ANTYGENDEROWY autobus zaatakowany w Nowym Jorku! Agresywne lewactwo wandalizm nazywa „swobodą wypowiedzi”!

Należący do amerykańskiego CitizenGO Autobus Wolności Słowa (FreeSpeechBus) został zaatakowany przez przedstawicieli środowisk LGBT. Lewactwu nie przypadła do gustu znajdująca się na karoserii pojazdu grafika chłopca i dziewczynki z napisem: To biologia: chłopcy są chłopcami i zawsze nimi będą. Dziewczynki są dziewczynkami i zawsze nimi będą. Nie można zmienić płci. Uszanuj wszystkich. Przedstawiciele środowisk LGBT uznali, że tego typu sformułowania to skrajna mowa nienawiści, którą „należy zwalczać nawet z naruszaniem prawa”.

23 marca 2017, pod główną siedzibą ONZ w Nowym Jorku, w samym środku dnia, autobus promujący swobodę wypowiedzi oraz stający w obronie normalności, stał się celem ataku i aktu wandalizmu ze strony przedstawicieli lewicy. Młotkiem powybijano szyby, zrobiono dziury w karoserii pojazdu, a ich dzieło wieńczył wykonany spray’em napis: „Wolność dla trans”. Na szczęście, kierowca autobusu nie doznał większych obrażeń.

Przedstawiciele LGBT twierdzą, że obawiali się, iż napis który znajdował się na autobusie doprowadzi do eskalacji agresji wymierzonej w stronę osób trans. Zniszczenie pojazdu kompletnie zaprzecza tej narracji. Dewastacja autobusu wywołała wielką radość wśród przedstawicieli LGBT, zaś zniszczenie cudzego mienia nazwali „swobodną formą wypowiedzi wobec nienawistnych treści”, jakie znajdowały się na autobusie. Jeszcze dalej posunęli się przedstawiciele LGBT z Bostonu, którzy napisali na Twitterze, że jeśli autobus pojawi się w ich mieście, to zostanie podpalony. Przypomnę, że to właśnie w tym mieście doszło brutalnych ataków dewiantów na paradę w Dniu Świętego Patryka.

Czy przestępstwo jest wyrazem „tolerancji” i „wolności słowa”, które głoszą przedstawiciele lewicowych organizacji?

Za: citizengo.org

Tagi , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

19 odpowiedzi na „ANTYGENDEROWY autobus zaatakowany w Nowym Jorku! Agresywne lewactwo wandalizm nazywa „swobodą wypowiedzi”!

 1. Piotr Bein mówi:

  Nic dodać, nic ująć. Te wszy są wszędzie.

  • Piotr Bein mówi:

   Durny agenciuro, paszoł won!
   Fuszerka jak trza:
   1. To nie mój awartar tchórzu patentowy.
   2. Nie mój język — nie jadę na Żydów antysemicko, tylko żydłackie służby, sajanie polskojęzyczni i trolle mosiadowe to robią.
   3. To nie język modlitwy prawosławnej, zakuty neo-ubecki łbie talmudyczny.
   4. „Nic dodać, nic ująć. Te wszy są wszędzie.” Typowa jednowierszówka gnid trollowych Cywilizacji Śmierci.
   Moję każde słowo ? ma więcej treści niż ten zwrot z pakietu przygotowanego w Tel Awiwie.

   Oba IP podaję do RCMP w Kanadzie, gdzie mam specjalną ochronę po waszych neo-ubeckich hucpach w „Branży” Roberta Brzozy.

 2. PrawySektorNacjonaliściPL mówi:

  Oto odpowiedź Prawego Sektora. Najpierw robimy porządek na własnym podwórku. Skrajnie lewicowa faszyzująca Hejt Stop . Walcząca o prawna legalizację cenzury. Bardzo niebezpieczna organizacja zważywszy co osiągnęła na zachodzie. ona i jej podobne.

  Prokuratura Okręgowa w Białymstoku
  ul. Kilińskiego 14
  15-950 Białystok

  Doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa propagowania ideologii faszystowskiej art256 przez organizację Hejt Stop.
  Informujemy że Organizacja Hejt Stop pod pozorem walki o przestrzeganie prawa walczy z polskim i europejskim porządkiem prawnym! W sposób wybiórczy
  stosując kryteria rasowe, donosi do prokuratur wyłącznie na białych obywateli. Jest to rasizm skierowany przeciwko białym obywatelom Europy!
  Organizacja Hejt Stop za pomocą kampanii prawnych zmierza do wprowadzenia prawnej dyskryminacji białych obywateli!
  Jest to propagowanie faszyzmu ,wyrafinowanej formy rasizmu ,wyrafinowanymi metodami prawno- medialnymi!
  Uważamy że organizacja jest zagrożeniem dla demokratycznego ,polskiego ,europejskiego porządku prawnego!
  Propaganda tzw. mowy nienawiści jest dziś narzędziem do walki z demokracją, walki z wolnością słowa, walki ze swobodami obywatelskimi w coraz większym stopniu zastępuje dialog i zdrowy rozsądek.
  Radykalizacja nastrojów totalitarnych organizacji lewicowych i ich języka wypowiedzi, stała się dziś niebezpieczna dla porządku publicznego.
  https://www.youtube.com/watch?v=HmL4xiL0AO4&t=0s
  http://hejtstop.pl/
  PrawySektornacjonalisciPL

 3. Piotr Bein mówi:

  Módlmy się bracia i siostry w Panu!
  Żydzi sami się zadławią swoim podłym jadem!

  • Piotr Bein mówi:

   Jak mają obserwować, gdy na starcie są zwiedzeni przez przemączałyh urzytecznyh i sóper-agentuf fpływó, nawijających o kondominium niemiecko-rosyjskim pod żydowskim zarządem powierniczym… Dostałeś od Boga mózg, żeby samodzielnie myśleć:
   – ruskie sobie nad Wisłę USraelickie czołgi sprowadziły? wyrzutnie przeciw sobie budują w Polin?
   – moskale Macierewicza krypto-żydłaka Singera na stołek wsadziły we Wszawie, by im do Kaliningradu się wtranżolił?
   – kremlowcy rurę przez Polin zamknęły, żeby wydać ruble na drugą pod Bałtykiem?
   – putinowcy szczują z Wszawy na Białoruś, najlepszego po tej stronie sojusznika ich?
   – kacapy wysyłają swoich z Wszawy na Majdan, wspierają hojnie z Polin zbrojenia oliparchatu kijowskiego, który morduje etnicznych Rosjan w Donbasie, na Krym się wygraża?

   Puknij się w czachę, tylko nie za mocno, bo echo mnie w Kanadzie dojdzie buhaha

 4. piotr bein mówi:

  Koment do wpisu poprzedniego (komentowanie nieaktywowane).
  Problem w tym, że każda rekigia uważa „swój” Absolut za jedynie słuszny.
  Mam nadzieję, że c.d. wykładu Wielebnego Ojca Jacka poruszy to. Nie znalazłem (czy przegapiłem?) tego u Przewielebnego (i prześladowanego bardziej teraz, dodaje żona-katoliczka) Ks. Prof. Doktora Guza.
  Dla mnie prawosławnego Polaka jest to problem tym dotkliwszy, że prowadzi do wyobcowania ze wspólnej walki o Polską Rację Stanu, kiedy wchodzą hasła jak „Polska tylko katolicka”. Katolicyzm kłóci się z dogmą prawosławną, np. nieomylność Papieża, pojęcie czyśca, prawda o sekwencji historycznej dot. schizmy Nagminnie katolicy uważają, że to prawosławie się odłączyło, podczas gdy ono pozostaje przy obrządku i dogmie ustanowionym przez pierwsze synody chrześcijańskie. Z kolei ja prawosławny obrządku serbskiego (chrzest w monastyrze serbskim Chilandar na Św. Górze Atos w Grecji) nie mogę otrzymać sakramentu komunii u egipskich koptów. Z pobudek ekstremistycznych, odmówiono mi tego też w cerkwi w Odessie kilka lat temu. W moich wojażach po świecie należy to do (nieprzyjemnych) wyjątków.

  Teraz na wesoło.
  Podający się za chrześcijanina Alex Jones przespał (?) kampanię Trumpa, niezauważywszy, że ten otoczył się przedstawicielami żydobanksterii, żydokorporacji i syjonistów, a żadna z akcji prezydenckich niepotwierdza nadal jego kwiecistych obietnic wyborczych dla ludu i ludzkości.
  Coś się dzieje w świadomości Alexa, gdyż zaprasza światłych Żydów, ze śmietanki patriotycznej Amerykanów.
  Dr Steve Pieczenik (z rodziców Żydów z Rosji i Polski, wkrótce po 11 IX mówił o tym jako fałszywej fladze faszyngtonu i Mosadu):
  https://www.youtube.com/watch?v=BNWd75Qdffs&feature=em-share_video_user

  David Horowitz (Żyd, znakomity krytyk lewactfa i żydłactfa):
  https://www.youtube.com/watch?v=m6yX99-wyuM

  Komicznym znajduję, że Alex tego niewiedział… Albo wstyd mu, że się dał nabrać z Trumpem, albo dalej gra głupa, albo wierzy w cud jakiś. Alex nadal wierzy w dobrego tatę Amerykanów, rozmówcy powściągają się, by i tę prawdę mu wyłożyć. Pyszny jest moment gdy Alex pyta Pieczenika (znakomity politolog-psychiatra), kto to ten facio zawsze przy Trumpie jak cień (żydłak, mąż Ivanki). Pieczenik odpowiada z przekąsem: „Trump lubi rodzinę, otacza się nią”. Wie, że Alex niedojrzał do prawdy…

  Powyższe potwierdza to, o czym mówią Żydzi jak Jewish Voice for Peace i rabini-ortodoksi w USA: syjoniści NIE reprezentują żydostwa światowego, ono jest w dużej części lojalne narodom goszczącym. Gdyby Alex poczytał np. mój referat 10 lat temu, nie musiałby teraz brać zawstydzających korepetycji.
  https://piotrbein.wordpress.com/2009/12/30/judeocentrics-and-mass-crimes/

  • PeterHammerman mówi:

   Zgadzam się, prawosławni są naszymi braćmi, nie tylko w Chrystusie ale także i w krwi. Wielka schizma powstała na skutek polityczny, chęć rządzenia i podział władzy a także o doktryny. I tak na prawdę nie wiadomo kto popełnił schizmę – czy aby na pewno to było odłączenie od „władzy” czy schizma dokonana w sercu przez chęć władzy. Samo słowo doktryna, indoktrynacja kojarzy się raczej z czymś złym. Bardzo podobną sytuację mamy i dzisiaj po 2SW oraz działalność Franciszka zwanego „papieżem”. Jedno jest pewne, nie nam już to oceniać bo cała historia jest rozmazana a dokumenty ukryte w Watykanie. Jedno jest pewne – od wieków mącili, mataczyli a nawet i terroryzowali na naszych ziemiach Germanie i Frankowie. Pięknie ilustruje to historia Cyryla i Metodego – apostołów Słowian, warto nawet obejrzeć film. Jeśli nie wiadomo co należy robić bo wszystko wydaje się zagmatwane i coś źle wychodzi, należy wrócić do początku, tak jak w równaniu matematycznym. Fundament jest jeden, który mówi dokładnie i wprost jak mamy żyć.

  • Oener mówi:

   Tworki czekaja, twoj przyjaciel miendlar bedzie ci towarzyszyl.

 5. Maciej mówi:

  lewactwo to bezkonkurencyjny siewca nienawiści.

 6. Andrzej19 mówi:

  Wiele osób nie może pojąć czemu wszelkiej maści lewactwo robi coś z czego jest dumne bo to jest wówczas „wolność wypowiedzi”, a odmawia prawa do robienia tego samego swym przeciwnikom bo wówczas jest to „mowa nienawiści”. Parafrazując jeden z „kultowych” tekstów H. Sienkiewicza „Jak lewactwo ukraść krowę to dobrze, a jak lewactwu ukraść krowę to źle”.
  Odpowiedzią jest tutaj „Tolerancja represywna” niemieckiego komunisty Herberta Marcuse.
  Polecam wykład i inne. Pozdrawiam.
  https://www.youtube.com/watch?v=6zoXwWQo8bk

 7. Rzymski Katolik mówi:

  Trochę nie na temat, ale arcyważne dla gospodarki i finansów Polski i zamożności Polaków.
  Minister z PIS-u szykuje przekręt 1000 – lecia !!!!
  https://www.youtube.com/watch?v=f7CdeWCTVFI

 8. Piotr Bein mówi:

  Piotr Bein
  Multibank
  Account number BIC (SWIFT): BREXPLPWMUL 65 1140 2017 0000 4102 0498 5232
  Account number IBAN: PL 65 1140 2017 0000 4102 0498 5232

  ††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

  POMOC RZECZOWA – Pilnie potrzeba:

  tłumaczy, szczególnie w jęz. angielskim,
  redaktorów zdolnych badać tematy i opracowywać materiały.

  DATKI – DONACJE – DAROWIZNY

  Listy wpłat uzupełniam raz na miesiąc. Jeśli nie ma twego nazwiska, a wpłaciłeś, pisz skarge na formularzu kontaktowym.

  Jeśli chcesz pozostać anonimowy, zaznacz w uwagach na wpłacie.

  Dziękujemy za wpłaty, darowizny, pomoc w naturze, bez względu na ich wysokość.

  • Waldemar Wazuch mówi:

   Buhahahaha.
   Najpierw wzniosłe słowa, uderzanie w nuty patriotyczno-religijne, a potem proza życia, czyli daj, daj, daj, daj. Czyli chodzi o mamonę.
   U Jacka Międlara to samo. Pod płaszczykiem patriotycznych, wzniosłych słów podawane są /jak na tacy?/ numery kont, na które ciemny lud ma wpłacać jałmużnę, aby takie nieroby, jak Piotr Bein i Jacek Międlar mogły żyć dostatnio.
   Jest mi za was wstyd, że jesteście polakami.

 9. Piotr Bein mówi:

  Całe żydostwo na świecie stanowi jedną ścisłą spójnię, przeciwstawiającą się wszystkim
  narodom i wszystkim wyznaniom. Owa spójnia, czy też „sprzysiężenie żydowskie”, jak
  niekiedy lubiano ją nazywać, wywoływała i wywołuje bardzo żywe zagadnienie. W różnych
  czasach zadawano sobie pytania, dlaczego żydzi, pomimo rozproszenia na świecie, nie stracili
  solidarności narodowej, wyznania oraz nieprzyjaznego nastroju wobec wszystkich nie
  wyznających religii żydowskiej? Po większej części odpowiedzi brzmią jednakowo.
  Powszechny głos, oparty na wielowiekowej obserwacji żydostwa, wskazuje na Talmud jako
  na źródło etnicznej spójni, zarówno jak i specyficznych cech charakteru żydowskiego.
  Talmud jest wielką księgą żydowskiego wychowania, jest pokarmem duchowym, z
  którego korzysta całe żydostwo od czasów swego rozproszenia. Skoro jednak ta księga nie
  straciła swej wartości i znaczenia, musi posiadać w pojęciu żydostwa jakąś niezwykłą wagę i
  niespożytą moc podtrzymywania nigdy nie gasnących dążności. Musi ona w duszach
  wyznawców niecić ognisko przesądów, wiodących prostą drogą do fanatyzmu, nienawiści,
  która jest tak silną, że ani prześladowania ani światło kultury i chrześcijańskiej cywilizacji
  zgładzić jej nie może.
  W związku z tymi właściwościami Talmudu jedni będą go wychwalali a inni ganili. Całe
  żydostwo uważa Talmud za księgę udzieloną przez Opatrzność, w celu okazania, jak
  wyjątkowym przywiązaniem darzy Bóg żydów. I Biblia jest księgą świętą, ale Talmud jest
  czymś wyższym, czymś bardziej, jeżeli tak rzec można, nadprzyrodzonym. Chrześcijanie
  posiadają Biblię i uważają ją za natchnioną. Musi tedy żydostwo mieć coś więcej, coś
  zawierającego objawienie Boże w formie daleko pełniejszej i donioślejszej, aniżeli Biblia.
  Taką właśnie rolę ma spełniać Talmud.

 10. Paweł Bajnowski mówi:

  Radykalna sekta syjonistów chabad pragnie przenieść się na Ukrainę z USA, które oskubała już do ostatniego piórka. Chcą budować dla siebie „miasto na górze”, niszcząc miejscową ludność – na wszelki wypadek oczywiście. 6 maja 2014 r. wiceszef Dniepropietrowska Borys Fiłatow ogłosił projekt „Żydowski Kijów”: „Co zrobić z tymi, którzy szczerze pragną śmierci mojego kraju – z rosyjskimi idiotami naprawdę nierozumiejącymi, dlaczego jesteśmy gotowi ich zabijać? Co zrobić z podłymi rosyjskimi dziennikarzami, których nie można nazwać ludźmi? Z tym wszystkim złem? Jutro jest nowy dzień i Słońce wzejdzie. A co zrobi wszystko to zło? Będziemy musieli zbudować nowe państwo, „Miasto na wzgórzu”, Nowy Syjon, Ziemię Obiecaną”.

 11. Piotr Bein mówi:

  zydoskie służby pracują buhahahaha
  26.3.2017 Po sabacie ciężej pracują :))) Przez pół godzinki było 9 prób włamania na mój blog, śfienta trujca przysłała 6 mejlii:

  Bóg [email protected] IP: 89.34.237.157

  Jezus Chrystus [email protected] IP: 85.248.227.165

  Jezus Chrystus [email protected] IP: 62.210.110.181

  Bóg [email protected] IP: 149.202.238.204

  Vladimir Putin [email protected] IP: 192.42.116.16

  Mosche Rosenkrantz [email protected] IP: 91.121.77.37

  Niektóre w hebrajskim czy cuś, transliteracja łacińska…wyczerpały się szablony z podręcznika mosiadowego buhaha. Ten ostatni mosiek srul pisze We watching you! Spasiba za powiadomienie, „nie wiedziałem” buhaha od 1999 LOL LOL LOL Musicie znaleźć lepszego „czeczeńca” od tamtego w Krakowie kwiecień 2009… nasi rozpracowali, rozbroili bez problemu, obejrzeli moje przystojne zdjęcie ? z jego kieszeni.

  Idę prać gacie… się zesrałem ze srachu przed dennymi mosiadziakami LOL LOL LOL Paszli won kapustę kisić z macierewiczem/singerem — prostej roboty bez fuszerki wykonać nieumieta BUHAHAHAHA

  Dostałem 25 bm. w ciągu pół godziny żydłackie napomnienia na Wielki Post:

  7 auto-zawiadomień z WordPress o próbach włamania na blog
  4 mejle od:

  sam Jezus Chrystus :)))) [email protected] IP: 66.155.4.213 Wściekłe psy należy unicestwiać […] GDYBY LUDZIE MUSIELI ODPOWIADAĆ ZA KONSEKWENCJE SWOICH CZYNÓW, DWA RAZY ZASTANOWILIBY SIĘ, ZANIM COŚ ZROBILI!
  Izaak [email protected] IP: 185.120.147.171 […] Musi tedy żydostwo mieć coś więcej, coś zawierającego objawienie Boże w formie daleko pełniejszej i donioślejszej, aniżeli Biblia. Taką właśnie rolę ma spełniać Talmud.
  Duch Świety [email protected] IP: 109.163.234.2 Statut Kościoła Latającego Potwora Spaghetti […]
  Bóg Wszechmogący [email protected] IP: 77.37.218.145 Piotrze Bein. Niestety nie jesteś opoką, a wrzodem na mej świętej dupie. Sam nie wierzę w to, że stworzyłem takiego idiotę. I jeszcze ta semicka broda mój synu. Zgól to coś, bo wszy roznosisz mój niedorobiony synu….fe!

  Musi co jaki Purim u nich, że tyle prezentów LOL Fuszerka — zatrudniają sztubaków? Ciekaw żem tylko, z której ż-jaczejki, jakim zadałem extra bulu w de ostatnio:

  koszerny przedpokój sekretariatuf dódy-obłódy, kalksztajna
  rozmaite speluny mafijnej części dintojrii Polin
  pancerbunkier ministra wojny, singera
  neo-ubecka jama „Branży” Roberta Brzozy (blog RobertBrzoza) i Mirka Wiechowskiego (blog Marucha)
  oddział VolnaPlusqva neo-ubecji Polin.

  A może wszystko jedno, wszak połączone toto globalną e-ż-siecią… Uwaga: tropienie wg IP zwodne, mają sposób zwalenia winy na Putina (wyszło w niedawnych „rewelacjach” ż-WikiLeaks), mogą „zgłaszać” fałszywe dane do portali zajmujących się IP.

 12. Piotr Bein mówi:

  Majstują nam w mejlach i na blogach służby, zwęszyli „współdziałanie”.
  Komenty z moim nazwiskiem, lecz pozbawione foto-awatara nie są moje, to nie mój język.
  Proszę porównać IP moje i prowokatora/ów.

  Wkrótce po 1-ym komencie moim na Ojca forum, przyszło do mnie następujące poprzez skrzynkę kontaktową mego bloga:
  E-mail: [email protected]
  Witryna internetowa: http://www.jacekmiedlar.pl
  Wiadomość: Oni poszli za tym, co opowiadali szatani
  o królestwie Salomona.
  Salomon nie był niewiernym,
  lecz szatani byli niewiernymi
  i nauczali ludzi czarów
  i tego, co zostało zesłane dwom aniołom
  w Babilonie: Harutowi i Marutowi.
  Oni jednak nie nauczali nikogo,
  póki nie powiedzieli:
  „My jesteśmy tylko pokuszeniem,
  nie bądź więc niewiernym!”
  I od tych dwóch aniołów uczyli się ludzie
  tego, co może rozdzielić męża od żony.
  Lecz oni nie szkodzą przez to nikomu,
  jedynie za zezwoleniem Boga.
  I oni nauczyli się tego,
  co im szkodziło i nie przynosiło korzyści,
  wiedząc dobrze, że ten, kto to kupi,
  nie będzie miał udziału w życiu ostatecznym.
  A z pewnością złe jest to, co oni kupili
  za swoje dusze!
  Gdybyż oni byli wiedzieli!
  Czas: 04/03/2017 at 19:12
  Adres IP: 62.212.73.141
  Adres URL formularza kontaktowego: https://grypa666.wordpress.com/8071-2/
  Wysłano przez niezidentyfikowanego gościa.

  Dzisiaj zaś przyszło to:

  E-mail: [email protected]
  Witryna internetowa: http://www.jacekmiedlar.pl
  Wiadomość: Praktykowanie Cnót jest integralnym składnikiem treningu
  Konfucjańskiego. Inne nauki z chińskiej kultury dają nam
  podobne wskazówki jak mamy się zachowywać. Taoizm
  mówi o Pięciu Zaletach (ludzkiego charakteru): Uprzejmość,
  Właściwe Zachowanie, Przyzwoitość, Mądrość, Solidność.
  Buddyzm przedstawia Pięć Nauk: „nie odbieraj życia; nie
  zabieraj i nie kradnij; nie cudzołóż; nie kłam; nie pij alkoholu.”
  Wszystkie służą podobnemu celowi, którym jest pomóc nam
  poskromić serce i pokonać naszą ziemską naturę, i wszystkie
  one stanowią ścieżki prowadzące do oświecenia.
  Czas: 25/03/2017 at 18:09
  Adres IP: 93.115.95.201
  Adres URL formularza kontaktowego: https://grypa666.wordpress. com/8071-2/
  Wysłano przez niezidentyfikowanego gościa.

  Czy to są e-adresy i wysyłki od Was, Ojcze Jacku?

  Dzisiaj był pracowity dzień dla służb nad moim blogiem, proszę zobaczyć raporcik na samej górze tu:
  http://wp.me/pzHyp-6pW

 13. Piotr Bein mówi:

  Trwa atak miszczoskiego mosadu na mój blog. Uważaj Wielebny Ojcze i tutaj.

  • zaaferowana mówi:

   Twoje obłąkane oczy i blada twarz aż nadto wskazują stan twojego umysłu Piotrusiu:-))))
   A tak na marginesie; tego nie da się leczyć? Co na to lekarze Piotrusiu???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ