PISZEMY DO PROKURATORA DARIUSZA KORNELUKA, który chciał zniszczyć Macierewicza i Kamińskiego, a teraz mnie oskarża! [WIDEO]

ARTYKUŁ, z którym powinien zapoznać się prokurator Dariusz Korneluk: Chciał zniszczyć Macierewicza i Kamińskiego! Teraz oskarża mnie w procesie z Scheuring-Wielgus. KIM JEST PROKURATOR? (http://jacekmiedlar.pl/2017/04/06/chcial-zniszczyc-macierewicza-i-kaminskiego-teraz-oskarza-mnie-w-procesie-z-scheuring-wielgus-kim-jest-oskarzyciel/)

E-mail Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia: [email protected]; [email protected]

Temat wiadomości: Informacja dla prokuratora Dariusza Korneluka

Treść: /serdecznie, uprzejmie z linkiem do artykułu, życząc miłej lektury/

I jak to mawia klasyk: Alleluja i do przodu. Rozprawa odbędzie się 6 czerwca o godz. 10:30 w Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Śródmieście. Do tego czasu nazwisko Korneluka i jego niechlubną karierę niech pozna cała Polska.

18 komentarzy do “PISZEMY DO PROKURATORA DARIUSZA KORNELUKA, który chciał zniszczyć Macierewicza i Kamińskiego, a teraz mnie oskarża! [WIDEO]

 1. Waldemar Kodur mówi :
  Pan prokurator sam sobie spraw nie przydziela.
  Ktoś inny stoi za tym, dlatego tu jest źródło.
  To źródło wie kogo przydzielić i dla kogo
  Lewy do prawego

 2. Poszło na wskazane adresy, jednak może by tak poprosić Stanisława Michalkiewicza aby pomógł księdzu ? On takich polsko-języcznych zaora z uśmiechem na ustach, jak to czyni w swoich felietonach, człowiek ten ma dużą wiedzę i doświadczenie.

 3. Ks. Jacek Międlar to narodowy prorok! Ks. Jacek Międlar to mit! trzeba być naprawdę pełnym złej woli by tego nie zauważyć. W czasie gdy udało się skutecznie zamknąć usta polskiemu kościołowi gdy hierarchowie kościoła drżą na myśl co napisze o nich G.W On nie bacząc na konsekwencję mówi jak jest! To przykład ewangelicznego dobrego pasterza gotowego oddać życie za swe owce! Pasterza który widząc zbliżającego się wilka nie ucieka! Księże Jacku Bóg jest z Tobą!

  • zgadzam się z Tobą, jest tak jak mówisz. Ksiądz, pomimo swojego młodego wieku (a może właśnie dzięki temu) jest dla nas przykładem odwagi i bohaterstwa na miarę naszych czasów. Bo trzeba mieć odwagę, żeby wyjść przed szereg i głosić prawdę niewygodną dla wielu ludzi o złych i podstępnych zamiarach, To JUŻ Go dużo kosztowało, ale nie ugiął się. My wiemy, że Bóg jest z Tobą, ks. Jacku i MY też jesteśmy

   • To tylko medialny trefniś….i nic więcej. Za wszelka cenę próbuje zaistnieć.
    Na jego kanale YT brutalnie został zweryfikowany. Po kilka tysięcy wejść. To w skali kraju nazywa się „NIC”.
    I on o tym wie, zaczyna używać coraz więcej kłamstw i inwektyw, jego słuchacze lubią być karmieni kłamstwami, bo który sprawdzi wiarygodność informacji skoro rewelacje te sprzedaje nie kto inny, jak wielebny, toż to musi być prawdą.
    Jeszcze kilka m-cy i słuch po nim zaginie, będzie gnił w swojej enklawie z kilkoma tysiącami fanów.
    A na koniec skończy z jakąś chorobą umysłową, jak wielu przed nim.
    To, że zrzucił sukienkę (chłopu nie przystoi) to dobrze, to że skłócił się ze swoimi zwierzchnikami, to bardzo dobrze, rozwala sektę watykańską od środka.
    Nieświadomie daje do zrozumienia, że religia to tylko omamy dla ciemnego ludu i na tych omamach (waszych plechach) próbuje zaistnieć, jako wasz prorok i zbawiciel Polski.
    Jednym słowem kupa śmiechu i kabaretu.

    • Pomimo, że dla ciebie to tylko kabaret, potraktuję cie poważnie. Czy rzeczywiście ks. Jacek próbuje dopiero zaistnieć? A może raczej utrzymać się na ścieżce, którą już dawno obrał? „Trefnisie”, jak piszesz, zazwyczaj nie ryzykują swoich „ciepłych posadek” i nie nadstawiają karku.
     Obudź się! ksiądz Jacek już dawno zaistniał i jest wierny sobie oraz Temu, komu ślubował . A to co piszesz o nim jest bez pokrycia.
     I nie to, żebym chciała dalej rozmawiać, ale właściwie dlaczego go tak nienawidzisz?

 4. Niby Ziobro przeprowadził reformę prokuratury… i co ? Bez zmian. Tak samo jak Kaczyński dostał ponad rok temu pismo w sprawie zatrudniania młodych Polaków – katolików, którzy są bez pracy… i co ? Bez zmian. Wszędzie stare twarze, wszędzie wyjadacze. Dobierani według starego, już coraz bardziej znanego klucza. Najwyższy czas, żeby zająć się różnymi wątkami działalności sanhedrynu, kahałów i innych organizacji żydowskich. Bo jak to jest niby w katolickim kraju, że katolikom oferuje się zmywak i to za granicą, a nie słyszałem jeszcze o Żydzie, który byłby bez chociaż jednego dobrego etatu i to w Polsce i to bez żadnych utrudnień. Czy to nie są grzechy zaniechania purpuratów, że nie zorganizowali tej sfery życia społeczno-zawodowego Polaków choćby na zasadzie proporcji w stosunku do ilości katolików do populacji ? Działają przecież w różnych komisjach. A było hasło usprawiedliwiające, że Polacy będą rozsiewać wartości katolickie na zachodzie Europy. Czy tak się stało ? Czy tak się buduje polską państwowość? Czy tak dba się o swoje owieczki posiadając bardzo szerokie instrumentarium oddziaływania a także olbrzymie możliwości organizacyjne ? Polacy-katolicy pozostawieni samym sobie.

 5. Korzystając z okazji chciałem poinformować że jest doniesienie do prokuratury w tej sprawie:

  Doniesienie o możliwości popełnienia przez Joannę S-W ,Michała S, Grzegorza S , Ryszarda P przestępstwa z art. 128:
  „Kto, w celu usunięcia przemocą konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.
  § 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w
  § 1, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
  § 3. Kto przemocą lub groźbą bezprawną wywiera wpływ na czynności urzędowe konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10”. . . . . .
  Wyżej wymienieni Państwo brali udział w wydarzeniach zwanych potocznie ,antydemokratycznym puczem . prubą obalenia konstytucyjnie i demokratycznie wybranych organów panstwa. na przełomie grudnia i stycznia 2016/2017 na sali Sejmu RP jak równierz na ulicach warszawy obszernie relacjonowanych przez TVP.
  Ponieważ wobec tych ludzi nie zostaly wyciągnięte konsekwencje prawne powstał niebezpieczny precedens który de facto legalizuje niedemokratyczne przejmowanie władzy w Polsce.
  Brak stanowczej reakcji organów ścigania na te nie zgodne z prawem wydarzenia jest demoralizujące , upewnił łamiacych prawo polityków że są bezkarni , co stanowi zachętę dla podobnych bardziej brutalnych i krwawych zamachów stanu w przyszłości.
  Wymiar sprawiedliwości powinien czerpać lekcję z historii. Pucz monachijski Adolfa Hitlera kiedy to niemiecki wymiar sprawiedliwości podszedł pobłażliwie skazując puczystów na mało dotkliwe wyroki lub zgoła wcale nie ponieśli odpowiedzialności, umożliwiając tym samym przestępcze tragiczne w skutkach dla calego swiata kariery.
  Polsce grozi faszystowska dyktatura PO i Nowoczesnej czego dowodzi nieudany pucz grudniowy. Całej Europie grożą socjalistyczne dyktatury faszystowskie ,polska scena polityczna jest poligonem doświadczalnym. Sprawdzają spoleczeństwo jak daleko mogą się posunąć.
  Polsce grozi następny pucz i przyszlość naszego kraju zależy dziś w dużej mierze od zachowania działań organów sądowniczych w tej sprawie.
  PrawySektorNacjonaliściPL

 6. Nadzwyczajna kasta prowadzi kraj do lewicowo faszystowskiej dyktatury! ! Wypuszczają na wolność gwałcicieli , zboczeńców i mafiozów! A uczciwych ludzi oskarżają o nawoływanie do zabójstwa!?czy mowę nienawiści! To nie jest przypadek ,niekompetencja czy błąd w sztuce sędziowskiej, chodzi oto aby wywołać atmosferę zagrożenia! Przygotowują grunt pod kolejny pucz ,pomarańczową rewolucję! Taki jest scenariusz! Polsce grozi kolejny zamach stanu! i przejęcie władzy przez nowoczesnych faszystów z PO Nowoczesna! Boże chroń Polskę!
  https://www.youtube.com/watch?v=Rg8X2LSQToU

 7. Przepraszam, że w tym miejscu. Ale może to być największy jednorazowy przekręt gospodarczy w III RP i to za pełnym przyzwoleniem rządu PIS. Chodzi o likwidację Kopalni Krupiński z dostępnością gigantycznych złóż węgla koksującego o wartości min. 40 miliardów złotych po to, ażeby przejęli je za psi grosz tzw. internacjonalistyczni inwestorzy o wiadomych korzeniach. Czyżby spłata tą drogą uroszczeń żydowskich ? Sprawa jest alarmująca :
  https://stooq.pl/n/?f=1172157&c=1&p=0

 8. https://www.youtube.com/watch?v=E3ylfuFCNfE&t=2s
  3.50 posłanka Joanna żali się że prokuratura potrzebowała 8 miesięcy aby zająć się jej fałszywym oskarżeniem!?
  My zadajmy sobie proste pytanie ,dlaczego prokuratura potrzebowała aż tyle czasu aby postawić zarzuty? przecież za materiał dowodowy posłużył krótki WPIS. którego skan przedstawiła zapewne jako załącznik ,. ks.Jacek nie zaprzecza ze wpis jest autentyczny. Na co więc prokuratura potrzebowała aż tyle czasu?! A może to nie prokuraturze a posłance Joannie i jej kolesiom potrzebny był czas Może nie łatwo jest znaleźć prokuratora który postawi tak absurdalne zarzuty? Może projekt cenzurowania internetu jakie sekta Nowoczesna postawiła sobie ją przerasta i trudno znaleźć dla niego zrozumienie w prokuraturach? Krótko prokuratorzy nie palą się do tej roboty! Jak mawia lewactwo to jeszcze nie czas Polska nie jest jeszcze gotowa do wprowadzenia cenzury internetu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *