Scheuring-Wielgus pozwie prof. Stanisława Michalkiewicza za słowa o „ubeckiej ku*wie”. Zgotuje jej intelektualny łomot!

Joanna Scheuring-Wielgus, posłanka .Nowoczesnej, a zarazem najgłupszy polityk w historii III RP podała do wiadomości mediów, że pozwie pana profesora Stanisława Michalkiewicza, który w dosadnych, a zarazem właściwych słowach skomentował skandal związany z zakłóceniem przez nią wykładu o Żołnierzach Wyklętych w toruńskim liceum.

„SCHEURING-WIELGUS JEST NAJGŁUPSZYM POLITYKIEM W HISTORII III RP.” KOMENTARZ DLA THE NOWY POLSKI SHOW

Wtargnęła z jakimiś aktywistami na wykład poświęcony Żołnierzom Wyklętym. Zaczęli wykrzykiwać, że Żołnierze Wyklęci to zbrodniarze. To pokazuje, że błędem jest takie pochopne odrzucanie wszelkich tradycji. Kiedyś, jeszcze za okupacji, k***y gestapowskie były strzyżone do gołej skóry, a później już jakoś ten zwyczaj zaczął powoli zanikać i k***y ubeckie już nie były strzyżone.

Skutek mamy taki właśnie, że się rozmaite rozwydrzone dziewuchy rozzuchwaliły i tak nie bardzo wiadomo co z tym robić. Tak naprawdę, za tego typu wyskoki posłanka powinna być wybatożona na gołą d**ę. Są granice bezczelności, są granice łajdactwa – a w każdym razie powinny być – podsumował współredaktor z Warszawskiej Gazety, prof. Stanisław Michalkiewicz.


Po dwóch tygodniach od wypowiedzi, najwyraźniej szukając rozgłosu, Scheuring-Wielgus zadeklarowała, że pozwie profesora do sądu. Pan Michałkiewicz powiedział o „ubeckiej ku..wie”. No to idziemy do sądu. Żądamy przeprosin i wpłaty na Hejtstop – posłanka napisała na Twitterze.

Poinformowała również o tym na Facebook’u.

Nie wiem czy prof. Michalkiewicz spotka się z Scheuring-Wielgus w sądzie i będzie miał okazję zgotować jej intelektualny łomot. Najpierw pozwólcie, że zrobię to sam. Za słowa prawdy: „Konfidentka, zwolenniczka zabijania (aborcji) i islamizacji. Kiedyś dla takich była brzytwa. Dziś prawda i modlitwa” grozi mi do trzech lat więzienia. Gdy poznam konkretną datę rozprawę, na pewno o niej poinformuję.

Poza tym ciekaw jestem czy Joanna Scheuring-Wielgus to masochistka czy idiotka? Przecież ta kobieta ściąga na siebie intelektualne cięgi.

Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

10 odpowiedzi na „Scheuring-Wielgus pozwie prof. Stanisława Michalkiewicza za słowa o „ubeckiej ku*wie”. Zgotuje jej intelektualny łomot!

 1. Maciej mówi:

  Widać się poczuwamdo bycia UBecką k…ą bo przecież Michalkiewicz niczego takiego o niej nie powiedział!

 2. Maciej mówi:

  O zapomniałem! To jest tak jak z procesem Rosati v’s Żuławski! Nigdy bym nie przypuszczał że Weronika to k…a gdyby nie fakt że widocznie się poczuwała i identyfikowała z postacią książkową!

  • Teresa mówi:

   Maciej, w punkt !!! Uderz w stół , nożyce się odezwą 😀 Tej pani… łatwo zrobić intelektualny łomot ( bez specjalnego wysiłku 😀 ) Życzę powodzenia , nokaut zapewne dostarczy… przyjemnych emocji !!!!

 3. Krystyna mówi:

  Stanisław Michalkiewicz, nie jest profesorem.

  • Ryszard Kubaszko mówi:

   A pan Bartoszewski był? „Profesor” to także tytuł grzecznościowy, stosowany wobec osób prowadzących wykłady czy to w szkole średniej, czy wyższej. Grzeczność i dobre wychowanie nikomu jeszcze, Pani Krystyno< nie zaszkodziła.

   • Mateusz mówi:

    Pan Michalkiewicz powiedział, jak ktoś nazwał go profesorem na wykładzie: „proszę Pana, profesorem to był Pan Bartoszewski” 😉

 4. Tomek mówi:

  Panie Redaktorze ( z szacunku wielkie R) , po księdzu Jacku następny super gość . Pełen szacun .

 5. Słowa mojego kumpla: Gdyby więcej było takich księży, jak Jacek Międlar, to młode osoby nie odchodziłyby od kościoła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ