Chcieli mnie oskarżyć za miłość do Ojczyzny! Prokuratura Krajowa interweniuje. Gleichgewicht, Gaweł i Dutkiewicz, głupio wam?

W czerwcu bieżącego roku Prokuratura Rejonowa dla Wrocławia-Stare Miasto, w odpowiedzi na zawiadomienie Rafała Gawła i Pawła Dembowskiego z Partii Razem, postawiła mi akt oskarżenia. Oskarżono mnie o czyn z art. 256 § 1 kk. Chodziło o moje przemówienie, które wygłosiłem 11 listopada 2016 podczas VII Marszu Patriotów we Wrocławiu. Uznano, że pod pozorem krzewienia postaw patriotycznych, publicznie nawoływałem do nienawiści na tle różnic wyznaniowych i narodowościowych, wobec osób narodowości żydowskiej i ukraińskiej. Pod aktem oskarżenia podpisała się Katarzyna Zagwojska, która kilka miesięcy temu, za spalenie kukły Georga Sorosa oskarżała Piotra Rybaka, a który – jak się wczoraj okazało – do więzienia prawdopodobnie nie pójdzie. W mojej sprawie zainterweniowała Prokuratura Krajowa. Akt oskarżenia zostanie wycofany!

PRZECZYTAJ: TYLKO U NAS: Rybak przechodzi do ofensywy! Nie idzie do więzienia i szykuje pozwy przeciw żydom. „Postawię ich przed sądem!”

Z radości zacierali ręce: „nienawidzący pieprzonych nacjonalistów” prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz, nawołujący do popełnienia zbrodni na Jarosławie Kaczyńskim przewodniczący gminy wyznaniowej żydowskiej we Wrocławiu Aleksander Gleichgewicht oraz mający pochodzenie żydowskie skazany na 4 lata pozbawienia wolności hochsztapler z Ośrodka Monitorowania Zachować Rasistowskich i Ksenofobicznych Rafał Gaweł. Dwaj ostatni mieli być świadkami i pokrzywdzonymi w sprawie. Jak wynika z najświeższych informacji, wrocławska prokuratura otrzymała polecenie z Prokuratury Krajowej, a konkretnie od zastępcy PK, Krzysztofa Sieraka, który wrocławskim oskarżycielom nakazał wycofać infernalny akt oskarżenia. Reforma wymiaru sprawiedliwości zaczyna się dokonywać na naszych oczach, a ministerstwo sprawiedliwości nie będzie tolerować deprecjacji patriotów, którzy domagają się szacunku do narodu polskiego, bo o tym właśnie mówiłem podczas pamiętnego marszu w 2016.

Sprawa jest bez precedensu, ponieważ w żaden sposób nie prosiłem o pomoc PK i nie prosiłem żadnego z posłów o wystosowanie interpelacji i interwencję w tej sprawie. Po prostu, wygląda na to że, PK nie będzie tolerować antypolskich działań wrocławskiej prokuratury, która przez lata oskarżała Polaków pod dyktando żydów i lewactwa.

Ciekaw jestem jakie teraz macie miny antypolonici z Dutkiewiczem, Gleichgewichtem i Gawłem na czele? Czy nie widzicie, że nadchodzi kres waszego gnębienia, szkalowania oraz nękania patriotów? Idziemy po was i niebawem przyjdzie taki czas, że odpowiecie za nienawiść do Polski i Polaków. Nie ma tolerancji dla waszego zachowania. Nie ma zgody na nazywanie Polaków faszystami, antysemitami i rasistami.

Oczywiście, musimy jeszcze poczekać na ostateczną decyzję prokuratury oraz oficjalne pismo z wycofaniem idiotycznego aktu oskarżenia, ale wierzę gorąco, że to tylko formalność. Przywracamy wymiar sprawiedliwości w ręce Polaków.

O akcie oskarżenia informowałem w czerwcu br.

W tym filmie znajduje się również moje całe przemówienie.

Więzienie za mówienie NIE Talmudowi i banderyzmowi? Grozi mi 2 lata pozbawienia wolności! (104) from Jacek Międlar on Vimeo.

Za: http://wprawo.pl

Tagi , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ