Lewactwo chce delegalizacji Marszu Wielkiej Polski Niepodległej we Wrocławiu! Nazwali mnie „bandytą” i straszą drewnianymi pałkami

Dziewięć organizacji lewicowych chce zablokować Marsz Wielkiej Polski Niepodległej, który 11 listopada ma przejść ulicami Wrocławia. Do znanego z jawnie antypolskich działań prezydenta Rafała Dutkiewicza wystosowano apel, by ten zdelegalizował zaplanowany na sobotę marsz, który – jak zapowiadają organizatorzy – ma być wielką manifestacją polskości i upamiętnieniem odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości w 1918 roku. Lewactwo dostaje białej gorączki, bo oto nadchodzi wielka patriotyczna fala.

Środowiska LGBT oraz organizacje, które jeszcze kilka miesięcy temu próbowały doprowadzić do przewrotu w naszej Ojczyźnie przesłały do prezydenta Wrocławia pismo, w którym Jacka Międlara i Piotra Rybaka nazywają „bandytami”, a samego Dutkiewicza wzywają by ten „stanął wspólnie z nimi na drodze brunatnej fali idącej bez żadnych przeszkód przez kolejne polskie miasta”.

TREŚĆ APELU NA TUWROCLAW.COM (KLIK)

Polska i Wrocław brunatnieją! Proszę nie odwracać oczu! Pytamy Pana wprost, czy 11 listopada, w Święto Niepodległości, odda Pan miasto we władanie bandytom takim jak Jacek Międlar i Piotr Rybak? Czy będzie Pan udawał, że nie wie, o kogo chodzi i kto będzie owym marszem przewodził? – napisali przedstawiciele organizacji lewicowych.

W dalszej części autorzy apelu, dla których najwyraźniej Polska nie ma żadnej wartości, przestrzegają przed patriotami, których oni nazywają „neofaszystami i neonazistami”, sugerując że przedstawiciele stowarzyszenia Wielka Polska Niepodległa i kibice Śląska Wrocław, którzy organizują marsz, będą wznosić „ręce w hitlerowskim pozdrowieniu, prezentować publicznie faszystowskie symbole, nawoływać do przemocy…”. To stara kominternowska śpiewka mająca na celu obrzydzenie wszystko co patriotyczne i wrzucenie do jednego wora o nazwie „faszyzm i nazizm”? Bez względu na ujadanie lewactwa marsz na pewno się odbędzie, a za upublicznienie pełnego zniewag oświadczenia autorzy apelu zostaną pociągnięte do odpowiedzialności karnej i cywilnej. Już jutro sprawa zostanie przekazana do odpowiednich organów wymiaru sprawiedliwości.

Jayda Fransen z Britain First weźmie udział w Marszu Wielkiej Polski Niepodległej

Udział w Marszu Wielkiej Polski Niepodległej potwierdziła znienawidzona przez środowiska lewicowe liderka organizacji Britain First, której za walkę z islamskimi pedofilami grozi kilka lat pozbawienia wolności. Ponieważ przeciwko niej jest toczone postępowanie sądowe musiała uzyskać zgodę na wyjazd zagranicę. Jak mi potwierdziła w prywatnej rozmowie, dzisiaj tę zgodę otrzymała, wyrażając wielką radość i dumę, że razem z nami będzie mogła świętować odzyskanie przez Polskę niepodległości.

W związku z organizowaną wielką manifestacją we Wrocławiu, środowiska lewicowe i demoliberalne media dostały ataku szału. Lewactwo apeluje do Dutkiewicza, który zamiast świętować w Marszu Niepodległości co roku maszeruje w tzw. Marszu Wzajemnego Szacunku od synagogi do synagogi, Gazeta Wyborcza wylała hektolitry jadu próbując skłócić ze sobą organizacje patriotyczne z Wrocławia, Facebook skasował naszą stronę wPrawo.pl, a Youtube zablokował kanał naszego portalu. To nas nie zniechęca! Co więcej, dla nas patriotów to znak, że organizowana przez nas manifestacja jest inicjatywą słuszną, na którą zapraszamy rodziny z dziećmi, kibiców, patriotów i narodowców. Niech cały Wrocław i Polska usłyszą, że jesteśmy dumnymi Polakami, którzy za ukochaną Ojczyznę są gotowi oddać życie.

11 listopada 2017 roku o godz.16.30 wyruszamy spod Dworca PKP i ulicami Hugona Kołłątaja, Kazimierza Wielkiego, Gepperta Eugeniusza udajemy się na Rynek gdzie odbędą się przemowy.
Organizatorami wydarzenia są: Wielka Polska Niepodległa, Kibice Śląska Wrocław, Polska Liga Obrony Terytorialnej, Narodowcy RP; patronat medialny: wPrawo.pl.

Wesprzyj marsz finansowo: https://zrzutka.pl/k4jk74

Wydarzenie na Facebook’u (KLIK)

Prosimy o udostępnianie plakatu w mediach społecznościowych.

Zdjęcie użytkownika Wielka Polska Niepodległa - Oddział Wrocław.

Tagi , , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ