„Zbliża się wojna domowa w Wielkiej Brytanii!” – Jayda Fransen z Britain First [WYWIAD]

Z Jaydą Fransen, zastępcą lidera Britain First, o tym jak zmieniła się Wielka Brytania po Brexicie, ekstremizmie islamistów mieszkających na Wyspach, niebezpieczeństwie wojny domowej oraz konfrontacji z islamskimi terrorystami i lewicowymi propagandystami rozmawia Jacek Międlar.

Brexit staje się rzeczywistością. Izba Gmin upoważniła Therese May do przeprowadzenia przegłosowanego w zeszłym roku wyjścia z Unii Europejskie. Co już się zmieniło od zeszłego roku w Wielkiej Brytanii?

Od referendum można wyczuć wyraźne umocnienie pośród polityków prawicy. Zostało to mocno zaakcentowane wyborem Donalda Trumpa na prezydenta USA oraz osiągnięciami europejskich nacjonalistów takich jak Marine Le Pen i Geert Wilders. Te sukcesy spotkały się z dziecinnym napadem złości lewicy, która właśnie przegrała próbę blokowania Brexitu na drodze sądowej.

Britian First od początku było orędownikiem wyjścia z Unii Europejskiej. Czy tego głównym powodem było tylko narzucanie europejskim krajom islamskich migrantów czy chodzi jeszcze o coś innego?

Uważamy, że islam oraz islamizacja Wielkiej Brytanii są największym zagrożeniem dla naszego narodu. Masowa imigracja oraz ruch bez granic odbywający się w obrębie Unii Europejskiej sprawił, że do naszego kraju przybyły miliony muzułmanów, w tym samym czasie lekceważąc nasze prawo, nie szanując kultury oraz nadużywając gościnności. Opuszczenie UE umożliwi nam objęcie kontroli nad naszymi granicami oraz innymi ważnymi sprawami takimi jak tworzenie naszego własnego ustawodawstwa oraz oszczędzenie miliardów funtów, które wydawaliśmy na członkostwo w Unii Europejskiej.

Poza tragiczną w skutkach polityką migracyjną, Unia Europejska jawi się jako aparat gardzący chrześcijańskim etosem i tradycyjnymi wartościami. Czy również temu się sprzeciwiacie?

Jestem chrześcijanką, a Britain First jest ruchem chrześcijańskim, dlatego wartości chrześcijańskie oraz tradycje są bardzo ważne dla organizacji oraz osobiście dla mnie. Widzieliśmy jak UE oraz nasz skorumpowany establishment systematcznie odzierał nas z podstawowych wartości chrześcijańskich, na których został zbudowany nasz wspaniały naród. Takie wartości w dużej mierze zostały zastąpione marksizmem kulturowym oraz poprawnością polityczną, które zatruwają umysły najmłodszych.

Myślicie, że po wyjściu z Unii Europejskiej polityka Wielkiej Brytanii odejdzie od marksistowskiej propagandy, która przez lata niszczyła Wasz kraj? Czy Wielka Brytania powstanie z kolan?

Niestety rządzący tym krajem bardziej są zainteresowani zaspakajaniem potrzeb mniejszości niż szanowaniem woli swoich obywateli. Partia polityczna, która obecnie jest u władzy może i się nazywa „Partią Konserwatywną”, ale niech to nie wprowadza w błąd. Oni nie są mniej liberalni od ich opozycji. Bez względu na Brexit sytuacja w Wielka Brytania szybko się pogarsza, co moim zdaniem nieuchronnie prowadzi do wojny domowej, podczas której Wielka Brytania będzie potrzebowała silnego, patriotycznego przywódcy, który z powrotem przywróci Wielkiej Brytanii status chrześcijański.

Jesteście twardymi przeciwnikami islamizacji Europy, a co za tym idzie Wielkiej Brytanii. Dlaczego?

Z islamizacją Wielkiej Brytanii spotykamy się prawie w każdym zakątku naszego kraju. Zaczynając od kolonizacji naszych miast oraz miasteczek, a kończąc na epidemii gangów które bezpardonowo gwałcą oraz torturują nasze dzieci. Islam jest wykorzystywany zarówno jako tarcza oraz miecz. Co to znaczy? Tarcza, aby obronić muzułmanów przed oskarżaniem w przypadku molestowania dzieci oraz publicznych rozruchów, co tłumaczone jest “kulturowym niezrozumieniem”. Islam jest również jak miecz służący do zaprowadzania kultury oraz tradycji takich jak obecność prawa szariatu oraz do wykorzystywania kościołów w celu modlitwy muzułmańskiej.

W jaki sposób przeciwdziałacie islamizacji? Czy to wystarczy?

W momencie, kiedy podejmujemy walkę z islamizacją w Wielkiej Brytanii, stajemy również naprzeciw lewicowym mediom i całemu establishmentowi brytyjskiemu, którzy robią wszystko, ażeby wesprzeć żądania mniejszości muzułmańskiej w Wielkiej Brytanii. Kampanie Britain First w sposób ciągły uwidaczniają diabelskie oblicze wiary w islam i jego szkodliwy wpływ na nasz kraj. Protestujemy publicznie, prowadzimy kampanie online, przeciwdziałamy rzezi zwierząt podyktowanej doktryną Halal, osobiście konfrontujemy się z członkami parlamentu, lewicowymi mediami, aż w końcu z islamskimi terrorystami. Osobiście doznałam prześladowania ze strony państwa w związku z moją działalnością, ale to mnie nie zniechęci do dalszego aktywizmu.

Czy zważywszy na spustoszenie jakie przynosi krajom europejskim Unia Europejska, a co za tym idzie falę islamistów, nie sądzisz, że Europa jest już na pozycji straconej? Jeśli nie, to w jaki sposób możemy odbudować Wielką Brytanię i całą Europę?

Unia Europejska jest w potrzasku. Po Brexicie oraz wyborze Donalda Trumpa na prezydenta USA, prawicowi politycy rosną w siłę. Wzrasta liczba bankrutujących krajów członkowskich Unii Europejskiej, bądź są na skraju bankructwa. To tylko kwestia czasu, kiedy dojdzie do spektakularnego upadku tej organizacji. Oczekuję tego dnia z niecierpliwością.

Sądzisz, że powinniśmy pójść za przykładem Brytyjczyków i czym prędzej przeprowadzić POLexit?

Z całą stanowczością uważam, że Polska powinna podążać drogą Wielkiej Brytanii i zrealizować POLexit. Polska podobnie jak Wielka Brytania jest dużym chrześcijańskim i silnym krajem, który nie potrzebuje być rządzony i ostatecznie zniszczony przez biurokratów z Brukseli. Najwyższy czas, ażeby Polacy ponownie byli gospodarzami w swoim kraju i odbudowali swoją potęgę bez niepotrzebnego zagranicznego ośrodka decyzyjnego.

Jaką przyszłość wróżysz Unii Europejskiej?

Europa wciąż jest zalewana przez islamskim imigrantów. Wielu z nich wyrządza naszym krajom krzywdę, pozytywnie odpowiadając na zalecenia zapisane na kartach Koranu. Uważam i wierzę w to, że Europa nie straci nadziei i będzie walczyć do ostatniej kropli krwi, ażeby bronić i odnowić nasze wspaniałe narody. Mam nadzieję, że wszyscy rdzenni Europejczycy obudzą się zanim islamistów będzie więcej niż nas i gdy będzie za późno, aby zaprzestać zniszczeniom naszych ojczyzn.

Tekst ukazał się na łamach tygodnika Polska Niepodległa.

Zapraszam na www.jaydafransen.com

Tagi , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

46 odpowiedzi na „„Zbliża się wojna domowa w Wielkiej Brytanii!” – Jayda Fransen z Britain First [WYWIAD]

 1. marcindePolonia mówi:

  nie chce wprowadzac dyskusji ale moim zdaniem UK jest bogatym krajem i mogl sobie wyjsc z Uni Europejskiej, ale co z krajami nie bogatymi,,, takimi chociazby jak Polska? albo inne?
  Z czego to wiem to Brytania placila ogromne pieniadzę na Unie bo miala, i mogla sobie pozwolic na placenie takich pieniedzy i to duze zeby utrzymywac male panstwa i teraz sobie moze sobie wyjsc z Uni, a co z tymi i panstwami ktore nie maja takiego majatku, bez majatku co im to da ze nagle stana sie niezalezne? Wiec mysle, ze opinia tej autorki na temat Polski troszke przesadzona… wystarczy że Panstwa ktore z nami w jaki sposob robią interesesy handlowe bo sa w Uni, przestaly by z nami robic te interesy to Polska lezy i kwiczy… tylko czekac jak inne Panstwa odwroca sie od Uk, i Uk sie pograzy. Bycie w Uni nie jest najlepszym pomyslem, natomiast nagle wyjscie z Uni moim zdaniem to jest totalna ruina,(wyjscie nie tak bogatego kraju jak UK)

  • Michał Sadomski mówi:

   Nie zgodzę się. Wystarczy uwolnić polski rynek:
   – zlikwidować podatki Vat, Cit, akcyzy
   – zlikwidować regulacje, które ingerują w swobodę działalności gospodarczej (za które odpowiada UE po części).
   To nie jest tak, jak większość z państwa myśli, że polski rynek nie może być samowystarczalny. Może być! Jeśli np. Niemcy nałożyły by na nas embargo za wyjście z UE na serki homogenizowane, które kupowaliśmy powiedzmy po 2zł jako końcowy produkt w naszych sklepach. To siłą rzeczy polski rynek odpowie na potrzebę i wyprodukuje swoje droższe (Tak droższe, bo to wynika z definicji, że u nas ich wcześniej nie było.) np.: po 2,10zł

   • marcindePolonia mówi:

    Polski rynek? wogole Polska ma jakis rynek? przeciez wszystkie sklepy itd to jest kapital obcy i my utrzymujemy inne Panstwa, bo one nie placa podatków grunotowch itd, to sobie otwieraja hipermarkety i tym podobne u nas, a my co mamy, kilka miejsc pracy? a co jezeli chodzi o technologie, co wymyslą Polacy bo sa mądrzy to odrazu sprzedają za granice? Wogole jak tutaj mozna otwierac jakies kapitaly jak pierwsze co zrobią Polacy sprzedają go zagranice wiec wogole jak mozna chciec tutaj rozwijac cokolwiek skoro odrazu zostanie sprzedane za granice..

    • Michał Sadomski mówi:

     Na pewno można zauważyć, że jeśli technologia zostanie sprzedana, to nadal możemy z niej korzystać, więc na tym nie tracimy. Nie tłumaczy to dlaczego polski rynek nie istnieje. Przede wszystkim jeśli obcokrajowiec nie płaci podatku gruntowego, tzn. że polski sprzedawca też nie zapłaci. Musi Pan, z całym szacunkiem, rozdzielić pojęcie państwa od gospodarki. Są to dwa różne byty. Gospodarka to naturalne zaspokajanie potrzeb ludzkich i związana z nimi praca, a państwo to monopolista na usługi sądownicze i bezpieczeństwo. Można nawet wysnuć wniosek, że gospodarka, a państwo to dwa przeciwległe bieguny. Problemem polskiej gospodarki jest to, że nie opłaca się pracować, ponieważ państwo obciąża ją nadmiernie podatkami. Weźmy dla przykładu, że nie zgadza się Pan z polityką prowadzoną przez wielkie sklepy, np. zauważa Pan, że jabłka, które są sprzedawane w Biedronce można by sprzedać taniej. Zakłada Pan sklep. Nawet ma Pan znajomego, który po okazyjnej cenie dostarczy towar. Niestety, okazało się, że nie można sprzedać w taki sposób, jakby Pan chciał, bo nie wiedział Pan, że transakcja pomiędzy dostawcą jabłek, a Panem musi być udokumentowana, a od sprzedaży nałożony podatek VAT. Cena jabłek w Pańskim sklepie urosła. No nic, nadal jest na tyle niska, że niższa od biedronkowych. Ale idziemy dalej. Okazało się, że sklep to w polskim prawie, tzw. działalność gospodarcza, od której Pan musi odprowadzić podatek – 19% od dochodu. Ale nie tylko, okazało się, że państwo również chce dbać o pańskie zdrowie i musi Pan odprowadzić składkę ZUS. Dobrze, Pan jest człowiekiem praworządnym zapłacił Pan wszystko, co chcieli. Jabłka są jeszcze minimalnie tańsze, no dosłownie ciutke, te kilka groszy. Już Pan z nerwów, że stacił Pan tak dobry biznes, postanowił, że posłucha sobie piosenki, o sklepikarzu, który podbił cały krajowy rynek. No niestety, okazało się, że tego też nie wolno, a za słuchanie muzyki należy zapłacić ZAIKS-owi należny podatek. Tak się kończą marzenia o polskiej przedsiębiorczości.

     • marcindePolonia mówi:

      Co do technologi to nie zgadzam się bo tracimy duzo, bo polscy studenci ciagle wynajdują jakieś patent, i sprzedaje sie je odrazu za granice, a gdyby hipotetycznie Państwo odkupilo jakis patent od studentów i dałoby pieniadze na rozwój, i ten paten okazalby sie hitem sprawdzilby się na świecie i byloby ogromne zapotrzebowanie na niego, odrazu stalibysmy bogatym panstwem i mielibysmy pieniadze na rozwój a tak, zagraniczne korporacje wykorzystują koncepcje naszych zdolnych i wybitnych studentów a panstwo nie daje na nich pieniedzy i zreguly jak jakis zdolny student cos wymysli , to ma duzo problemów aby rozwijac swój „projekt” i musi szukac zagranicznych sponsorów. Co do reszty, no miej więcej móglbym sie zgodzić..:)

     • Michał Sadomski mówi:

      A skąd to założenie, że państwo może cokolwiek dać? Wszystkie pieniądze pochodzą z podatków, więc co Pan proponuje. Pana pomysł wygląda następująco: należy zabrać pieniądze przedsiębiorcom i pracownikom w podatkach. Następnie, jakiś minister musi uznać dany wynalazek za użyteczny, co oczywiście nie znaczy, że tak będzie. Pobierze za to wynagrodzenie i pewnie jakaś grupa ekspertów. Finalnie, coś zostanie wypromowane za nasze pieniądze ze stratą dla innych pomysłów i nie będzie pewności, że to się przyda. Czy wynalazek jest użyteczny, czy nie decyduje rynek, czyli konsumenci, a nie minister. Np. jakiś geniusz w Japonii wynalazł parasolki do butów. Osobiście mnie jako ministra mógłby do tego przekonać, że jest to coś dobrego, bo powiedzmy, że często mi przemakają buty, ale dla większości jest to rzecz nieważna. No i kolejna rzecz, rozwój nie pochodzi z subsydiów, czy to z Unii, czy z budżetu RP, a najzwyczajniej w świecie z pracy. Bogate państwo nie oznacza bogatych mieszkańców. Nam chodzi o bogactwo Polaków i innych ludzi na naszym terenie, a nie o bogate państwo.

     • marcindePolonia mówi:

      te zalozenie stąd że Państwo powinno wspierac swoich studentów. Problem jest bardziej zlozony, nie na zasadzie zabrać i dać. Ale gdyby Państwo nie na zasadzie Minister tak zdecydowal, madrze by pokierowalo tym rozwojem technologi czy tym podobne lub studentami napewno pomogloby w rozwoju Polski. Niewiem czy Pan o tym slyszal, ale teraz świat cyfrowy podbija grafit graniet czy tym podobne taki material z ktory sluzy za wyswietlacz, że mozna go wyginać i podbija to świat chyba Korei Poludniowej i inne Państwa, wyobraza sobie Pan gdyby to bylo opatentowane przez Polaków jaki to bylby majątek dla Polski. Jak korea poludniowa jest scyfryzowana. Rózwoj z Pracy… bardziej moim zdaniem mogloby to spowodować moim zdaniem „Państwo Robotnicze” dopiero dobry rozwój ekonominczy w Polsce, spowodowalby to ze w innych Państwach Polska mialaby Swoj Kapital i by sie rozwijala, bo inne Państwa by powielaly te kapitaly. A zamknąć Państwo w izolatce od innych z nastawieniem na samą prace moim zdaniem nie wzbogadzilo by Polski lub z nastawieniem sama dla siebie i tylko dla siebie to wrecz przeciwnie mogloby zrobic dwie klasy robotniczą albo kaste, a srednia klasa by nie istniala. Mamy niesamowity dostep do surowców naturalnych, ale nie sadzę zeby Państwo z nich czerpalo oprócz paru kopalni i nie uwazam że gdyby Polska czerpala na swoich surowcach czy bylaby bogata, dopiero jakby je transportowala na zewntarz wtedy ok . Moim zdaniem Sam Rózwoj jako siebie Polski Samowystarczalnej, zamknietej w Izolatce nie spowodowaloby bogactwa tego Kraju.

     • marcindePolonia mówi:

      tylko zapomnialem tam dodac ze ten material co podbija swiat kto go wymyslil – Polacy i co z tym zrobili odrazu sprzedali.

     • Michał Sadomski mówi:

      Państwo robotnicze to wynalazek komunistyczny i tylko tam miało to zastosowanie. Słyszałem o tym materiale. A czy zastanawiał się Pan dlaczego podbija tamte rynki? Bo w Azji jest kapitał. W Azji np. w Chinach, nie wiem jak w Korei, odeszło się od gospodarki centralnie planowanej, a postawiono na kapitalizm i to w lepszym wydaniu, niż mamy go obecnie w USA. Dzięki akumulacji kapitału można wydać na nową technologię. Zaryzykować i sprawdzić odpowiedź rynku. Ma Pan rację, że do promocji tego materiału będzie wykorzystany aparat państwa, ale my wiemy, że to jest złe. Czy jest Pan wstanie wskazać jedno przemysłowe zastosowanie grafenu dzięki ingerencji państwa? Raczej nie. Czy grafen nie rozwijałby się bez pomocy ze strony państwa. Nie. Rozwijałby się, bo z wielkim sukcesem wdrażają go prywatne firmy. Miło mi, że mogę toczyć tak zaciętą dyskusję 🙂

     • marcindePolonia mówi:

      Zacieta dyskusja do momentu kiedy nie wchodzą rekoczyny jak najbardziej:) hahahaha Rozwijałby się, bo z wielkim sukcesem wdrażają go prywatne firmy a teraz spojrzalbym na to abstrakcyjnie – zaużmy grafen bylby patentem Panstwa Polskiego (jak powinno byc moim zdaniem skoro to polski wynalazek) i pobieralo by jakis procent duzy lub maly – z powodu wlasnosci do tego patentu, i te male firmy rozpowszechnialyby sie na caly swiat i odprowadzalyby te procenty do Państwa Polskiego np w Angli, Finladi czy Honolulu. I z kazdej pojedynczej firmy – procent od tego patentu, i zaużmy wycofali by lcd, czy led i w kazdym telewizorze na calym swiecie bylby ten material i w kazdym ekranie, to wtedy Polska nie bylaby potęga od procentu za wlasnosci do patentu? wiadomo co poszlo to poszlo, i to tylko gdybanie a jak Pan sobie to wyobraza że od żadnej firmy nie powinno być podatków? to patrzać dalej, czy wtedy sieć miedzy takimi firmani bez podatków nie spowodowaloby tego co jest teraz ze korporacje rządzą światem, a przeciez chodzi o to żeby wszystko współgralo ze sobą Panstwo – Firma, Bogate Panstwo – wysoki komfort zycia – a bogaci ludzie i sami bogaci ludzi bo sobie zarobili to nie prowadzilo by do wojen domowych w Panstwie bo sąsiad z naprzeciwka podkradalby ziemkniaki?

     • marcindePolonia mówi:

      oczywiscie nie miale mna mysli ze firmy powinny byc panstwowe, ale powinno wspolgrac wszystko razem:D firmy prywatne ale z mądrymi podatkami a szczegolnie firmy polskie za granicą odprowadzajace podatki do państwa

     • Michał Sadomski mówi:

      Znaczy się tak: patent to monopol na wykorzystanie wynalazku na własną i tylko własną korzyść. Założenie, że mogłoby to być wykorzystywane przez wiele „małych firm” jest błędem logicznym. No dobrze, załóżmy, że jedna firma rozpropaguje wynalazek na cały świat, co jest bardzo mało prawdopodobne, aczkolwiek możliwe. Praktyka patentowa pokazuje, że patent jest sprzedawany w formie licencji, bo skąd Pan wie, czy pobieranie procentowej opłaty nie zniechęciłoby do opatentowania wynalazków? Czyli państwo nie ma żadnej korzyści z wynalazku, który pójdzie na cały świat. Następna kwestia: firmy nie powinny płacić podatków od dochodów, bo jest on niekorzystny zwłaszcza dla tych małych firm, które chcą konkurować z większymi. To dziś tak jest, że państwo chcąc wspierać jakieś firmy kosztem innym, chcąc nie chcąc wplata się w korupcje własnych ministrów, którzy są w danej dziedzinie decyzyjni. To jest niebezpieczne. Rządzi ten, kto rządzi. Z reguły firmy podlegają kontroli prawodawcy pod względem legalności działań itd. Jeśli miliarder jest złodziejem, to musi iść do więzienia. I koniec. Jeśli ktoś kradnie bliźniego, bo ten jest bogaty, to jest to bardzo zuchwały czyn. Chyba zgoda?

     • marcindePolonia mówi:

      no tak ale kazdej jednostce licencja jest sprzedawana osobno to tak samo jak sie kupi np Worda to jest licencja, więc z samem licencji bylyby niezle profity. I zaużmy kazdy telewizor musialby mniec licencje która moglby uzyskać tylko za pozwoleniem Państwa Polskiego – za opłatą – czyli tak i tak wzbogacilo by się panstwo polskie. Mysle nawet jezeli bylby procent maly od patentu nie zniecheciloby moim zdaniem lub ewentIualnie moglobyc patent z mozliwoscią dopracowania tego patentu, na zasadzie licencja od produktu kupuje sobie licencje na zasadzie pierwotny wybor i robie sobie z nim co chce i go rozprowadzam wtedy to jakas czesc z patentu nalezalaby się Panstwu a na reszte zarabialy by firmy które rozpowadzalyby ten wynalazek koncowy -bo inaczej jest jak sie sprzedaje patent korporacji i oni tam sobie sprzedaja licencje komu chcą jak chca i sobie zawlaszczaja ze to jest ich wynalazek i robia sobie z nim co chcą. Może podatek od dochodu to nie najlepszy pomysl jezeli chodzi o pojedyncze jednostki. ale nie taki ze blokuje start malym firmom. Co do zlodzieja, tak to powinno dzialac.

     • marcindePolonia mówi:

      pierwotny wyrób* a nie wybór

     • marcindePolonia mówi:

      a dokladniej mi chodzi ze np stworzylem kolo i Polska ma patent – i ktos z tego kola zrobil kolowrot za jeden kolowrot odprowadza do Panstwa polskiego, sprzedaje dwa kolowroty za dwa kola odprowadza do Panstwa Polskiego ktoś
      kola uzyl do samochodu to ze sprzedazy tego samochodu od kola od jednej szutki idzie dla Państwa a z reszty za samochod do firmy i tak od jednostki . i wtedy wszyscy zadowoleni. bo sprzedawanie licencji jednorazowo, to bez sensu. bo co z tego ze Panstwo sprzeda licencje za 5 mln, jak korpoacja zarobi 10000000 milionów wiec uwazam że taka otwarta licencja za patent bylaby rozwiazaniem.

     • marcindePolonia mówi:

      a bardziej za uzycie patentu

   • Kesja mówi:

    Droższe ale zdrowsze!

   • Jbk mówi:

    Co ty walisz? Nie placila Nic tylko inwestowala! Placa min polaczki

   • skiba mówi:

    A za co sobie Macierewicz i Szydło kupią nowe auta, które co tydzień rozwalają jak zlikwidujesz VAT? Z czego opłacą imprezy Misiewicza i etaty doradców Macierewicza dla licealistów? Ale masz rację, jedzenie serków, to ci pozostanie po tych rządach.

  • sara mówi:

   Nikt sie nie odwroci od UK takie teksty to mozna miedzy bajki wlozyc biznes to biznes nic poza nim sie nie liczy a UK to bogactwo.

  • Maciej mówi:

   Problem w tym że nas celowo utrzymywano, choćby balcerowiczowskim „schładzaniem gospodarki”, w stanie „brzydkiej panny bez posagu”, właśnie po to by wymusić posłuszeństwo wobec krajów bogatych.

 2. Michał Sadomski mówi:

  Rozumie, Jacku, że jedziesz w tej wojnie uczestniczyć? Są tylko 2 możliwości dzięki którym nas może być więcej od islamistów:
  a. będziemy mieć więcej dzieci
  b. zabijemy ich
  Rozumiem, że punkt b jest do odrzucenia. Na czym ma polegać ta walka?

 3. Módlmy się za katolicką Wielką Brytanię !

 4. Michał Sadomski mówi:

  Czy ktoś zauważył, że ta kobieta nosi różaniec na szyi?!?

 5. Michał Sadomski mówi:

  Nacjonaliści to z definicji lewica, a nie prawica. Nacjonalista dąży do promocji narodu przez aparat państwowy. Stąd też takie zamiłowanie do demokracji. Chodzi o to, aby za pomocą demokracji eksterminować wszystkie mniejszości narodowe i wtedy można rzeczywiście zbudować państwo narodowe. Jak przypomnę demokracja to dyktatura większości.
  Prawica w klasycznym rozumieniu to:
  – poszanowanie prawa,
  – optowanie za wolnością gospodarczą do maksimum,
  – dotrzymywanie umów,
  – walka z wrogiem poprzez cywilizowane środki, a nigdy nie jest to przejmowanie czynów od lewicy (tzn. Lewica w razie potrzeby kłamie, manipuluje, wyzywa, a prawica mówi Prawdę, bo my wierzymy w Boga, wierzymy, że Prawda zwycięży.)
  Prawdopodobnie sami Państwo nie rozumieją, co tak na prawdę promują. Aczkolwiek wierzę w dobre intencje.

  • marcindePolonia mówi:

   tylko jedno bo nie moglem sie powstrzymać – nacjonalizm – broni tożsamości narodowej. Jezeli tozsamośc narodowa bylaby lewacka np: od zawsze Kuba bylaby Komunistyczna i ktos by zmienil ich ustrój i oni by walczyli o Komunizm – to tylko przyklad wtedy byliby nacjonalistami. Natomiast Polscy Nacjonalsci – walczą o tożsamośc katolicką Państwa bo Państwo bez Katolicyzmu to nie Państwo skoro fundamentemtem polskości jest katolicyzm. Nacjonalisci walczać o swóje państwo nie walczą o dany ustrój jaki jest w państwie tylko walczą o to z czego się wywodzą.

 6. superobserwator mówi:

  Nie ma złudzeń, islam napiera na Europę od Vw. z różnym natężeniem i częstotliwością, jest to wpisane w religię Koranu. Obecnie po wiośnie ludów w latach 80’/90′ przy zlewaczeniu wielu krajów europejskich „islamiści” ponownie dostrzegli swoją szansę na inwazję Europy, widzimy to szczególnie na przykładzie Francji. Obecnie też na przestrzeni ostatnich 20 lat także w Niemczech, Szwecji, UK, Belgii, Szwecji. Powstają i rozprzestrzeniają się regionalne enklawy nachodźców w/w krajach, domagają się benefitów, nie integrują się, nie szanują regionalnej kultury, obyczajów, religii, uzurpują sobie tzw. swoje prawa, meczety, shariat itd. , radykalizują się! Moim zdaniem, wcześniej czy później doprowadzi to do konfrontacji, zanim to nastąpi będziemy świadkami kolejnych aktów terrorystycznych. Europa powinna jak najszybciej się „oczyścić” z nachodźców, na linii Europa/Afryka/Azja powinna powstać linia demarkacyjna, która powstrzyma napływ niemile widzianych „gości”.

  • Michał Sadomski mówi:

   Co do granic UE pełna zgoda. Nie może tak być, że wpuszczamy jakiś imigrantów, bo płyną łodzią, bo są głodni, bo uciekają przed wojną… Nie i koniec. To jest polityka. Problem jest z tym, że oni nie tylko domagają się benefitów, a już czerpią z nich korzyści. Gdyby tylko wprowadzić normalny kapitalizm wolnorynkowy nie byłoby problemu. I to jest rozwiązanie.

 7. Jayda Fransen mówi:

  If the world hates you, keep in mind that it hated me first. If you belonged to the world, it would love you as its own. As it is, you do not belong to the world, but I have chosen you out of the world. That is why the world hates you.
  Jesus Christ our Lord

  Telephone: 0203 409 6216

 8. Jayda Fransen mówi:

  We need to get hundreds of our indigenous peoples protesting and swearing allegiance to our Country, God and waving our flags like they have done in Poland, to show that we will protect our lands against the Muslims, and that we will not lie down and let them takeover!!!!!
  I reckon most of the prime ministers in democratic countries should resign including Gt Britain,we need a few more Winston Churchills, he tried to prevent wars before they began by bringing out the big guns,he knew the difference between the good the bad & the ugly.

  https://www.britainfirst.org
  Telephone: 0203 409 6216
  Email: [email protected]
  JAYDA FRANSEN

 9. Jayda Fransen mówi:

  A British ISIS suicide bomber has been revealed as a former Guantanamo prisoner who was handed £1million in taxpayers’ money as compensation before fleeing to Syria.

  Ronald Fiddler, named by ISIS as Abu Zakariya al-Britani, was photographed moments before targeting a military facility near Mosul in Iraq.

  Muslim convert Fiddler was sent to Guantanamo Bay in 2002 after he was caught by American forces in Afghanistan.

  But after intense campaigning by Tony Blair’s government, British citizen al-Harith – who had pleaded his innocence – was freed two years later.

  He launched a compensation claim on the grounds British agents knew or were complicit in his mistreatment and was handed up to £1million of taxpayers’ money to stay silent.

  At the time of his release from Guantanamo, then-Home Secretary David Blunkett said: ‘No one who is returned…will actually be a threat to the security of the British people.’

  But it emerged that, despite security services being fully aware of his previous detention, al-Harith was able to escape the UK in 2014 to fight with ISIS in Syria.

  His journey was revealed following an escape from IS-controlled Syria in 2015 by British mother Shukee Begum and her five children.

  Miss Begum was married to al-Harith before he left the family home in Birmingham to fight in Syria, and had flown to the war-torn country to try to persuade the fanatic to return to the UK.

  However, her attempts failed, and she endured a ten-month ordeal being passed between hostages and rebel groups as she tried to escape.

  His back story has resurfaced after pictures online shows al-Britani grinning next to what appears to be wires connected to a red-buttoned detonator.

  ISIS claim his attack, during a raging battle for control of the city, caused multiple casualties but this has not been confirmed.

  ISIS said he was one of two militants involved in the attack on a Shiite army outpost.

  The attack came as Iraqi forces advanced on ISIS positions in the west of the city.

  https://www.britainfirst.org
  Telephone: 0203 409 6216
  Email: [email protected]
  JAYDA FRANSEN

  • Yes It’s very important fight to Holy Name of Jesus
   with Muslims because Our Lord is The Son of God.
   Jesus Christ – God Our Lord and Savior.

   They should respect to Holy Name
   and the other people’s who believe in Jesus and
   the power of the Holy name our Lord.

   Only our Lord has to Right to be Lord of The World
   Not Islam!!!!
   Jayda I will pray for you.
   Maybe you should splash holy water from the Church
   on muslim’s neighbours, and muslims’ streets
   and reading New Testament – Bible – Catholic
   when You are fighting with Muslims?
   O sings singing a song as like Jesus Christ, you are my life
   Alleluia, alleluia
   Jesus Christ, you are my life
   You are my life, alleluia

   https://www.youtube.com/watch?v=RoIWquTYtzY

   When you walking to muslim’s neighbours?:)

   Maybe it will be force to Muslims.
   I hope.

 10. podejrzliwy mówi:

  Chyba pani Jayda Fransen jest w desperacji, a ksiądz Jacek daje się wciągać w rozgrywki angoli.
  Przypomina się rok ’39 i ’45. Sprzedali nas bez mrugnięcia okiem.
  Teraz ta pani próbuje wykorzystać naiwność naszych patriotów do swoich celów.
  Niech się ksiądz zastanowi, bo może wpisy tej pani to po prostu prowokacja.

 11. Izaak mówi:

  Aj waj aj waj klechutku, nie wpuscili cię do GB?
  Ten twój bóg cosik słabiutkie ma wpływy na wyspach, albo i on poznał sie na twej brunatnej duszyczce.

 12. What’s up, just wanted to tell you, I enjoyed this post. It was practical. Keep on posting!

 13. Hi Dear, are you genuinely visiting this web page daily, if so after that you will definitely get fastidious know-how.

 14. Wow, fantastic weblog format! How long have you been blogging for? you made blogging glance easy. The entire glance of your website is excellent, let alone the content!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ