„Aborcja nie jest zabijaniem”, czyli eugeniczna świadomość wymiaru sprawiedliwości w Polsce

Wydaje się być rzeczą oczywistą, że polskie sądy jako pierwsze powinny stać na straży życia polskich obywateli. Zarówno tych narodzonych, jak i tych którzy przebywają jeszcze pod sercem swojej matki. Nic z tych rzeczy. 27 września 2017 roku, mocą wyroku Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia, sędzie Agnieszka Modzelewska skazała Jacka Międlara na 6 miesięcy ograniczenia wolności. Jak wynika z uzasadnienia wyroku, Międlar został skazany m.in. za utożsamianie aborcji z zabijaniem, czyli za stwierdzenie będące najzwyczajniejszym w świecie trywializmem.

Sędzia Modzelewska w uzasadnieniu pełnym manipulacji nie dość, że przekłamała słowa Jacka Międlara o posłance Nowoczesnej, którą nazwał „konfidentką, zwolenniczką zabijania (aborcji) i islamizacji”, z jednej strony uznała, że Międlar nazwał pokrzywdzoną „zwolenniczką zabijania”, a z drugiej twierdzi, że chodziło mu „o dopuszczalność aborcji w określonych warunkach”. Kompetencje pani Modzelewskiej pozostawiają wiele do życzenia… CZYTAJ DALEJ

Wsparcie finansowe: http://paypal.me/jacekmiedlarhttp://wprawo.pl/wsparcie
Patriotyczny kalendarz na ścianę: https://www.olx.pl/oferta/patriotyczny-kalendarz-czterodzielny-na-sciane-CID751-IDrkQd7.html
Patriotyczny kalendarz biurkowy: https://www.olx.pl/oferta/patriotyczny-kalendarz-biurkowy-CID751-IDrkTy5.html
Kanał na CDA: http://CDA.pl/Jacek_Miedlar
Portal: http://wPrawo.pl
Blog: http://jacekmiedlar.pl
Strona na FB: http://facebook.com/wprawoPOLSKA
Twitter: http://twitter.com/jacekmiedlar http://twitter.com/wprawopl
BLUZY, KOSZULKI I CZAPKI: http://wprawo.pl/sklep
Film pt. „Aborcjoniści papieża Franciszka: https://vimeo.com/222188408

Tagi , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Jedna odpowiedź na „„Aborcja nie jest zabijaniem”, czyli eugeniczna świadomość wymiaru sprawiedliwości w Polsce

  1. Szypura Zdzisław mówi:

    “Nie wódź nas na pokuszenie, lecz uwolnij nas od zła”. to słowa autoryzowane przez Jezusa w Poemacie Boga Człowieka. Problem aborcji, antykoncepcji, seksoholizmu przerasta człowieka skażonego grzechem pierworodnym jakim było nieposłuszeństwo, ukoronowane podjęciem przez Adama i Ewę współżycia płciowego, ciał w których obudził się zwierzęcy popęd. Mówi o tym Poemat Boga Człowieka. Poczęcie jakie zaplanował Bóg i poród dla ludzi pokazał w akcie poczęcia i narodzenia Jezusa. To Bóg miał być sprawcą poczęcia, bo jest Ojcem każdej stworzonej duszy. Dusza po rozdzieleniu od ciała nie ma płci. Co po zmartwychwstaniu i w czasie Paruzji mi nie wiadomo. Dla mnie to nie ma znaczenia, bo orgazm przy ekstazie dusz zjednoczonych z Bogiem to mały pikuś. Absurd seksoholizmu widać w prosektorium, gdzie nagie zimne ciało przepięknej kobiety nigdy nie wzbudzi pożądania u normalnego zdrowego psychicznie mężczyzny. Czyli to co nas kręci to dusza, co ciałem porusza. Kobieta to uczuciowa bomba atomowa. Podniecona traci umysłową kontrolę nad ciałem, bo krew z mózgu odpływa do miednicy, macicy, pochwy. Dlatego należy się jej obrona i ochrona kochającego mężczyzny. który widzi w niej matkę swoich dzieci, siostrę i kocha jak córkę, o szacunku dla duszy umiłowanej przez Trójcę nie wspominając. Bez edukacji opartej na ewangelii i modlitwie o pomoc w tej sprawie, skutki zakazu aborcji będą takie jak zwykle. Czyli podziemie aborcyjne i aborcyjna turystyka. Możemy się modlić o zdrowe dzieci Polek i wszystkich matek na naszej planecie. Jezusa ukrzyżowały nasze grzechy, a nie Żydzi. Przymierze z narodem wybranym trwa.To cytat z nauczania papieży i Biskupa Rysia. Jezus nadal cierpi, bo kielich goryczy jaki wypił w Getsemani, ciągle się napełnia naszymi grzechami.
    Dlatego każda msza na której godnie jest sprawowana eucharystia jest ofiarą wynagradzającą Trójcy za bieżące grzechy parafii. Walka z Jezusem to walka z eucharystią. biciem dzwonów, różańcem, adoracją, procesjami w Boże Ciało, modlitwą na Anioł Pański, itp. Planowana jest likwidacja konfesjonałów na rzecz pokojów spowiedzi w trybie jak u psychoterapeuty. Czyli to samo co przerobiono w Niemczech, Belgii, Irlandii, Holandii. Jezus zaleca nam błogosławić każdy posiłek ze względu na GMO i producentów, którzy podpisali cyrografy, by ją omadlać aby nam szkodziła okultystycznie. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ