SZOK! Starcia podczas rocznicy smoleńskiej (10.04.2017). Nienawiść aktywistów z ramienia opozycji [eMisjaTV]


W trakcie przemówienia Jarosława Kaczyńskiego doszło do zamieszek, w których sympatycy PiSu starli się z opozycją. Niektórzy uczestnicy obchodów siódmej rocznicy smoleńskiej czekali cały dzień, aby wysłuchać wieczornego przemówienia prezesa PiSu. Gdy Jarosław Kaczyński zabrał wreszcie głos w okolicy rozległo się echo słowa „kłamca” nadawane z wielkich kolumn przez aktywistów KODu zajmujących skwer pod hotelem Bristol. Niektórym wyborcom Prawa i Sprawiedliwości puściły nerwy. Doszło do szarpaniny, w wyniku której trybuna opozycji została zdemolowana. W eterze słychać było najgorsze wyrazy. Polityczni przeciwnicy przez długi czas obrzucali się wzajemnie obelgami. Określenia „zdrajca”, „targowica”, czy „komuchy” nie schodziły ludziom z ust. Co jakiś czas ktoś kogoś popchnął. Porządek zaprowadziła dopiero policja, która oddzieliła obie grupy ponad stuosobowym oddziałem.

PRZECZYTAJ (KLIK): PAMIĘĆ I SZACUNEK ORAZ KPINY, ZOHYDZENIE OFIAR I DEZINFORMACJA. SMOLEŃSK 2010-2017

Źródło: eMisjaTV

Tagi , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

14 odpowiedzi na „SZOK! Starcia podczas rocznicy smoleńskiej (10.04.2017). Nienawiść aktywistów z ramienia opozycji [eMisjaTV]

 1. normalny mówi:

  Towarzysze RP i szKODniki znowu pokazali swą tępą mordę. A ten gruby siwy palant z mikrofonem wygląda na byłego ZOMOwca.

 2. Waldemar Kodur mówi:

  Waldemar Kodur mówi:
  W Polsce są Polacy i Polacy. Jedni spokojni, a drudzy inspirowani przez kogoś komu zależy na robienie zamętu podczas uroczystości przed pałacem prezydenckim. Tak było również w 2010 roku. Zbieranie nie wypalonych zniczy. Krzyż z puszek po piwie. Zbieranie żółtych tulipanów, które ludzie kładli na chodniku przed pałacem. Obrażanie katolików itd. Decyzje wydawane są przez osoby, których tam nie ma. Siedzą w zaciszu swoich gabinetów i obserwują.
  Podobnie było na marszach niepodległości w ubiegłych latach. Dopiero po wyborach prezydenckich i parlamentarnych się uspokoiło.Wszędzie prowokacje i sianie zamętu. Kiedy będzie koniec takich chamskich zachowań ?
  https://www.youtube.com/watch?v=ndUyuas9DT8

  https://www.youtube.com/watch?v=4DxxMYsH3AA
  Teraz można porównać czy coś się zmieniło. Nic tylko HGW trwa

 3. PrawySektorNacjonaliściPL mówi:

  Byłem przed chwilą na księdza fb profilu. Szok! Lewactwo tam się tak rozpanoszyło szok! Dlaczego ksiądz nie blokuje prowokatorów? Miałem wrażenie że jestem w Izraelu. Robią księdzu śmietnik z profilu. Potem Michnik robi skany i pokazuje jaki antysemita z księdza. A to ludzie Michnika urządzili sobie śmietnik na ks. Jacka profilu.?! No miałem wrażenie że to jakaś społeczność żydowska!

  • Aleksander mówi:

   Prawy Sektor to żydobanderowcy. Opinia Michnika dla ciebie jest ważniejsza od prawdy.

  • Rzymski Katolik mówi:

   Widzę, że jesteś stałym czytelnikiem blogów Michnika, bo doskonale wiesz, co on tam zamieszcza. Pewno chciałbyś i tutaj wprowadzić polityczną poprawność. Poza tym, skąd wiesz jak jest w Izraelu ? Skąd ponadto wiesz o czym piszą w Izraelu ? Dlaczego martwisz się o tzw antysemityzm, maczugę żydowską na Polaków, a nie martwisz się o antykatolicyzm i antypolonizm ? Pewne słowa zdradzają ludzi.

  • bez bielma mówi:

   Może byś tak wreszcie przestał żyć Michnikiem i zadbał o to, czym żyją Polacy.

 4. marcindePolonia mówi:

  Panie nasz!
  Poślij do nich posłańca
  wywodzącego się z nich,
  który będzie im recytował Twoje znaki
  i będzie ich nauczał Księgi i mądrości,
  i który będzie ich oczyszczał.
  Ty jesteś przecież Potężny, Mądry!”
  A któż odwraca się od religii Abrahama,
  jeśli nie ten, kto ogłupił swoją duszę?
  My wybraliśmy go już na tym świecie
  i on w życiu ostatecznym
  z pewnością będzie między sprawiedliwymi!
  Oto powiedział do niego jego Pan:
  „Poddaj się całkowicie!”
  On powiedział:
  „Poddałem się całkowicie Panu światów!”

 5. Maciej mówi:

  UBeckie pomioty muszą splugawić wszystko wkoło, bo taka ich natura!

  • marcindePolonia mówi:

   Zaprawdę,
   w stworzeniu niebios i ziemi,
   w kolejnym następstwie nocy i dnia,
   w okręcie, który płynie po morzu
   – z tym, co jest pożyteczne dla ludzi –
   i w tym, co zesłał Bóg z nieba w postaci wody
   – ożywiając przez nią ziemię, po jej śmierci,
   i rozprzestrzeniając na niej wszelkie zwierzęta –
   w zmianie wiatrów i w chmurach,
   posłusznie podporządkowanym, między niebem a ziemią,
   – są z pewnością znaki
   dla ludzi, którzy są rozumni!

 6. aleksander mówi:

  ,,Protokoły mędrców Syjonu” radzę przeczytać wszystkim obrońcom PiS i zwolennikom innych żydowskich partii.
  Sprawa chyba jest jednak beznadziejna, Polacy nie lubią myśleć, nie lubią czytać, analizować informacje.

 7. PrawySektorNacjonaliściPL mówi:

  Jednym z głównych celów 10 IV było zasianie wysoce emocjonalnego powodu (porównałbym do fałszywej flagi 11 IX w USraelu) celem jątrzenia, dzielenia Polaków, żeby nie powstali razem przeciw ż-jarzmu i okupacji.
  Od razu hasbara podłożyła nam durne hasło Katyń = Smoleńsk 2010 (Lejba Kone — Bolek, o ile pamiętam, mam zanotowane na blogu). Śp. Kaczyński, z najniższych notowań społecznych w swej karierze, wyrósł nagle na bohatera narodowego.
  Przepychanki z Krzyżem zaś wymanipulowano pod religionizm — komplet manipulacji agenturalnych emocjami — religijnymi, patriotycznymi i wokół przywódcy choćby tylko stworzonego percepcyjnie.
  Kto wkrótce po 10 IV przyjechał do Bula-komorowskiego? Ten sam expert od odurniania Europy Wsch., hiper-gent ż-CIA Brzezinsky, co wymanipulował Polaków na Solidurność m.in. exploatując Jana Pawła ii (fakty udokumentowane na moim blogu) i przypinając Bogurodzicę do klapy marynarki Bolka..
  Kreml byłby zgrają idiotów, by zorganizować katastrofę na swoim terenie… a jeszcze mniej — żeby zmajstrować coś podczas remontu tutka u siebie: inspekcja odbiorcza w Polin wykryłaby szacher-macher. Ż-suszpy podrzuciły im śmierdzącego szczura. Czy Kreml zagonił komplet VIPów do tutka? W tym głównodowodzących wszystkich rodzajów siłz brojnych!
  Czemu Putin podobno sfałszował ślectfo? Pytać Putina. Czemu nieujawni Prawdy o 11 IX? To są rozgrywki na globalnej szachownicy, o czym mamy li tylko pojęcie zjadacza chleba. Czemu Kreml miałby kooperować w jakikolwiek sposób z aparatem żydobanksterii w Polin? I tak by zmanipulowały przeciw Rosji (vide ż-lawina łgarstw nt. Rosji i Putina od lat).
  Czemu ż-NATO ani jewrosojuz nie wystąpiły stanowczo o udział w dochodzeniu nt. swego samolotu wojskowego i VIP-ów państwa-członka? Czemu USrael, jedyny trzymający razwiedkę satelitarną NATO, nie dostarczył zdjęć dowodowych? Czemu niezrobił tego Izrael, przyjaciel Kaczyńskiego/Kalksztajna?
  Tylko Rosja i USA mają pełne info — jako sprawca i/lub monopolista ślectfa czy satelitarki. Dopóki Polin jest najgorszym wrogiem Rosji z faszyngtonem i jewrosojuzem (przyklaśnięcie atakowi Trumpa na Syrię), niedowiedzą się Polacy prawdy o 10 IV.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ