Franciszek chce zmienić modlitwę „Ojcze nasz”. Czy słusznie?

Biorąc pod uwagę irracjonalną cenzurę Youtube’a powoli przenoszę się na http://CDA.pl/jacek_miedlar. To polski portal, który mam nadzieję już niebawem wygryzie YT. Pobierzcie sobie Państwo aplikację CDA na smartfony z Google Play oraz proszę o SUBSKRYPCJĘ.

WSPARCIE FINANSOWE: http://paypal.me/jacekmiedlar
http://wprawo.pl/wsparcie
Portal: http://wPrawo.pl
Blog: http://jacekmiedlar.pl
Strona na FB: http://facebook.com/wprawoPOLSKA
Twitter: http://twitter.com/jacekmiedlar http://twitter.com/wprawopl
BLUZY, KOSZULKI I CZAPKI: http://wprawo.pl/sklep

Tagi , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

2 odpowiedzi na „Franciszek chce zmienić modlitwę „Ojcze nasz”. Czy słusznie?

  1. Szypura Zdzisław mówi:

    Drogi Jacku! Pewien oścień miał apostoł Paweł, by mu nie pozwalał unosić się pychą, z powodu prywatnego objawienia, który pozostawił mu Bóg. Katolicy w Ojcze nasz oddają swoją wole Bogu, ale tylko da następnego ranka, czyli następnego Ojcze nasz. Stałe oddanie swojej woli to żertwa ofiarna. Powinniśmy się modlić w duchu, bo szatan nie zna naszych myśli, tylko Bóg. Myśli może nam podrzucać szatan, a poznajemy je po fatalnych skutkach. Dotyczą często zachęty do podejmowania ryzyka, zwłaszcza w ruchu drogowym. Mamy Anioła Stróża któremu możemy stawiać pytania, lub przedstawiać prośby. Możemy posłać naszego Anioła do ochrony innej bliskiej nam osoby. Odnośnie Franciszka, to nie wiemy pod jaką presją działa. Tej presji nie wytrzymał Benedykt. Kościół jest niszczony ewolucyjnie przez ostatnich 200 lat. Może pod zapotrzebowanie ewangelii, czy Bóg zastanie jeszcze wiarę na ziemi, gdy ponownie przyjdzie. Im gorzej będzie z nim tym większa chwała dla Tego co to odkręci. Tym co się więcej wybacza, ci więcej kochają. Wszystko jest Boga, On sam sobie wystarcza, ze swojego daje a nam nic do tego. Dlatego skupmy się na Miłości wzajemnej i tej do Ojca. Ufajmy Mu turbo i nitro. Odnosimy mylne wrażenie, że Święci to byli działacze jak partyjni aktywiści.To byli szaleńcy w Miłości, dlatego Bóg im pomagał. Szczęść Boże!

  2. Ania mówi:

    Pomimo ze papież nie jest dla mnie żadnym autorytetem ponieważ to co mówi nie zgadza sie z Pismem Swietym to uwazam ze w tym przypadku ma racje! Bóg nie wodzi nas na pokuszenie dlatego powinno zostać to zmienione.Orginalna modlitwa znacznie różni sie od naszego Ojcze Nasz…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ