Deklaracja Rzymska (2017) a Deklaracja o utworzeniu ZSRR (1922). Przypadek?

25 marca 2017 przywódcy 27 państw członkowskich oraz Rady Europejskiej, Parlamentu Europejskiego i Komisji Europejskiej podpisali Deklarację Rzymską. Dokument nieprzypadkowo przypomina podpisaną w 1922 roku deklarację o utworzenia Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich. To nie powinno nas dziwić, skoro zachodni aparat został zbudowany na teorii, której orędowniczką była marksistowska aktywistka Róża Luksemburg.

Róża Luksemburg, żydowska działaczka komunistyczna w Polsce, a następnie w Niemczech, na przełomie XIX i XX wieku, między innymi uważała że walka Polaków o niepodległość jest pozbawiona sensu, ponieważ musi powstać jedna klasa proletariuszy. Twierdziła, że nie da się osiągnąć tego celu, jeśli będą istniały różne narody. Jej cel w dużym stopniu się ziścił, ponieważ Unia Europejska w obecnym kształcie to nic innego, jak realizacja jej marksistowskiego planu. …CIĄG DALSZY TUTAJ (KLIK)

Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

10 odpowiedzi na „Deklaracja Rzymska (2017) a Deklaracja o utworzeniu ZSRR (1922). Przypadek?

 1. gruk17 mówi:

  to jest normalny komunistyczny rezim w plaszczu ,pelerynie zachodniego lewactwa a LEWAK TO KOMUCH I TO TAKI CO RUJNUJE A NIE BUDUJE ,,,BUDUJE SIEBIE A RESZTA MOZE ZDYCHAC aby byly drogi do wywozu towarow ,zarejestrowana kazda swinia krowa kon koza kura itp. wiec calkowity wielki KOLCHOZ ZSRR A TERAZ CHCA STANY ZJEDNOCZONE EUROPY I KASA DO EROPEJSKIEGO BANKU CENTRALNEGO ,A RESZTA NIECH ZDYCHA ,CO WYPRODUKUJE SIE W JAKIMS KRAJU BEDZIE ZAPISANE ZE TO UE ZE STOLICA BRUKSELI BO BERLIN ZLE SIE KOJARZY ,,I nastepnie zdobyte pieniadze beda dzielic na prowincje ,bo kraje stana sie prowincjami zero juz wolnosci beda wpychac rozne talatajstwo w rozne zakatki europy ,normalny balagan ,tak im sie chce NWO ZEBY BYL JEDEN RZAD NA CALY SWIAT ,DEBILIZM NIE TEDY DROGA ,LUDZI KULTUROWO SIE NIE DOGRA DO JEDNOSCI ISLAMISTA + CHRZESCJANIN JEDEN MUSI UMRZEC ,CO Z BUDDYSTAMI ,I RESZTA WIAR CO SA NA SWIECIE ,,JUZ ZE SLIMAKOW ZROBILI RYBY LADOWE A Z MARCHWI OWOCE NORMALNE DEKLE

 2. PrawySektorNacjonaliściPL mówi:

  Unii Europejskiej zreformować się nie da. Socjalizm jest niereformowalny. Unię czeka rozpad na skutek bankructwa. Państwa są zadłużane tracą płynność finansową i jedno po drugim stają się niewypłacalne. Ten los czeka Hiszpanię i Włochy. Grecję uratowali bo to stosunkowo małe państwo. Ideolodzy unijni mówią o uwspólnotowieniu długów czyli pompowanie pieniędzy w nierentowne gospodarki tylko odłoży czas ich bankructwa. Z czasem będą nas szantażować nie tylko przymusem przyjmowania uchodźców ale będziemy zmuszani do spłacania długów sąsiadów! Genialnym a zarazem szatańskim pomysłem jest sprowadzenie muzułmanów do europy. Chaos spowodowany wojną z islamistami odwraca uwagę od sytuacji gospodarczej państw doprowadzonych przez lewicę do bankructwa. Lewicowi politycy znów będą mieli pole do popisu bo będą ,,walczyć,,bronić,, muzułmanów ,,prześladowanych przez ..białą,, ,,większośćiową,, heteroseksualną tyranię,,.

 3. Patriota mówi:

  htmlhttp://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/uchodzcy-w-polsce,158,0,2293406.html – Kłamczyński już przecież po cichu przyjmuje tysiące islamistów do Polski (na co Gadowski jednoznacznie zwrócił uwagę w „Łowcy smoków”, stwierdzając wprost, że Nasze południowe i wschodnie granice są zupełnie nieszczelne i stąd na Naszym terytorium powstają cały czas kolejne poukrywane meczety, jak i całe arabskie osiedla za saudyjskie pieniądze), także czeka tylko na wygodny pretekst od UE, aby ten fakt móc w końcu upublicznić bez obawy, że w wyniku tego spadną mu zaraz słupki wyborcze – także Pan Braun z resztą Narodowców i AntySystemowców powinien już teraz zainicjować stronę www, na której zawczasu zbierane byłyby podpisy w sprawie POLEXITu, dzięki tylko któremu będziemy mogli obronić się przed islamizacją, albowiem na Kukizowców z ich eNDekami nie ma nawet co liczyć, skoro Ci Anglików za Brexit zgodnie z PO-PiSowskimi wytycznymi krytykują.

 4. Rzymski Katolik mówi:

  Czym się sycą „nasi starsi bracia w wierze” :
  https://www.facebook.com/1085767098131437/videos/1128074413900705/

 5. Patriota mówi:

  Kiedy na Naszych oczach żydo-masoneria doprowadza poprzez islamizację UE do eksterminacji białej rasy, to w tym samym czasie Kłamczyński upiera się, że Polacy nie mogą liczyć na żaden ratujący Nasz Naród POLEXIT, gdyż wg PO-PiSu jesteśmy skazani na samobójcze trwanie pod dyktatem unijnym —> https://www.youtube.com/watch?v=NzfThg5RRvw&spfreload=10 – dlatego nie słuchajcie reżimowo-koncesjonowanych mediów i ich propagandowych funkcjonariuszy od dezinformacji, jakoby nie mamy innej alternatywy jak tylko głosować na proUnijnych Kaczystów i ich Kukizowych pomagierów, którzy nawet już nie ukrywają, że ostatnie czego możemy się po nich spodziewać to wyjścia Polski z UnioSojuza, gdyż Wolność i Niepodległość Naszej Ojczyzny akurat najmniej obchodzi Jarka K. z Kukizem.

 6. Maciej mówi:

  Czerwoni są jak Rak albo zniszczy się jego komórki wszędzie w całym organizmie albo będzie się odradzał przerzutami

 7. XYZ mówi:

  Polacy do muzulmanow: ” Jezus jest naszym Krolem, wynoscie sie.”

  Poland to Muslims: ” Here, Jesus is our King so get out ”

  https://www.facebook.com/robertwinnickipubliczny/

 8. Amelia mówi:

  Mądre słowa. No i w sumie temat dość na czasie.

 9. Aleksandra mówi:

  Bardzo przydatny artykuł. Widać lekkie pióro autora 🙂 Pozdrowienia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ