Cenzura w jak w stanie wojennym. Gdzie jest PiS?

Z wielkim bólem patrzę na cenzurę, która powoli zaprowadzana jest w Internecie, który według pierwszych założeń miał być przestrzenią wolności słowa i swobody w prezentowaniu swoich poglądów. Kilka lat temu Platforma Obywatelska chciała tę wolność Polakom odebrać wprowadzając ACTA. Polacy wyszli na ulice i rządowi Donalda Tuska pokazali gest Kozakiewicza. Dzisiaj nikt żadnego ACTA nie ma zamiaru wprowadzać. Cenzura wprowadzana jest po cichu. Przy biernym udziale rządu PiS, czynią to portale, które przez lata budowały markę i zawłaszczyły sobie miano monopolistów. Mam tutaj na myśli takie portale jak Facebook i YouTube. Kasowane i blokowane są profile patriotów i kanały niezależnych dziennikarzy (eMisjaTv, Jacek Międlar TV, wPrawo, Sumienie Narodu, wRealu24…), którzy krytykując „totalną opozycję” nie boją się również wypunktować niejasnych działań obecnej ekipy rządzącej. W obliczy tych wydarzeń często podnoszone są głosy: YouTube i Facebook ma prawo wyrzucać ze swoich serwerów kogo chce. Nic bardziej mylnego. Zakładając profil na FB, a zwłaszcza będąc zweryfikowanym partnerem na YT, który dzięki publikowanym przez nas filmom zarabia pieniądze na reklamach

Powstaje „Inicjatywa Przeciwko Cenzurze”, która będzie zrzeszała niezależnych publicystów, którzy mają w nosie polityczną poprawność i wspólnie zamierzają powiedzieć stanowcze „nie” cenzurze w Internecie, która z miesiąca na miesiąc zatacza coraz większe koło. O naszych działaniach szczegółowo będziemy informować w najbliższych dniach.

Wsparcie finansowe: http://paypal.me/jacekmiedlarhttp://wprawo.pl/wsparcie
Patriotyczny kalendarz na ścianę: https://www.olx.pl/oferta/patriotyczny-kalendarz-czterodzielny-na-sciane-CID751-IDrkQd7.html
Patriotyczny kalendarz biurkowy: https://www.olx.pl/oferta/patriotyczny-kalendarz-biurkowy-CID751-IDrkTy5.html
Kanał na CDA: http://CDA.pl/Jacek_Miedlar
Portal: http://wPrawo.pl
Blog: http://jacekmiedlar.pl
Strona na FB: http://facebook.com/wprawoPOLSKA
Twitter: http://twitter.com/jacekmiedlar http://twitter.com/wprawopl
BLUZY, KOSZULKI I CZAPKI: http://wprawo.pl/sklep

Tagi , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Jedna odpowiedź na „Cenzura w jak w stanie wojennym. Gdzie jest PiS?

  1. Szypura Zdzisław mówi:

    Lewacko liberalna cenzura, to współczesny certyfikat jakości, dla tego co publikuje prawica. Wkurza, a więc mobilizuje, a więc nie rozleniwia twórców. Pozwala im się uświęcać i zdobyć martyrologiczną szatę. Czyli nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, gdyż w naturze człowieka, od czasu raju, nic tak nie kusi, jak zakazany przez cenzurę owoc. Wolnymi mediami są media o. Rydzyka. Oczywiście teoretycznie, bo dopiero niezależne i sprawiedliwe sądy mogą to uczynić. Radio Maryja i TV Trwam to kierunek konsolidacji dla prawicowych dziennikarzy. Wyjście z you tube jest błędem, bo pozbawi arty edukacyjnego charakteru dla szerokiej gamy użytkowników internetu. O. Rydzyk miał wiele procesów sądowych o szerzenie mowy nienawiści i antysemityzmu. Dopiero po reformie sądów i weryfikacji sędziów będzie mógł działać na cały świat, tak jak to robi. Wydawanie czasopisma to rozpraszanie środków. Lepsza jest forma natychmiastowego reagowania na wydarzenia, godzinę po fakcie, a nie kilka dni. Moim zdaniem konsolidacja to materialne wsparcie o. Rydzyka za dostęp do anteny prawicowych publicystów. Michalkiewicz ujada tam na WSIOków i Żydów z Kongresu USA, trzymając ich w szachu. Nie pozwólmy, by pycha i licytacja na mojszejszą prawdę dzieliła prawicowe media. Wsparte finansowo TRWAM może więcej, bo nadaje na cały swiat. Pies jest pogrzebany w sądach bo te tez mogą i pomogą wyeliminować kłamstwo z TVN i Polsatu. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ