Podsumowanie roku 2017 [eMisjaTv]

Nie wszędzie zdołaliśmy dotrzeć w tym roku, ale i tak naszej kamerze udało się uwiecznić cały szereg istotnych wydarzeń. Były protesty, marsze i manifestacje, ale i wykłady, felietony oraz konferencje. Na naszej antenie gościli m.in. Stanisław Michalkiewicz, Grzegorz Braun, Wojciech Sumliński, Rafał Ziemkiewicz, Jerzy Robert Nowak, Janusz Korwin-Mikke, Jan Przybył, Marian Miszalski, Zygmunt Miernik, Marian Piłka, Artur Wosztyl, Jacek Międlar, Piotr Rybak, Jarek Bogusławski a także Jayda Fransen i Donald Trump!

To był naprawdę trudny rok. Dwukrotnie próbowano zniszczyć naszą kamerę. Najpierw w Hajnówce, a potem – niestety skutecznie – pod Wrocławiem. Pełną sprawność odzyskała dopiero w listopadzie. Wcześniej jednak musieliśmy zmienić siedzibę. Rozpoczęła się publiczna zbiórka funduszy na nowe studio eMisjiTv. Natomiast w grudniu YouTube wystosował ostrzeżenie za treść kanału, wyłączając kilkadziesiąt filmów. Na koniec ABW wezwało na przesłuchanie naszego redaktora naczelnego. Mimo to ostatnie 12 miesięcy należy zaliczyć do udanych. Zrealizowaliśmy niemal 100 materiałów filmowych, a liczba subskrypcji zbliżyła się do 40 tys. Otrzymaliśmy też całą masę wiadomości i komentarzy od widzów! To najlepszy dowód, że nasza praca ma swoją wartość i jest wykonywana z pożytkiem dla Polski.

Powyższy film dedykujemy Dariuszowi Jaworskiemu, autorowi kanału Sumienie Narodu, który niedawno stracił swój cały dorobek filmowy w Internecie. Przez cały 2017 rok spotykaliśmy się z Darkiem wielokrotnie podczas wielu publicznych wydarzeń. Teraz musi on budować swój kanał od zera: https://www.youtube.com/channel/UCnXO…

My jako redakcja wPrawo.pl serdecznie dziękujemy za współpracę z telewizją eMisjaTv w roku 2017 i czekamy na otwarcie nowego studia z transmisją na żywo w 2018 roku. Szczęśliwego Nowego Roku dla eMisjiTv i wszystkich Drogich Czytelników.

Źródło: eMisja.Tv

2 komentarze do “Podsumowanie roku 2017 [eMisjaTv]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *