Jezuita z Watykanu: „Homoseksualizm to szczególny dar” a „w niebie przywitają nas geje”

W Polsce mamy do czynienia z szeregiem jezuitów, którzy księżmi katolickimi są tylko z nazwy. Wystarczy chociażby spojrzeć na zabiegającego o poklask tłumów, szczycącego się tym, że w dzieciństwie był bity kablem po głowie Grzegorza Kramera, który zamiast głosić Ewangelię i bezkompromisową prawdę, głosi ich karykaturę a nawet zaprzeczenie. Jednak czego można wymagać od chłoptasia z muszką na szyi i czapką z pomponem na głowie?

Módlmy się o jego nawrócenie, bo mając dostęp do środków masowego przekazu, ten człowiek wyrządza więcej zła niż może nam się wydawać. Co jak co, ale tak właśnie działa szatan, oferuje zło pod przykrywką pięknego opakowania: serdeczności, tolerancji i fałszywej pokory. Od lat infiltrowane przez masonerię środowisko jezuickie, wydało na świat takie właśnie bękarty jak Kramer. Jednym z nich jest również jezuita James Martin, którego w zeszłym miesiącu papież Franciszek powołał do watykańskiego biura prasowego. Od kilku lat, być może wzorem jezuickiego współbrata kard. Jorge Mario Bergolio, a potem papieża Franciszka, a zarazem wbrew nauce Nowego Testamentu (1Kor 6,9; por. Rz 1,26-27; 1Tm 1,9-11), wybiela środowiska LGBT zaś same dewiacje przedstawia jako łaskę (sic!).

Zaledwie tydzień temu o. James Martin na swoim facebook’owym koncie udostępnił wydarzenie organizowane przez gejów i lesbijki, argumentując że jest ono „elementem budowania mostów i kultury przyjmowania”. Hierarchia kościelna post przyjęła z dużą aprobatą. Ciekawe co by było gdyby kapłan opublikował post z wydarzeniem „Marszu w obronie wartości chrześcijańskich”, za który otrzymałem pierwsze zakazy, albo zachęcałby do uczestniczenia w modlitwie pod pomnikiem Józefa Kurasia, za co zostałem skazany na miesiąc pobytu w „więzieniu dla księży”?

Na szczęście na wpis zareagowali „szeregowi” katolicy, którzy zwrócili uwagę na obecność homo-lobby w Kościele katolickim, co z pewnością nie podoba się Wszystkim Świętym. Współpracownik papieża odpowiedział: Niektórzy prawdopodobnie byli homoseksualistami. Określony procent ludzkości jest homoseksualny, i najprawdopodobniej tak też było z niektórymi świętymi. Możecie być zaskoczeni, gdy zostaniecie powitani w niebie przez mężczyzn i kobiety LGBT. Jeśli James Martin SJ świadomie i bez żadnego przymusu opublikował te słowa, popadł w herezję i został ekskomunikowany late sententia (w momencie opublikowania słów), ponieważ jego wpis stoi w jawnej sprzeczności z nauką ewangeliczną. Owszem, w niebie mogą znajdować się osoby, które miały ciągoty homoseksualne, ale nie mogły ich realizować. Jednak pisząc o „mężczyznach i kobietach LGBT”, zakonnik sugeruje, że mowa tutaj o czynnych gejach i lesbijkach, którzy w myśl listów Świętego Pawła Apostoła „nie odziedziczą Królestwa Bożego” (1Kor 6,9). W ubiegłym roku, gejowska organizacja New Ways Ministry wręczyła mu nagrodę za książkę, w której kapłan pochyla się nad tym jak katolicy mają wychodzić naprzeciw środowiskom LGBT. Oczywiście sugeruje, że winna nas cechować infernalna tolerancja. Podczas ceremonii wręczenia tej nagrody powiedział w przemówieniu, że Kościół powinien zaakceptować homoseksualizm jako „szczególny dar” i odłożyć na bok wykluczający język, zwłaszcza znane sformułowanie o „obiektywnie nieuporządkowanym” charakterze homoseksualnych skłonności i praktyk. Gdzie są zwierzchnicy, którzy z impetem reagują, gdy którykolwiek z kapłanów potępia protestanckie herezje czy nienawiść islamu? Czyżby stawali w obronie tych, których wśród kleru jest na pęczki – dewiantów? Dlaczego ks. Jones sprawuje tak odpowiedzialną funkcję w Kościele? Jak to jest, że głoszący relatywizm moralny kapłan jest wręcz hołubiony przez swoich zwierzchników, zaś ci którzy stają w obronie wiary i tradycji mają kneblowane usta? Czy poklepywanie hierarchii po plecach, umizgi i ślepe posłuszeństwo nie są jawnym współudziałem w gangrenie, która toczy Kościół od wewnątrz?

Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

31 odpowiedzi na „Jezuita z Watykanu: „Homoseksualizm to szczególny dar” a „w niebie przywitają nas geje”

 1. Rzymski Katolik mówi:

  To już nie jest Święty Kościół ! To prawdziwa synagoga szatana !

 2. Franek Ganek mówi:

  Zakazy zakazami… Ale czy ksiądz Międlar nie jest jezuitą? Co z Waszą przysięgą? Pomijam temat, że Pan Jezus Chrystus uczy by w ogóle nie przysięgać.
  Da się uzyskać jakiekolwiek odpowiedzi od księdza Międlara czy nie da się?

 3. Patriota mówi:

  A propos Księże Jacku nieujawnionej przez Watykan części z ostrzeżeniami Matki Bożej w Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej (kiedy takowe znajdowały się we wszystkich wcześniejszych dwóch, a zostały ocenzurowane wbrew naleganiom Niepokalanej przez biskupstwo w tej ostatniej), to warto również poruszyć kwestię objawień z Medjugorie, które dlatego właśnie, że są prostą kontynuacją tych zakneblowanych z Fatimy, stąd wierchuszka KK ich wbrew samemu Janowi Pawłowi II do dnia dzisiejszego ciągle nie uznaje (tu pojawia się od razu odpowiedź, dlaczego szóstka chorwackich widzących nie poszła zakonną drogą siostry Łucji, albowiem wówczas analogicznie zostałaby uciszona wymuszonym przez Stolicę Piotrową swego rodzaju ślubem „medialnego milczenia”).

  • Emigrant mówi:

   Zgadzam się z Patriotą. A w świetle tego co się dzieje teraz w kościele należałoby również uznać objawienia z Garabandal.

 4. Maciej mówi:

  Nigdy nie miałem dobrego zdania o Jezuitach, niekoniecznie było to zresztą zwiazane z homoseksualizmem. I choć uważam że kwestia zbawienia homoseksualizmów należy do Boga, i mogę sobie wyobrazić że spotkam ich w niebie, to jednak nie trafią tam dlatego że są homoseksualistami ale pomimo tego i będzie to akt Bożej Łaski, miłosierdzia silniejszeo niż grzech.
  Z drugiej strony księża, zakonnicy i ogólenie duszpasterze, którzy przyczyniają się do ogłupienia i sprowadzenia na złą drogę swych współwyznawców, mogą mieć spore kłopoty

 5. Rzymski Katolik mówi:

  Homoseksualizm jest grzechem śmiertelnym – VI przykazanie Boże. Jak naucza Święty Kościół za ten grzech idzie się tylko w jedną przestrzeń – do piekła ! Ci, co głoszą inaczej zdani będą na jeszcze większe męki w piekle niż sami homoseksualiści.

 6. Baśka mówi:

  A nie jest tak, że Kościół Rzymskokatolicki dołącza po prostu do innych dużych odłamów kościołów protestanckich w swych poglądach? (stąd też przytulanie się do kościoła Lutra). Myślę, że nie jest to już Kościół Chrystusa tylko Szatana a chrześcijanie winni przestrzegać ewangelii a gdzie w ewangelii napisane jest, że można grzeszyć i nie zostać upominanym przez innych chrześcijan? Cóż przyjmowanie czynnych homoseksualistów do Kościoła to jak przyjmowanie czynnie grzeszących bez nawoływania ich do poprawy swego zachowania, do nawrócenia się z drogi pożądliwości ciała i grzechu… Każdy Chrześcijanin ma obowiązek nawracać swojego grzeszącego Brata w Chrystusie a nie tylko Ksiądz. Kościół trzeba odbudować od środka,od wiernych musi przyjść zmiana bo zanim się obejrzą będą się modlić do kogoś zupełnie innego zamiast Jezusa. Kościół Rzymskokatolicki po protu dołącza oficjalnie do tej drogi destrukcji moralnej.

  • Ewa mówi:

   Już się modlą do kogoś innego, mianowicie do królowej niebios. Za to naród żydowski został surowo ukarany, a i Polsce Bóg plag nie żałuje za to bałwochwalstwo.

 7. Jacek mówi:

  «Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem».

  • gumowy ogon mówi:

   Jaki grzech. Odłożyć na bok wykluczający język, zwłaszcza znane sformułowanie o „obiektywnie nieuporządkowanym” charakterze homoseksualnych skłonności i praktyk homofobie. Słuchaj uchem a nie brzuchem nauczania rzecznika Kościoła.

  • Attacus mówi:

   Należy zadbać o kontekst;) „Idź i nie grzesz więcej ” . Jeśli nie będziemy oceniać czynów ludzkich wszystko ulegnie relatywizacji, i w konsekwencji nie będzie wiadomo , jak postępować.

  • Emigrant mówi:

   „Jezus powiedział do swoich uczniów: „Gdy brat twój zgrzeszy przeciw tobie, idź i upomnij go w cztery oczy.

   Jeśli cię usłucha, pozyskasz swego brata. Jeśli zaś nie usłucha, weź z sobą jeszcze jednego albo dwóch, żeby na słowie dwóch albo trzech świadków oparła się cała sprawa.

   Jeśli i tych nie usłucha, donieś Kościołowi! A jeśli nawet Kościoła nie usłucha, niech ci będzie jak poganin i celnik! „

  • basia mówi:

   Jezus powiedział jeszcze ,, idź i nie grzesz więcej „

 8. Niewierny mówi:

  eLGieBeTe w Niebie? Tak może sir Elton Dżon PEDAŁ pod rączkę ze swymi dzieciakami z jakichś surykatek indyjskich do kompletu ze swoim pedałem „mężem”?
  Za nim Szenyszyn z „Grodzką”-pod rączkę z Fredek-Pedek Merkury i całym tym bractwem w kolorowych pióropuszach z Sex-Parade z Berlina? Niech daruje takich wyobrażeń o Niebie.
  No, tego James Martina to chyba mocno pogięło albo go solidnie klepło po mózgu jakąś hokejką?
  Niech sobie przeczyta w Piśmie świętym co Bóg zrobił z Sodomą i Gomorą.
  Wg mego rozeznania spalił ich ….ogniem atomowym.
  No w każdym razie opis zniszczenia tego zepsucia tam odpowiada opisowi grzybów atomowych nad Hiroszimą i Nagasaki .
  I taki jest pewnie stosunek Boga do zboczonych , którzy dziś maszerują pod zawłaszczonymi kolorami światła rozszczepionego w kroplach deszczu lub pryzmacie.
  Nie jakaś ichniejsza tolerancja tylko atomowy ogień. Nawet nie kocioł z siarką i smołą.

  • Ewa mówi:

   Świetne ?

  • Lena mówi:

   Amen. Nie mogłeś lepiej tego ująć. Kościół powinien grzech nazywać po imieniu i wołać do nawrócenia a nie łechtac uszy grzeszników, inaczej oni nie będą zbawieni. W piśmie św jest wiele oj wiele o tym, ale Boga się tacy zwodzacy nie boją..

 9. Ozjasz Goldberg mówi:

  Ciekawe z której on loży jest 🙂 Nie oszukujmy się jest mało prawdopodobne, że został księdzem z powołania.
  Jak trzeba być złym, żeby iść do kapłaństwa po to by rozwalać Kościoł od środka. Szatan ma ludzi, którzy dali mu wiele wyrzeczeń, zeby mu służyć. Jest małpą Pana Boga.

 10. crist mówi:

  Homoseksualizm jest grzechem cielesnym, wobec naturze człowieka. Homoseksualizm kontaktowy.

 11. Aneta Przybylska mówi:

  Ten Jezuita jest farbowanym liskiem chytruskiem….widać że nieobce są mu punkty z protokołów Kahału. …chodzi o dywersje w szeregach KK dlatego przedostają się tam osoby które próbują niszczyć wizerunek Kościoła…patrząc na niego nie mylę się. …

 12. Kwiat Pustyni mówi:

  Spokojnie – za kilka lat w całej UE zapanuje prawo Szariatu, a wtedy nie będzie księży, gejów, lesbijek itd.

 13. Bandit mówi:

  Borze Głucholski, co za głupoty ja czytam, gdzie ja trafiłam. Zacofanie totalne, mentalne średniowiecze. Macał was jakiś gej w dzieciństwie, że tak nienawidzicie homoseksualistów?

  • zło, też można odczuć fizycznie, i jezeli np dwie lesbijski obmacywałyby się na placu zabaw, to w obrębie od nich min na 3 metry jest jakby taka sfera zła emitowana przez nie, i małe i niektóre dzieci podatne przez swoją wrażliwość przechodząc obok nich, lub przebiegajac nięswiadomie mogą te zło ściągnąć na siebie gdyby wbiegło niechcacy w ten zasięg które one emitują podczas np obmacywania się publicznie.
   Zło to nie tylko złe czyny, ale także moze przybierać różne formy i mnieć zasięg, nie wyczuwalny przez ludzi bez róznych nadprzyrodzonych zdoloności. Gdybyś miał dziecko i nagle bez powodu zaczeły bo go dręczyć sny, koszmary dopadła by je depresja, cierpienie, i nikt nie potrafilby zdiagnozować problemu to prawdopodobnie mogloby być że przebieglo nieswiadomie przez tą przestrzeń zła min 3 metry emitowania od tych lesbijek które w danym momencie robily zło np obmacywaly sie publicznie i sciągło na siebie te zło. Dręczenie bez powodu?
   Koszmary bez powodu?
   Lesbijki lub geje czynią zło, prywatnie zamknieci w pokoju to ich sprawa, natomiast jak manifestują te zło publlcznie to oprocz tego ze krzywdza psychike dzieci malych, to te zło emitowane jest jakby przez antene radiową i ludzie podatni, z wrażliwością mogą mniec potem problemy typu depresja, koszmary i inne rzeczy i inne badziewia, uprzykrzajace im zycie, bo znalezli sie w zasiegu tego zła. Naszczescie na krotkie dystansy emituje to zło.

  • Lena mówi:

   Po co tu wchodzisz to raz. I nikt tu nie ocenia gejów tylko potępia promowanie tego przez pewnych duchownych bo nie jest to nic co zasługuje na chwale to dwa. Sam/a jesteś w ciemnym lesie, założę się że nie czytasz Nowego Testamentu i nie masz pojęcia o wierze i Ewangelii. Ale spoko każdy może zacząć czytać, poznać wreszcie prawdziwego Boga i się nawrócić a wtedy widzisz wszystko inaczej. Bóg kocha i wybacza ale to nie jest jakiś hipis lelumpolelum i żeby zbawil musisz uznać swój grzech i odwrócić od niego. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ