„Głaszcz żyda i pluj na Chrystusa”. „Sprawiedliwość” w wydaniu wrocławskich sądów. Sprawa Piotra Rybaka. Wyrok w Wielki Czwartek

To, co wydarzyło się 4 kwietnia w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu nie pozostawia żadnych złudzeń. Zatruty wirusem postkomunizmu wymiar sprawiedliwości w Polsce działa pod naciskiem antypolonitów. Sądy dyskryminują polskich patriotów i gotowych oddać życie za Ojczyznę nacjonalistów, zaś faworyzują tych, którzy – mimo mylącej nazwy – gardzą demokracją oraz wolnością słowa.
4 kwietnia 2017 roku o godz. 9.30, w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu, doszło do sytuacji, która utwierdza w przekonaniu, że za sądowymi ławami zasiada wielu prawników, dla których konstytucyjna zasada niezawisłości wymiaru sprawiedliwości, najwyraźniej nie jest znana. Na rozprawę Piotra Rybaka, skazanego w pierwszej instancji na karę 10 miesięcy pozbawienia wolności, za spalenie w listopadzie 2015 roku na wrocławskim rynku kukły przedstawiającej ortodoksyjnego żyda przybyli rodacy z całej Polski. Mimo to, nie zostali wpuszczeni na salę rozpraw.

PRZECZYTAJ (KLIK): DLACZEGO SĄD WPUŚCIŁ ŻYDÓW, A ZAMKNĄŁ DRZWI PRZED POLAKAMI? POKRĘTNE TŁUMACZENIA PREZESA MACIEJA SKÓRNIAKA

Wejściówki dla żydów i neobolszewii

Próg sali sądowej przekroczyli jedynie żydzi, wypełzli nagle jak potwory z mokradeł Obywatele RP oraz będąca w agonii neobolszewia z Komitetu Obrony Demokracji. Oni jako jedyni zostali poinformowani o nowej procedurze i otrzymali specjalne, limitowane przepustki. Na salę rozpraw, Piotr Rybak został zaprowadzony niczym do jaskini lwa. Jedynie w obecności swojego obrońcy został postawiony wobec kamer mediów, antypolonitów którzy w rękach dzierżyli żółte róże i kartki z napisem „precz z faszyzmem” oraz niewzruszonego okrzykami tłumu Polaków „precz z komuną”, „żądamy wejścia na salę” sędziego prowadzącego. Po wysłuchaniu obu stron, sąd orzekł, że wynik rozprawy poznamy 13 kwietnia o godzinie 13.30 w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu.

PRZECZYTAJ (KLIK): AFERA NA PROCESIE RYBAKA. SĄD DOKONAŁ SELEKCJI POLAKÓW. 13 KWIETNIA POZNAMY WYROK

Sytuacja skandaliczna. Można odnieść wrażenie, że inspirowana przez środowiska, które bez problemu przekroczyły salę rozpraw, a których współziomkiem zdaje się być prezydent Wrocławia. Rafał Dutkiewicz, bo tak mu jest na imię, to człowiek, który  wielokrotnie dawał upust nienawiści wobec patriotów i nacjonalistów, równocześnie faworyzując społeczność żydowską.

Nienawistne aberracje Dutkiewicza

Ogromną nienawiścią darzy Piotra Rybaka (co dobrze świadczy o Rybaku), o którym w ordynarny sposób wypowiedział się 5 grudnia 2016 roku, podczas spotkania z użytkownikami Twittera. Zapytany o to czego nie lubi we Wrocławiu, z twarzy zdjął maskę fałszywej tolerancji i stwierdził zdecydowanie: Nienawidzę pieprzonych nacjonalistów. Na tym festiwal nienawiści się nie zakończył. Pot jest rzeczą ludzką. Jak się człowiek poci to potem cuchnie. Tylko, że cywilizowani ludzie się myją. Społeczeństwa powinny się obmywać z nacjonalizmu. Szczęśliwie najbardziej wstrętny akt rasizmu i nacjonalizmu, który zdarzył się we Wrocławiu został bardzo przykładnie, moim zdaniem, ukarany – stwierdził Dutkiewicz odnosząc się do sprawy Piotra Rybaka skazanego na 10 miesięcy bezwzględnego więzienia za spalenie kukły. W listopadzie 2015 roku, podczas manifestacji organizowanej przez ONR, Piotr Rybak spalił kukłę ortodoksyjnego żyda dzierżącego w ręku flagę Unii Europejskiej. W pierwszej instancji został skazany na 10 miesięcy bezwzględnego pozbawienia wolności, mimo iż prokuratura domagała się kary łagodniejszej – 10 miesięcy prac społecznych. …CZYTAJ DALEJ I KOMENTUJ (KLIK)

Tagi , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

7 odpowiedzi na „„Głaszcz żyda i pluj na Chrystusa”. „Sprawiedliwość” w wydaniu wrocławskich sądów. Sprawa Piotra Rybaka. Wyrok w Wielki Czwartek

 1. PrawySektorNacjonaliściPL mówi:

  Na tej trudnej drodze nauczycielką naszą na zawsze pozostaje święta wiara katolicka. My wiemy, że “katolicyzm nie jest dodatkiem do polskości, zabarwieniem jej na pewien sposób, ale tkwi w jej istocie, w znacznej mierze stanowi jej istotę. Usiłowanie oddzielenia u nas katolicyzmu od polskości, oderwania narodu od religii i od Kościoła, jest niszczeniem samej istoty narodu”. Dziś świadkami jesteśmy bezpardonowej walki z Kościołem katolickim i depozytem jego wiary. Ci, którzy ją prowadzą, są równocześnie wrogami Polski. Rzucamy im swoje rękawice!

  Te poglądy są straszne. Jeszcze straszniejsze jest to, że występują dość często w tak skrajnych formach. Można pisać tysiące razy że naród to co innego (plemię, więzy krwi – coś jak rodzina) – a religia to co innego (plemię może wyznawać różne bóstwa – i nie zmieni to w niczym więzów krwi – ani obowiązków wynikających z tych więzów krwi). Czy jeśli rodzina nie będzie katolicka, to przestanie być rodziną? Raczej nie. Podobnie naród. Dlatego istotą polskości jest świadomość więzi z narodem polskim i własnych obowiązków z tych więzów wynikających – a nie – wyznawanie określonej religii, posiadanie określonych poglądów na życie pozagrobowe i rozmaite problemy z zakresu metafizyki. Byt narodowy to gospodarka i polityka zagraniczna. Religia to kwestia indywidualna.
  To wyraża polityczna frakcja katolicka. Mają prawo, nic nie dyktują pozostałym. Ja jestem Żydem bez wzgl. na to, co o mnie piszą i mówią jacyś katolicy. Mają prawo, nic nie dyktują pozostałym. Ja jestem Żydem bez wzgl. na to, co o mnie piszą i mówią jacyś katolicy i nie mam żadnego obowiązku słuchać się ich hierarchii kościelnej ani dyktatów politycznych.

 2. Darek S. mówi:

  Zdziwilbym sie gdyby wyrok byl sprawiedliwy, czyli kara rownala by sie co najwyzej np. kilkunastogodzinnej pracy spolecznej.
  Pan Rybak zapewne dostanie kilka miesiecy wiezienia i to nie w zawiasach. A gdzie ten szlachetny i patriotyczny ONR?
  Tak wspiera Pana Rybaka jak wspieral Pana Jacka Miedlara…

 3. Waldemar Kodur mówi:

  Walemar Kodur mówi :
  Księże Jacku, wiadomo kim jest prezydent Wrocławia. Jaki ma stosunek do polskich patriotów i kto zamieszkuje tereny Dolnego Śląska. Kto przyjechał na te tereny po drugiej wojnie światowej. Tu teraz są ich dzieci i wnukowie i zajmują lukratywne posady. Tak samo było Ludowym Wojsku Polskim. 80 % kadry oficerskiej to byli wiadomo kto ?.

 4. PrawySektorNacjonaliściPL mówi:

  Szkoda budżetowych pieniędzy na tych klaunów z cyrku na ul. Wiejskiej. W styczniu każdego roku Owsiak musi zbierać datki, bo w kasie państwa nie ma pieniędzy na leczenie dzieci oraz na nowe urządzenia do diagnostyki. Jak to wszystko się pięknie uzupełnia. Organizacje pozarządowe dwoją się i troją, aby polskie dzieci były leczone poza granicami kraju, a ten biedny i nierozsądny naród jest w d………. kopany na własne życzenie. Narodzie polski obudź się. Do sejmu i senatu tylko Polacy !!!!!!!!!!!!!

 5. Markus Szestow mówi:

  Ksiądz katolicki Jacek Międlar korzysta z przywileju „późnego urodzenia”, ale nie ma pewności, czy w czasie Holokaustu nie zajmowałby się polowaniem na Żydów (Judenjagd) lub co najmniej szmalcownictwem. Kiedyś dla takiego byłaby kulka, dziś tylko wzruszenie ramion i modlitwa o uzdrowienie.

 6. Boguslaw mówi:

  Polska Rzeczpospolita Korupcyjna: Biedrzyński, na drzewo!
  Czy opinia biegłego może być sprzeczna z faktami i ze zdrowym rozsądkiem, a mimo to stanowić podstawę sądowego wyroku? Na to pytanie znamy już odpowiedź – jest ona niestety twierdząca. Jednak to, że biegły sądowy może dowolnie snuć wymysły zza biurka bez jakichkolwiek konsekwencji wydaje się być nowym odkryciem naszego prawa.
  http://3obieg.pl/polska-rzeczpospolita-korupcyjna-biedrzynski-na-drzewo

 7. Rzymski Katolik mówi:

  Polacy są niestety w chocholim tańcu. Miażdżąca większość zatraciła swój instynkt głębokiego patriotyzmu, prawdziwej waleczności i męstwa, instynkt wspólnotowy. Cywilizacja żydowska podbiła Polskę, prawie całkowicie opanowała scenę polityczną, medialną, rynku pracy,kulturę, oświatę, stworzyła trwały aparat represji a nawet poprzez modernizm, fałszywy ekumenizm i tzw wolność religijną dechrystianizuje Kościół i naszą Ojczyznę. Po kilku miesiącach duchowni nabrali wody w usta i już nawet nie wspomną o „małej” Intronizacji Jezusa Chrystusa Króla Polski. Obowiązuje karalność za tzw. antysemityzm, a za antypolonizm i antykatolicyzm już nie. Ilu Polaków zamieszkuje jeszcze Polskę ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ