„L. Kaczyński rozciapciany w błocie smoleńskim to coś fantastycznego”. Oto UBywatele RP – perwersja, nienawiść, zdziczenie, pomiot ludzki… [WIDEO]

Lider KOD-Kapeli Konrad M. oskarżony o handel kobietami

Kierowany przez wnuka komunistycznego zbrodniarza i hochsztaplera Mateusza Kijowskiego Komitet Obrony Demokracji praktycznie zdechł w atmosferze licznych skandali finansowych i sutenerstwa idioty z helikopterem na głowie, który jeszcze 5 kwietnia publicznie wspierał Joannę Scheuring-Wielgus w związku z moją rozprawą, która została przesunięta na 6 czerwca. W debacie publicznej powstała luka. Ponieważ polityka lubi pewnego rodzaju harmonię, zaistniała potrzeba, by jakaś organizacja tę lukę zapełniła. Oczywiście chodzi o przestrzeń, którą od lat zapełniało zdegenerowane i pozbawione  kultury lewactwo. Ni z gruchy, ni z pietruchy pojawili się Obywatele RP. Banda kretynów, kilka razy w tygodniu stojąca pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie w niedopranych białych koszulkach z nadrukiem nazwy organizacji. Wielu zastanawiało się, kim jest ta banda cwaniaczków, która sympatyzuje ze wszystkimi, którzy nie są Polakami? Stracę czas jeśli będę się rozpisywał nad tą niewielką grupką, gdzie stężenie antypolonizmu sięga zenitu. Wystarczy oglądnąć krótki materiał wideo, w którym UBywatele RP objawiają swoje prawdziwe oblicze. Pierwszy z nich bez pardony wylewa wiadro pomyj na kulturalnego, młodego reportera TVPInfo, zaś kolejny opowiada, że czerpie przyjemność z widoku rozczłonkowanego ciała ś.p. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego: Lech Kaczyński rozciapciany w błocie smoleńskim to coś fantastycznego.
Perwersja, nienawiść, zdziczenie… Czy to są jeszcze ludzie czy już ludzki pomiot?

Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

11 odpowiedzi na „„L. Kaczyński rozciapciany w błocie smoleńskim to coś fantastycznego”. Oto UBywatele RP – perwersja, nienawiść, zdziczenie, pomiot ludzki… [WIDEO]

 1. Dariusz S. mówi:

  Ciezko nawet to skomentowac… dno dna.. raczej ci „ludzie’ sie juz z niego nie odbija.

 2. Beata mówi:

  @…..”Czy to są jeszcze ludzie czy już ludzki pomiot?
  Odpowiadam z całkowitym przekonaniem – pomiot i to nie tylko ludzki, ale przede wszystkim diabelski. Przypominam słowa Jezusa, który mówił do tego pomiotu: „waszym ojcem jest diabeł”. Temat jest ważny. W tym momencie powiem może bardziej ogólnie, bo ci ludzie opisani przez Jacka, to tylko” mały kaliber”, bardziej ich słudzy wybrani spośród motłochu ludzkiego, niż ten prawdziwy pomiot – Kainowe dzieci. Pomiot, przeklęty przez boga Starego Testamentu, który uczynił ich wiecznymi tułaczami i wędrowcami, bo praca na roli miała im już nie przynosić zysku ( coś nam to przypomina?!).
  Najgorsze jednak jest to, że teraz ” zgorszenie ma przyjść na świat”. To znaczy, ze do tej pory ukrywali się, teraz będą coraz śmielej i bezczelniej, coraz bardziej arogancko i bezkarnie, ustami wielu, odsłaniać swoje prawdziwe „oblicza” (raczej chyba mordy i pyski), aż ostatecznie obnażą swoją wewnętrzną zgniliznę

  I błagam teraz wszystkich wierzących w Jezusa Chrystusa, moich braci i siostry w wierze – nie oburzajcie się! To nie jest żadna mowa nienawiści do naszych ludzkich braci. Prawda jest bardzo brutalna i nie ujrzymy jej zakłamując ją i przykrywając naiwniutkim rozumieniem miłości bliźniego. Czytajmy Ewangelię, zobaczmy jak traktował ten ludzko-diabelski pomiot nasz Pan, Jezus Chrystus odnosząc się do ich przedstawicieli w osobach faryzeuszy i uczonych w Piśmie. Przeczytajcie, w jaki sposób i co o nich i do nich mówił. Niczego nie owijał w bawełnę – prosto, dosadnie, prawdziwie, aż do bólu. To nie było grzeczniutkie i naiwniutkie „chrześcijaństwo”, które tak usilnie próbują nam wciskać słudzy diabła, tzw. wilki w owczych skórach .Nie dajmy się skłócić!! Może nie podzielacie tego, co mówię, ale pamiętajmy – mamy być jednością w Chrystusie, a nie żreć się nawzajem.

 3. Aleksander mówi:

  ,,Banda kretynów, kilka razy w tygodniu stojąca pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie w niedopranych białych koszulkach z nadrukiem nazwy organizacji. Wielu zastanawiało się, kim jest ta banda cwaniaczków, która sympatyzuje ze wszystkimi, którzy nie są Polakami?” Czy ta ,,banda kretynów” sympatyzuje ze wszystkimi, którzy nie są Polakami,
  chyba jest odwrotnie, oni z pogardą odnoszą się do żyda Kalstejna (Kaczyńskiego), a księżulek z pogardą odnosi się
  do tych Polaków w niedopranych koszulach.

 4. Maciej mówi:

  Ich słowa mówią o nich…

 5. Franek Ganek mówi:

  Aha… 6 czerwca… Bo szukałem odpowiedzi… Ciekaw jestem jaką linię obrony ksiądz zamierza przyjąć… Wiem o: https://biblia.apologetyka.com/read?bible%5B%5D=bt5&q=%C5%81k+12%3A12&utf8=%E2%9C%93#&bt5,Luk,12,12
  Chodzi mi o coś innego… Nie wiem czy ksiądz da sobie radę… Czy chce ksiądz szczerze pomóc tej kobiecie – powódce?
  Przepraszam, że nie na miejscu ten wpis ale nie znam prywatnego kontaktu do księdza i nawet nie wiem czy jest taka opcja.
  Tak czy siak… Powodzenia życzę.

  • Franek Ganek mówi:

   Jakie słowa zamieścił ksiądz na Twitterze tak naprawdę? „…Kiedyś dla takich była brzytwa. A teraz?” Czy „…Kiedyś dla takich była brzytwa. A teraz modlitwa i prawda?” (cytuję z pamięci) – chodzi o słowa modlitwa i prawda. Wygląda to na manipulację.

   • Proszę poszukać na moim blogu. Tyyyyyle razy o tym pisałem Panie Franku Ganku.
    Pzdr
    Jacek Międlar

    • Franek Ganek mówi:

     To, że ksiądz pisał na swoim blogu to jedno… Jak ksiądz wystąpił w telewizji to była inna wersja niż tu. Naprawdę ksiądz nie wie o co chodzi? Nie wierzę w to. Znak zapytania pozostaje – i to jest istotne – jednak jest różnica między obydwiema wersjami. Definitywnie. Poza tym księdzu łatwiej to znaleźć, można podać linka… Wystarczy odrobina życzliwości.

    • Franek Ganek mówi:

     Pozdrawiam serdecznie.
     Franek Ganek (bo nie każdy może sobie pozwolić… Może potem… Kto musi – niech szpieguje… Oczywiście zdaję sobie sprawę z takich możliwości.)

    • Franek Ganek mówi:

     Pytań mam znacznie więcej… A chciałbym pomóc… Czy naczelny ONR nie jest Żydem? Pisze ksiądz na facebooku – jak to możliwe, że nie jest zablokowany?

 6. Franek Ganek mówi:

  //Wielu zastanawiało się, kim jest ta banda cwaniaczków, która sympatyzuje ze wszystkimi, którzy nie są Polakami?//
  Kim są? Bandą cwaniaczków. A tak poważnie to biedni, zaślepieni ludzie. Egoiści tak już mają, że udają mądrzejszych niż są… Człowiek zadaje pytanie a oni widzą w tym twierdzenie i próbują ubiec człowieka, stosują takie właśnie wybiegi bo przebiegli są… Jak to węże… Dlatego nie można się dawać im w to wciągać. To są ich projekcje – nie nasze rzeczywiste myśli. Dla nich jak czegoś nie nazywamy białym oznacza, że nazywamy to czarnym. Co tu gadać…Tracę cierpliwość dla tego świata, chyba…
  No nic…
  Pozdrawiam wszystkich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ