, który w niemieckiej odmianie doprowadził podczas II Wojny Światowej do największego w dziejach ludobójstwa – tj. ludobójstwa ponad 10 milionów Słowian. Ponieważ dobra osobiste Jacka Międlara zostały w sposób oczywisty naruszone, przygotowujemy się do wystąpienia na drogę sądową – komentuje sprawę mec. Jarosław Litwin.

Z drugiej strony, czego można oczekiwać od partii opozycyjnej, której członkowie niejednokrotnie nazywani są przez redaktora Wojciecha Sumlińskiego „zbrodniarzami”. Ponadto w tym miejscu rodzą się pytania. Jak to jest, że pan Sumliński jeszcze nigdy nie został pociągnięty do odpowiedzialności za takie określenia? Czyżby w środowisku sądowniczym i politycznym, wszyscy wiedzieli, że redaktor mówi prawdę?

Obejrzyj:

http://wprawo.pl/2018/01/25/urodziny-hitlera-czyli-tryumf-pis-tvn-jonnyego-danielsa-j-miedlar/

Tagi , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

2 odpowiedzi na „Pozywam PO za obrzydliwy spot! Dość szkalowanie Polaków przez V kolumnę niemiecką

  1. Alicja mówi:

    Hej, czy Ty nadal jestes ksiedzem…?
    Jesli wiesz, co mam na mysli… :p

  2. Szypura Zdzisław mówi:

    Niejaki Rybak jest przyjacielem Donalda Tuska, co pokazało TVP INFO. Odbyli 40 minutową pogawędkę. Stąd niewiele brakuje, by Jacka MIędlara powiązano z Tuskiem i Aferą Amber Gold. Ruch narodowy to pułapka na patriotów i sposób na życie agentów i prowokatorów. Bo czym mają się zajmować służby. Jako obdarowany łaską wiary, drogi Jacku, więcej nadziei i zaufania okazuj Bogu w modlitwie. Na tym świecie nie ma przypadków, ani zbiegów okoliczności, tylko znaki. Dla marksistów jesteś symbolem sprzeciwu przeciwko złu i obłudzie. Nienawiść zabiła Popiełuszkę, a ty jesteś następny w kolejności. Nienawidzi Cię episkopat i słudzy ciemnej strony mocy. Potraktuj ten atak jako promocje i reklamę. Twoje kłopoty wynikają z przewrażliwienia na ataki idiotów i idiotek. Jeszcze sądy nie są sprawiedliwe i nie będą. Najwyżej pozostaną dyspozycyjne. Jesteś cennym darem Boga dla Polaków i nadzieją dla kapłanów na oczyszczenie Kościoła. Nic nie da się zrobić na siłę. Technologia działania złego to implantowanie nam myśli i pomysłów. Zły nie ma dostępu do naszego dialogu z Bogiem i naszych myśli. Dlatego ważna jest modlitwa i adoracja przed Najświętszym Sakramentem, bo wtedy mówi tylko Bóg, a sługa słucha. Pieniactwo i tracenie czasu w sądach, to murowane wrzody żołądka, migreny, hemoroidy. Przyjdż Duchu Święty, napełnij serca Miłością, ulecz je skruchą, obdarz pokorą, Swoją się podziel mądrością, czego I Tobie życzę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ