Katolicka gazeta: „Jezus maszerowałby w pro-aborcyjnym Marszu Kobiet”! Biskupi milczą, a niektórzy zakazują wspierania pro-life!

Oficjalna katolicka gazeta diecezji San Jose (Kalifornia) „The Valley Catholic” promuje eugenikę i próbuję przypisać ją samemu Jezusowi Chrystusowi. Twierdzi, że Jezus poparłby, a nawet kroczyłby w Marszu Kobiet, który 21 stycznia kroczył ulicami San Jose.

Marsz Kobiet, to manifestacja promująca aborcję, islamizację oraz ekologię, czyli wszystkie postulaty, które śmiało przypisalibyśmy skrajnie lewicowym organizacjom. Autorzy publikacji, Joanna Thurman i diakon (sic!) Steve Herrera, twierdzą że idea marszu jest komplementarna z nauką Jezusa, zwłaszcza w kwestii pomocy najsłabszym. O jakiej pomocy mowa, kiedy promowana jest zbrodnia eugeniki czy niszczenie cywilizacji łacińskiej i państw narodowych na drodze budowania multikulturowego porządku?

– Wartości marszu dobrze współgrają z Katolicką Nauką Społeczną w zakresie poszanowania praw człowieka, dobra wspólnego, dbania o stworzenie oraz solidarności z ubogimi. Są wyrazem głębokiej wiary w Chrystusa – piszą autorzy publikacji.

Zaczadzeni demoliberalizmem autorzy katolickiej gazety nie podparli swoich tez oficjalną nauką Kościoła czy konkretnym cytatem z Ewangelii. Poprosili o to wierną z parafii Przemienienia Pańskiego z San Jose, Mary Grunthaner:

– Jezus powiedział, że cokolwiek uczynimy jednemu z najmniejszych braci i sióstr, Jemu to uczynimy. (…) Milczenie wokół niesprawiedliwości ignoruje wezwanie Jezusa. Tą niesprawiedliwością jest to co zagraża godności ludzkiej, równości i prawu do rozwoju bez względu na rasę, płeć, pochodzenie etniczne, narodowość, orientację seksualną, status ekonomiczny i imigrację – powiedziała Grunthaner i dodała, że Jezus i Jego uczniowie maszerowaliby razem z nimi.

Żeby nie było żadnych wątpliwości, aborcja nie była ukrytym postulatem Marszu Kobiet. Pro-aborcyjny charakter był istotą manifestacji. Chociażby świadczą o tym trzymane w rękach przez maszerujące kobiety transparenty z napisami: „Moje ciało, mój wybór!” oraz „Aborcja na żądanie i bez przeprosin”. Ponadto, kilka tygodni przed manifą, na prośbę aborcjonistek, organizatorzy wyrzucili z listy partnerów trzy grupy pro-life.

Abp Blase Cupich

Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że stanowisko kroczącego ulicami San Jose Marszu Kobiet jest sprzeczne z Ewangelią i oficjalną nauką Kościoła. Depcze prawa osoby ludzkiej od momentu poczęcia aż do naturalnej śmieci. Przypomnijmy, że każdego roku w Stanach Zjednoczonych, zabija się prawie milion nienarodzonych dzieci. Niestety brakuje stanowczej reakcji hierarchów Kościelnych, czego przykładem jest brak reakcji ordynariusza diec. San Jose Patricka McGrath’a oraz nałożony przez kard. Blase Cupich’a (Chicago) zakaz uczestniczenia w manifestacjach pro-life przez księży i kleryków.

Katolicka gazeta, próbująca uczynić z Jezusa Chrystusa eugenicznego zbrodniarza na wzór Francisa Galtona, z miejsca powinna zostać zlikwidowana lub władze kościelne, mocą Kodeksu Prawa Kanonicznego, powinny odebrać podtytuł „katolicki”. Tylko rodzi się w tym miejscu pytanie, czy aby przypadkiem treść artykułu z „The Valley Catholic” nie jest zbieżna z tym, co podzielają amerykańscy pasterze Kościoła katolickiego?

Źródło: http://tvc.dsj.org/ www.lifenews.com

Tagi , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

43 odpowiedzi na „Katolicka gazeta: „Jezus maszerowałby w pro-aborcyjnym Marszu Kobiet”! Biskupi milczą, a niektórzy zakazują wspierania pro-life!

 1. pawel mówi:

  Masoni od wieków zajmują się genetyką.Czleko-bydle już ponoć powstalo.

 2. Kesja mówi:

  Spórzcie,czyz Abp Blase Cupich nie wyglada jak przebieraniec?
  Czy Pan Jezus lub apostoł Piotr tak sie przebierali?Po co?
  Co to jest ?
  Skad to wzięte?
  Kojarzy mi sie to np.z faraonem.
  A wracając do treści nie do „mody” to nikt nic nie zlikwiduje,nic się nie wydarzy,bo lud milczy a mógłby np.zagłosowac nogami i byłoby widac frekwencję jako znak protestu ale lud jest albo obojetny albo zdewociały,a mały promil świadomy jest za słaby ,co widac po J.Miedlarze,który pokrzyczał i zdjeli,wiekszośc sie nie ujeła wręcz opluła.
  Ludzie nie czytają Biblii to mozna im wszystko wcisnąć.
  Sa niewolnikami ,bo tylko PRAWDA wyzwala,Słowo Boze jest PRAWDĄ ale kto je czyta,jaki procent,a z tego jaki procent myśli samodzielnie ?
  Owsiak mówi: róbta co chceta,a ja powiem :mata co chceta.

  • marcindePolonia mówi:

   co do stroju, to mi tam nie przeszkadza ze np papież się ozdabia, wkoncu jest glowa Panstwa Watykanskiego, i piastuje urzad najwyzej? to niby dlaczego ma wygladac jak zebrak?
   przeciez moim zdaniem to byloby dziwne, jakby na tronie siedzial papiez na najwyzszym stanowisku i ubrany bylby jak zebrak…. wiec nie rozumiem, dlaczego papiez franciszek zaczal zmieniac stroj i tradycje.. w ktorej papieze sie przyozdabiaja , a ze tutaj tak sie ubral, no ubieraja sie tak… wiec niewiem o co Ci chodzi ze strojem…
   na początku jak byla taka fala tego hejtu na ks Jacka Miedlara, to probowalem komentować i bronić ks Jacka i pisać argumenty kontra tym hejterom, dopiero ostatnio zrozumialem, i wydaje mi się ze to bardzo prawdopodobne, że ta fala hejtu pochodzila od lewaków. Wiec ta wiekszość, to wydaje mi się ze jest miejszością…ale rosnie w sile. Ludzie sa niewolnikami ale czego? bo nie rozumiem,

   • marcindePolonia mówi:

    no bo oczywiscie mamy Kosciol Rzymsko Katolicki ktory „ma siedzibe w Watykanie” i najwyzszy urzad sprawuje nastepca Piotra czyli Papiez, i oprocz tego mamy Panstwo Watykanskie – i papież jest monarchią” tego Panstwa. Wiec odrzucają poniekad pierwsza opcje, to skoro jest monarchą absolutnym to jak ma sie ubierac?

    • Kesja mówi:

     Maciej,
     co Ty za brednie wypisujesz.
     Papież monarchą absolutnym!!!!
     Ha,ha,zacznij czytać Biblię,to się dowiesz,kto przyjdzie rzadzic jako monarcha absolutny,i dowiesz się kto chce uchodzic za swiatłośc swiata a jest z ciemnosci.
     Nastepcą Pana Jezusa jest tu na ziemi Duch SW.,(np.Ew .Sw. J.14.18) czytaj Biblię i zacznij oddawać czesc Bogu a nie ludziom,bo to grzech obłozony nawet przekleństwem (Jer 17.5),(Jk 2.1-9)

   • Kesja mówi:

    marcindePolonia,
    Chodzi o prostą rzecz, -papiez NIE jest królem więc NIE ma mieć tronu i ma ubierać się skromnie jak Pan Jezus i apostołowie.
    Na tronie siedzi w niebie Pan Jezus,bo JEST królem.
    A mnie przeszkadza ten strój wymyślny,bo jest kosztowny,do niczego nie podobny ,niech wysle pieniadze do Syrii,czy gdzieś tam a nie przyozdabia sie bogato i zyje w przepychu,BO KŁÓCI MI SIE TO Z PRZESŁANIEM PANA JEZUSA.
    Pan Jezus był przeciwny temu .
    I nie pisz bzdur,ze jak żebrak,bo można sie ubrać skromnie bez zebractwa.
    Daleko by mu było do żebraka.
    A te pałace ,ten watykański przepych,przeciez to się nie da na to spokojnie patrzeć,jak przeczy to przesłaniu Ewangelii.
    Ile z tacy idzie na Watykan,a sąsiad np.nie ma na porzadną protezę…
    Sam widzisz – hejt lewaków,a gdzie poparcie dla Jacka Miedlara przez rzymskich katolików,gdzie,kogo on obchodzi.
    Ile to by było nawet 1% katolików w Polsce,którzy by go poparli,ile?
    300 000 tys,weżmy z tego 1/3 czyli 1/3 % to mamy 100 000 osób.
    !100 000 osób poparcia dla Miedlara,to by było widać i słychać.!!!!
    Zniewoleni na umysle i obojetni na niesprawiedliwosc.
    czytaj Biblię a otworzą Ci sie oczy i zobaczysz w jakiej niewoli byłeś.
    Boza Prawda czyli Słowo Boga przynosi wolnosc i coraz mniej niewolnika w człowieku a coraz więce wolnosci dziecka Bożego.
    Widzisz,niewolnicy,myślą tak jak im w kosciele każą,człowiek wolny nie boi sie samodzielnie mysleć i samodzielnie czytać,np.Biblię.

    • marcindePolonia mówi:

     Kesja popierwsze jezeli zajmujesz sie intepretowaniem Pisma Swietego po swojemu to intepretuj do calosci, a nie wyrwane fragmenty z kontekstu. Po pierwsze, blogoslawieni ubodzy w duchu! – czyli co uwazasz ze katolik ktory ma porshe ale milion fundacji i pomaga ludziom nie pojdzie do Nieba bo jest bogaty? bzdura wiadomo ciezko mu bedzie, bo jak ktos ma duzo pieniedzy podatny jest na „sluzenie Mamonie” zamiast Panu Bogu, i staje sie egoizmem. Po drugie chcialem Ciebie rozczarować to ze zebrak jest biedny – bo nie ma pieniedzy to nie znaczy ze jest blogoslawiony bo jest ubogi… Jaki jest system wladzy w Watykanie? Demokracja? Zapamietaj sobie Kosciol Rzymsko – Katolicki jest kosciolem Piotrowym, to Piotr powolal wspolnote która nazywamy Kosciolem katolickim- a z innej strony powiedzialbym ze to Pan Jezus powolal Piotra aby zalozyl Kosciol czyzby nie? Dlatego jestem za, jak najbardziej moim zdaniem bogactwie w Watykanie.. Nie wierzysz w Pana Jezusa? skoro uwazasz że czytanie Pisma Św uwalnia a nie sam Pan Jezus? wgl kim dla Ciebie jest Pan Jezus? heretycką bajeczką z kolejnego odlamu czy tylko zwyklym czlowiekiem od którego zalezny jest Bóg? czy moze uwazasz że Pan Jezus nie byl zalezny od Pana Boga? Jezeli tak to nie mamy o czym rozmawiac.

     • marcindePolonia mówi:

      a może uwazasz że Pan Bóg nie byl zalezny od Pana Jezusa…. wtedy tym bardziej nie mamy o czym rozmawiac…

     • marcindePolonia mówi:

      czy moze uwazasz że Pan Jezus nie byl zalezny od Pana Boga? pomylilem się bo te pytanie mialoby a czy moze uwazasz że Pan Bóg nie byl zalezny od Pana Jezusa*

     • marcindePolonia mówi:

      a i jeszcze jedno! Jezeli nie bedziesz oddawala czcci Panu Jezusowi, tylko Bogu Ojcu ale bez Pana Jezusa- uwazam że nie pojdziesz do nieba, bo Bóg Ojciec bez Pana Jezusa – to jest tylko pogański bożek – bo prawdziwy Pan Bóg przyszedl do Zydow ale oni go odrzucili. Wiara w Pana Boga, bez wiary w Jezusa, jest jak picie wody z pustej szklanki. I nawet uwazam ze samo oddawanie czci samemu Jezusowi bez oddawani czcci Bogu Ojcu uchroni od Piekla.

     • marcindePolonia mówi:

      a zaprowadziloby do Nieba. Wiec tylko Jezus – daje zbawienie. i Tylko dzieki wiarze w Pana Jezusa ludzie nie idą do piekla.

     • Kesja mówi:

      No i po co się wymadrzasz,jakbys rzeczywiście czytał Biblie,to byś sie tam doczytał,że Jezus jest SŁOWEM BOGA-dociera ?Słowem Boga!!!!zmyślam?
      Czym Pan Jezus gonił szatana,bajeczką czy Słowem Boga,czytaj a nie powtarzaj jak papuga,bo tak cię uczyli.Otrzymałam Ducha Świetego,Ducha Chrystusowego i On mnie prowadzi.Wiesz w ogóle o czym mówię,sorry za ton ale nienawidzę pyszałków.
      Mnie tez uczyli ale pewnego dnia zaczęłam mysleć,czytac i mysleć,mysleć i czytać.
      Piotr był uważany za 1 (jednego ) z 3 (trzech) filarów,panimajesz,były 3 filary,chyba że Paweł kłamie.
      Facet,czy Ty zostałes na nowo przez Boga zrodzony,masz nowego ducha i nowe serce,zanurzyłeś stare życie pod wodą i wynurzył sie nowy Marcin?-bo inaczej zacytuje Ciebie,nie mamy o czym rozmawiać.
      Czytaj ,Pismo jak nazwa mówi Swięte.
      A bądż sobie za bogactwem gdzie chcesz,tylko mi nie mów ,że to co tam jest w owym Watykanie ,jest w/g ewangelii.
      Gdyby tylko papież jeżdził porsche nie byłoby tematu,bo zdychajacym maluchem jezdzić nie bedzie,to oczywiste.
      Poproszę o werset z Biblii potwierdzający,że Pan Jezus ustanowił jakis kosciół rzymsko-kat.,czy luterański,czy greko-katolicki czy jakiś tam jeszcze…
      Czytaj człowieku Biblię,to sie dowiesz,ze kazdy kto ma Ducha Chrystusowego jest Jego,a nie jakies baju baju o rzymskim…i owe dzieci Boże gromadzą się jako ciało Chrystusa we wspólnoty,by wspólnie sie budować i wzrastac,upodabniac sie do Chrystusa.
      Co gadac z kimś ,kto tylko wyrywa cos z Biblii,bo to mu sie o uszy obiło.
      Szukaj Prawdy,bo tylko ona wyzawala (cytat z Pana Jezusa).
      Uwalnia Prawda,którą poznajesz-Pan Jezus powiedział o sobie-JA JESTEM PRAWDA I do Boga:SŁOWO TWOJE JEST PRAWDĄ.(J 17.17-o ile interesują cie namiary )
      halo,obudż się a zajaśnieje Ci Chrystus.

     • marcindePolonia mówi:

      Czy ty myslisz gdybym nie był „nowym stworzeniem w Chrystusie” to bronilbym Kosciola Piotrowego? Co Ty Myslisz gdyby Pan Jezus nie ocalilby mnie i pokazal mi w pewnym sensie czym jest Prawda.. to nie staralbym sie bronic Kosciola Piotrowego? Eucharystia jest ściśle związana z Zywym Chrystusem, a kazda próba odciagniecia kogokolwiek od Kościola moim zdaniem, tylko szkodzi.

     • marcindePolonia mówi:

      *to nie bronilbym Kosciola Piotrowego – czyli rzymsko – katolickiego

     • marcindePolonia mówi:

      i odpowiem Ci tak żyje w Chrystusie, w Jego Duchu czyli żyje w Panu Bogu. Moje wnętrze wypelnia żywa Obecnośc Jezusa Chrystusa i wiem o czym mówie. I wiem że kosciol piotrowy – rzymsko Katolicki jest tym Kosciolem powolanym przez Piotra

     • marcindePolonia mówi:

      a jeszcze bardziej przekladajc zebys lepiej zrozumiala w moim wnętrzu czuje obecnośc Ducha Chrystusa…. wiec nie wscikaj mi bajek i kitu ze Kosciol katolicki to zlo, a watykan to mafia

     • marcindePolonia mówi:

      tylko zamiast jak Ty, tworzyc wlasne teorie i odciagajac sie od Kosciola wierze mocno ze zgodnie ze slowami Ewangeli to Pan Bóg z Panem Jezusem przyszli do mnie i mieszkają w moim wnętrzu:) i sadze że tylko chrzest który otrzymalem w kosciele katolickim który tak oczerniasz, umozliwilmi w pierwszej kolejnosci poznanie prawdy.

     • marcindePolonia mówi:

      no i wiadomo inne sakramenty – takie jak EUCHARYSTIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ktora otrzymuje w KOSCIELE KATOLICKIM!!!!!!!!!! TYM Z SIEDZIBA W WATYKANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     • Kesja mówi:

      Marcin,
      czytaj mnie ze zrozumieniem.
      skoro mówię,ze opieram sie na Biblii,to jak moge mysleś ,że pieniadze lub ich brak zbawiają,skoro zbawia Jezus,tak jest NAPISANE,a zyję z wiary w to.
      Zaszufladkowałes mnie chyba do szufladki:swiadek Jehowy.
      Pan Jezus zbawia ale trzeba w posłuszeństwie wytrwac do końca.
      Uwierzyć i żyć po staremu,bez posłuszeństwa,to martwa wiara,bezwartościowa,a sprawiedliwy z wiary =posłuszeństwa (ufania) życ będzie.
      Posłuszeństwa Jezusowi,TYLKO JEMU, dlatego Piotr i Jan powiedzieli:
      sprawdz sam:Dzieje Apost .rozdz.4.wers 19 (=Dz 4.19).
      Nie pisz samo „uważam,”tylko zacytuj Biblię,(uwazam ze samo oddawanie czci samemu Jezusowi bez oddawani czcci Bogu Ojcu uchroni od Piekla -ja bym napisała piekło małą literą),pomogę :uważam tak,bo jest NAPISANE,kto czci Syna ten czci Ojca i wtedy jestes wiarygodny,bo nasze uwazanie nic nie znaczy ,jesli Bóg uważa inaczej.
      Powołuj się zawsze na SŁOWO BOGA i sprawdzaj ,gdy ktos Ci coś mówi ,ze Słowem Boga ,a będziesz godny wiary,bo tak robił Pan Jezus.
      Powiedział,nie mówię niczego czego nie usłyszałem od Ojca.
      Stad ważnośc Biblii i osobistej relacji z Jezusem (Ojcem,)jeśli to,co osobiście słyszysz nie jest to sprzeczne z Objawieniem z Pisma Sw.

     • marcindePolonia mówi:

      Nie zaszufladkowalem Ciebie nigdzie, szczególnie do świadków Jehowy bo oni nie wierza w Jezusa tylko dla nich Jezus to jest aniol…ehhhhhhhhh.. załamka.

      W pierwszej kolejności to cytuje Nauke Kosciola, oczywiscie jeżeli Nauka Kosciola pokrywa się z Pisem Swietym. A zreguly tak jest, no chyba ze wprowadzaja jakies nowości.. to wtedy jestem przeciwny typu np. uwazam za herezje dzienniczek sw Faustyny.
      Zrozum Pan Jezus osobiście mnie przyprowadzil do kościoła na takiej zasadzie ze np. czulem taka sile która jakbym był na sznurku i ktos z Nieba gdzie mnei ciągnął? A gdy proboowalem isc w druga strone to ciezej mi się Szlo:D , i Nie zgadniesz gdzie ta sila mnie ciagla! Do Kosciola katolickiego!

      Pan Jezus dosłownie, przyprowadzil mnie do Kosciola! To chyba dziwne byloby jakbym był przeciw Kościołowi skoro on mnie tam przyprowadzil. Oczywiście tez wtedy kiedy nie chodziłem do Kosciola miałem rozne przezycia mistyczne które były związane z tym abym powrocil do Kosciola, potem to zrozumialem ale szczególne już to miałem przezycia mistyczne jak byłem w Kosciele i już wróciłem do Kosciola to miałem przezycia mistyczne tego typu ze byłem sobie na Mszy Św i objawil mi się Jezus widziałem Jego z przebitymi dłońmi które wystawial do ludzi którzy go wielbili tak w Kosciele a oni go nie widzieli tak ze widziałem zaczerwienie jego Ran na dloniach a było takie intensywne na cale dlonie.

      Wiec skoro oprócz tego że Pan Jezus jest w Moim wnętrzu i doprowadzil mnie do Kosciola katolickiego to co twoim zdaniem mam po rzucic nauki Kosciola i pojsc wlasna drogą nie zalezna od Kosciola?? Przeciez to nie ma sensu…

     • marcindePolonia mówi:

      oczywiscie chodzilo mi nie zalezne od Kosciola tzn np brak udzialu w sakramentach, nie wyobrazam sobie aby w Niedziele nie Pojsc do Kosciola i nie przyjąć Komuni, Nie wyobrazam sobie nie spowiadać sie co jakiś czas z grzechów i nie pokutować przez grzechy, moje zycie w sensie takim duchowym jest mocno powiazane z Kosciolem….

     • marcindePolonia mówi:

      ale nie dlatego ze ktos mi po opowiadal bajeczki albo babcia wierzyla i tym podobne tylko zostalem doslownie i osobiscie przyprowadzony do Kosciola przez Pana Jezusa!

     • marcindePolonia mówi:

      a jeszcze malo tego jezeli wydawaloby ci sie ze to jest nie prawdopodne ze Pan Jezus „zaciagnal mnie do Kosciola mozna powiedziec sila :p ” to kiedys wyjechalem do innego miasta i „ta sila” mnie oprowadzila po miescie na zasadzie ciagniecia mnie i szedlem w slepo w sumie nie znalem okolicy i miejsc i szedlem gdzie mnie Pan Jezus prowadzil i do kladnie jak pamietam, oprowadzil mnie po okolicy „pokazal z 5 kosciolow” i potem bez mapy wiedzialem jak trafic do Kosciola. Dlatego uwazam ze bardzo wazne jest chodzenie do Kosciola!

     • Kesja mówi:

      Marcin,
      a moją znajomą nieznana siła zaprowadziła do sekty”Niebo”.
      Jesli nie sprawdzasz tego czego Cię uczą w Słowie Boga,jesteś ryzykant.
      Mnie ksiadz na spowiedzi zarzucił kłamstwo,podczas gdy Bóg wiedział,że mówię prawdę i tak zaczęłam sama badać jak się sprawy mają.

      Poszły w kąt wszystkie bajki ludzkie,a jedynym autorytetem stało się Słowo Boga .
      Zadam ci konkretne pytanie:
      Dlaczego Pan Jezus odpowiadał szatanowi wyłącznie Słowami z Pisma Swiętego ,mówiąc
      NAPISANE JEST,
      nie bajkami ludzkimi?
      I drugie pytanie:
      Dlaczego powiedział karcąco:i tak to UNIEWAŻNILIŚCIE Słowo Boga przez nauki,tradycje ludzką i dodał:
      cytując Pismo Swięte :Lud ten czci mnie wargami ,daremnie Mi czesć oddają,a serce ich jest daleko ode mnie….
      Czy „objawienia” mogą być sprzeczne ze Słowem Boga????
      Przenigdy.
      Jeśli nie znasz Słowa Bożego łatwo dasz się zwieśc przez duchy i różne siły,ponieważ również jest NAPISANE,że szatan przyjmuje postać anioła światłości,by zwieść.
      Ap Paweł mówi wyraznie: jesli ktos zwiastuje ewangelię odmienną od tej,którą on głosił,niech będzie przeklety.
      Tak,takie słowa.Widzisz jak ważna jest Prawda Pisma Sw.
      Jak odróżnisz głos Jezusa,jeśli nie masz odniesienia do Prawdy.
      na czym oprzec wszystko jak nie na PRWDZIE pochodzącej od Boga,a zawartej w jego spisanej Swietej Księdze.
      Szatan podszywa się czesto pod głos Bozy.

    • Kesja mówi:

     Marcin,
     ja chce przyciągnąć Cię do odwaznego czytania Pisma Sw.
     Nie mówię ci o zadnym kosciele z nazwą
     Nie rozmawiasz ze mną: NAPISANE JEST ale JA!!!! UWAZAM.
     To dla mnie żaden autorytet.
     Pan Jezus powiedział wyrażnie (Ew.J.):
     SŁOWO ,KTÓRE GŁOSIŁEM,TO GO BĘDZIE SĄDZIĆ W DNIU OSTATECZNYM.
     Będziemy sądzeni NIE w/g słów,nauk ludzkich ale podstawą będzie SŁOWO BOGA.
     Czy mozna bardziej wyrażniej.
     Znajomośc Słowa Boga.
     Z tym Cię zostawiam,żyj jak uważasz,każdy swój sąd odbierze.

     • marcindePolonia mówi:

      Dlaczego Pan Jezus odpowiadał szatanowi wyłącznie Słowami z Pisma Swiętego ,mówiąc
      NAPISANE JEST,
      nie bajkami ludzkimi?

      po pierwsze Pan Jezus powiedział do Szatana wprost nie będziesz kusić Pana Boga Swego…
      a kim Jezus jest dla Szatana? – Panem Bogiem…./Wspólistotny Ojcu, to przez Niego
      Wszystko Się Stalo – Credo/ które się pokrywa z Pismem Świetym.
      Bo Jezus jest Slowem które było u Boga i Bogiem było slowo.
      wiec mu odpowiadal normalnie… nie sadze że wedlug Pism…
      Credo czyli wyznanie wiary w Kosciele Katolickim

      po drugie
      Dlaczego powiedział karcąco:i tak to UNIEWAŻNILIŚCIE Słowo Boga przez nauki,tradycje ludzką i dodał:
      cytując Pismo Swięte :Lud ten czci mnie wargami ,daremnie Mi czesć oddają,a serce ich jest daleko ode mnie….?

      List do Efezjan (chyba) albo Tesaloticzan czy tym podobne –– napomnienie do trzymania się tradycji…
      skoro tam jest… to chyba jest istotna tradycja.. tylko zalezy o jaka tradycje chodzi – na pewno o tą apostolską. Czyli listy jak ludzie mają się zachowywac w Kosciele, ostrzeżenia rozne przez apostołow no i tym podobne, ostrzezenie przed falszywymi naukami i tym podobne
      No i na pewno Ten zwrot był do Faryzeuszy którzy trzymali się tradycji Staro Testamentowej, i nakazów Mojzesza,
      abyli tak zaślepieni w Siebie, że nie rozpoznali Mesjasza
      a tak samo uwazam ze na pewno można to odnieść – Lud ten czci mnie wargami ,daremnie Mi czesć oddają,a serce ich jest daleko ode mnie…. A wiec odnieść do osób które maja serca zatwardziale a nie czyste – bo błogosławieni czystego serca bo będą Boga oglądać.
      sa inne wersety w których Pan Jezus mówi ze dam nowe serce , ale ludzie wolą trwać w obludzie lub w fałszywej
      nauce zamiast poznawać prawde która wyzwala z grzechu i daje nowe życie – czyli nie chcą poznawać Pana Jezusa, bo im jest wygodniej…
      bo Pan Jezus nie toleruje grzeszenia, a zuchwałe grzeszenie z zatwardzialym sercem – podąża w stronę grzechu niewybaczalny…
      Zresztą Kosciol Katolicki definiuje to w odpowiedni sposob. Warto siegnąć
      Do KKK – katechizmu Kosciola Katolickiego i sie zapoznac z Nauką Katechizmu a nie odrazu odrzucać, bo w nim sa tez mądre rzeczy.
      albo tez bez sensu – zapalenie papierosa to grzech ciezki, a palenie w nalogu to juz nie, natomiast inny ksiadz powie ze palenie papierosow nie jest grzechem, ale mysle ze warto KKK, przekladać na to co jest napisane w Piśmie Swietym

      ja akurat jestem człowiekiem, który rozeznaje duchowo – jak jakas modlitwa mi nie pasuje nie odmawiam, jak jakas nauka mi się przeczy z tym co poznałem z mojego doświadczenia praktycznego lub wyczytałem w Pismie Swietym nie przyjmuje ten nauki do Siebie i szczegolnie Pan Jezus mi pomaga rozeznać się w tym, a jak ide do spowiedzi i nie odpowiada mi spowiednik nastepnym razem ide do innego, jeżeli jakis Kosciol mi nie odpowiada
      I to w jakis sposób Celebruje Msze Św wsrodku wtedy ide do innego Kosciola. Wiadomo z rozeznawaniem trzeba uważać ale nie będę Ci opowiadać o tym, w jakis sposób Pan Jezus mnie tego nauczyl
      ale nie jestem ryzykantem i jestem spokojny z tym że uczęszczam do Kosciola i na pewno najwazniejsza sprawa jest wyznanie Credo czyli to co mówi Kosciol Katolicki
      które pokrywa się z Pismem Świetym i jest prawdziwe Credo! I tak wiara w Credo jaka podaje Kosciol spokojnie pokrywa się z Prawdą! i jest Prawdziwa! Credo jest z 385 roku! Wiec myslisz ze wciagu 3 wieku po smierci Jezusa – nauczanie Piotra pierwszego „papieża” uleglo by znacznie zmianie… mysle że napewno nie! zresztą wyczytalem ze pierwsi chrzescijanie tak wierzyli w Pana Boga ,ze co świt prosili o nowy dzień i dziękowali za stary.

      Jesli ktos zwiastuje ewangelię odmienną od tej,którą on głosił,niech będzie przeklety. – to dotyczy tego jakby ktos
      podawal inna wersje Ewangelii. Albo uczyl inaczej tak samo nawet dogmat Nieomylnosci papieza genialna sprawa mówi że papież
      jest nie omylny w kwesti wiary jeżeli chodzi o Pismo Swiete tylko wtedy kiedy naucza zgodnie z Pismem Świetym , a wiec jeżeli glosi inna nauką która nie jest oparta na Pismie Swietym
      automatycznie – dogmat nieomylności przestaje go obowiązywać. A wiec skoro słychać np nauke papieza inna niż w Pismie Swietym
      i mozna wywnioskować to ze slow papieza czyli się pomylil w tej Nauce. Papież Pius ten dogmat wprowadzil i moim zdaniem dlatego żeby papieze nauczal tylko wedlug Pisma Świetego. Wiesz wszedzie sa ludzie którzy tez się myla i tez mi się zdarzylo trafic na nie przyjemnego spowiednika który był tylko jak się domyśliłem teoretykiem bez praktyki – i narzucal mi swoje racje, a widziałem jak bardzo się myli, i nie przyjemna byla dyskusja z nim, nawet często księza się przyznają że po prostu oni nie czują tego o czym nauczają lub tym podobne, bo sa ludzmi jedni sie odwracaja od Pana Jezusa drudzy oddaja za Niego Życie – a inni poznają Pana Jezusa naprawde = to sa ludzie – ludzie nie sa omylni, ale tez sa ksieza
      którzy doskonale wiedzą o czym mówią.
      czasem nawet na Mszy Sw można trafic na kazania które są slabe i czasem nie sa zgodne z Nauką Jezusa/ a czasem na fenomenalne ktore sie zgadzaja i pokrywaja z Pismem Świetym
      wszedzie sa ludzie a przeciez to kaplani i nauczyciele będą odpowiadac przed Panem Jezusem i za te ich Nauki..
      za np. zwodzenie lub tym podobne lub gorszenie
      ale po to Pan Bóg dal nam rozum abyśmy rozpoznawali co jest dobre, a wiec obecność w Kosciele nie jest na zasadzie
      ze ksiądz ma sto procent racji… Bardzo chętnie czytam Pismo Świete i czym bardziej się w nie zagłębiam i widze gleboki sens
      a jeżeli Chodzi o Kosciol naprawde jestem wdzieczny za to że mam możliwość chodzenia do Kosciola Rzymsko – Katolickiego
      i jestem dumny że to jest moje wyznanie!

     • marcindePolonia mówi:

      *ludzie nie są nie omylni

     • marcindePolonia mówi:

      a i co do tlumaczenia to slyszalem fenomenalne kazanie w ktorym z tlumaczenia Pan Jezus mowil do np zlych duchów w doslownym znaczeniu załoz sobie kaganiec – a nie grzecznie bądz cicho co w tlumaczac na dzisiejszy język zamknij sobie pysk. duzo osobom sie wydaje ze Pan Jezus to jest naiwniak i wszystko Ci wybaczy i ze wszystkich bedzie glaskal po glowce, i ze ma ubrane rozowe okulary a ja uwazam że Pan Jezus jest straszliwy, sprawiedliwy, ale najcudowniejszy. teologowie mówią ze ten strach zgodnie ze slowami blogoslawieni ktorzy boją sie Pana trzeba odniesc do tego ze wcale nie nalezy bać sie Pana a takiego wała! ja sie boje Pana Jezusa! drzę przed nim i jego sprawiedliwoscą bojestem świadomy że jest najpotęzniejszy i bedzie sadzić żywych i umarlych, ale bez niego nie potrafię już żyć. i bez niego nie potrafilbym sie odnalezc. Dlatego ciagle trzeba mneic na uwadze ze wszystko nie jest czarno albo biale – wiec nie mozna odrazu zarzucic ze jak ktos jest glupcem to cala wspolnota jest glupia…

     • marcindePolonia mówi:

      wogole czaisz to ze w orginalnym tlumaczeniu wogole Pan Jezus uzyl slow zamknij sobie pysk… do zlych duchow wiec nawet wole sobie nie wyobrazac co sie stanie z tymi falszywymi naucielami albo z tymi ktorzy gorszą innych… albo odciagaja innych od stada… a i czemu pisze „uwazam” bo poprostu uwazam ze to sam czlowiek musi odkryć doslownie jak jest, a nie ze wyloze mu wszystko to co poznalem, a on mnie wysmieje albo z zazdrosci mnie znienawidzi…

     • marcindePolonia mówi:

      dlatego uwazam że Autorytet Kosciola jest wazny i rozsądny czlowiek mniej obeznany powinien sie trzymać Nauki Koscola i czytać Pismo Święte!! ale nie na zasadzie ze odrzucam Nauke Kosciola bo tylko Pismo Świete!! tylko Pismo Swiete ma tak glebokie znaczenie, ale ogolnie ja uwazam że komu jest dane zrozumieć co jest napisane w Pismie Swietym i o co chodzi to ten zrozumie, jedni odrazu drudzy po setkach nauk roznych ksiezy lub teologów a nie ktorzy wogole…

     • marcindePolonia mówi:

      i bardzo czesto sie tez wkurzam jak przesluchuje kazania roznych ksiezy na internecie lub slysze w rzeczywisci… dlatego no jest jak jest, samemu trzeba drażyć aby coś wydrązyć a nie tak ze ktos odrazu ktos wylozy wszystko na tacy. Zachęcam do powrotu na łono Kosciola, a że jakis „idiota” Ciebie zniechęcil do Kosciola to nie powinnaś patrzeć tylko na caly Kosciol przez Pryzmat Kosciola, oprócz „Idiotów ktorzy mnie zniechecają do Kosciola” bo wysluchuje kazania roznych biskupów ktorzy sa wysoko postawieni, za nic w Swiecie nie chcialbym przestać uczeszczać do Kosciola… i bym pewnie przestal ale Pan Jezus dzieki swojej łasce w stosunku do mnie dal mi wiecej zobaczyć i napewno nie chcialbym odrzucić kościola a jak sobie jeszcze przypomne tego ksiedza z konfesjonalu… i tego jak mnie potraktowal wtedy… wiec niestety… czesto w konfesjonalach chociaz trafiaja sie bardzo fajni ksieza… sa buraki cebulaki , ja np jednemu ksiedzu opowiedzialem o swoich przezyciach i poparl mnie w tym, wszystko zalezy na kogo sie trafi a ten cebulak chyba mi zazdroscil łaski która mam od Pana Jezusa

     • marcindePolonia mówi:

      a zee jakis „idiota” Ciebie zniechęcil do Kosciola to nie powinnaś patrzeć tylko na caly Kosciol przez Pryzmat Jakiegos Goscia, tylko bardziej Kosciol potraktowac jako wspolnote w ktorej sa rozne osoby.

     • marcindePolonia mówi:

      a i tam napisalem po śmierci Pana, bo bo Pan Jezus naprawde umarl, wiec to bylo w odniesieniu do Jego Nauk przed ukrzyzowaniem – to byl taki skrót myslowy, bo wiadomo że Pan Jezus umarł i nie żył, – a potem z martwych powstal…, wiec zwycieżyl Szatana i pokonal śmierć… Więc nawet jezeli chodzi o liturgie Kosciola, wiadomo ta jaka powinna być .. bo np nie dopomyslenia że w niektórych kościolach na poczatku Mszy Św nie ma już Panie Jezu Zmiluj sie nad Nami, albo nie ma spowiedzi powszedniej, tez sie zdarza ehhh najlepiej isc do Kosciola i Na Msze Sw gdzie sa sami dziadkowie i babcie wtedy mozna spowiedziewać sie pelnej Mszy Św lub sobie odnalezc Kosciol ktory bedzie odpowiadal…niestety nie to że Kościol jest niszczony od środka to i od zewnatrz.

  • Rzymski Katolik mówi:

   Kesja ! Zajmij się lepiej swoimi heretyckimi odchyleniami od wiary ! A także swoimi pastorami, ich żonami i ich dziećmi, a także co za mętlik oni mają w głowach i co za mętlik porobili w Twojej głowie !

   • Kesja mówi:

    Szanowny rzymski-katoliku,jak zaczniesz pisać konkrety o tych odchyleniach popartych autorytetem Pisma Sw. podejmę dyskusję ale tylko pod warunkiem,ze interesuje Cię PRAWDA,na rozmowy o bajkach szkoda czasu.

   • Kesja mówi:

    Marcin,
    to zatwardziałe serce,to serce mające gdzieś to,co jest napisane w Biblii.
    Pan Jezus walczył z szatanem :JEST NAPISANE cytując dalej Pismo Sw.,SŁOWO BOGA,bo szatan jedynie boi sie PRAWDY czyli Słowa Boga,słowa,które wyszło z ust Boga.
    Dlatego musimy my tez znać SŁOWO BOGA,by Nim odpierać,tym mieczem ataki diabelskie,pokusy.
    A ja jestem wdzieczna Bogu za tego księdza,który zarzucił mi kłamstwo i nie dał za to rozgrzeszenia,bo kupiłam Biblię i zaczęłam poznawac mojego Boga poprzez Jego słowo i Jego Prawdę i nie muszę tak jak Ty biegac od księdza do księdza,tułać się po konfesjonałach,moze któryś uwierzy,że mówię prawdę- to Bóg odpuszcza moje grzechy ,a nie ,że łaska pańska na pstrym koniu jeżdzi i którys ksiądz będzie dzis w dobrym humorze i załapię sie na „odpuszczenie”,a jak nie to won do piekła.
    Mam wspólnotę ,w której wzrastamy w poznawaniu Boga.
    Cieszę się,ze kochasz Jezusa ale to oznacza,że musisz znać SŁOWO BOGA,bo JEZUS JEST Słowem.Nie mogę więc kochać Jezusa nie kochając Jego Słowa i oczywiście nie wypełniając Go.
    Nie mogę ślepo zaufać ludziom,gdy chodzi o moje życie wieczne,bo Pan Jezus powiedział,że ślepy ślepego prowadzi i obaj w dół wpadną dlatego sprawdzam wszystko ze Słowem Bozym i mam z tego wielką radosc,ze mogę osobiscie i z innymi braćmi i siostrami w Chrystusie Je czytać .
    Ja właśnie mam kosciół,który mi odpowiada i jestem za niego wdzięczna Bogu.
    Ja zostawiłam te nauki ,które były zgodne z Pismem Sw. ale niestety mało ich zostało,gdy przeszły przez sito SŁOWA BOŻEGO.

    Tak,w tłumaczeniu interlinearnym w grece jest „załóż sobie kaganiec”,trudno do demona mówić prosząco.
    Kiedys uwalnialiśmy w imieniu Jezusa osobę,która w swej głupocie poszła do wrózki i zaczeły sie z nią dziać brzydkie rzeczy -tak,z demonami można tylko zdecydowanie.
    Została uwolniona a my wielbilismy Pana,ze Jego imie jest tak potężne,ma taką moc.
    Jak sam piszesz owa nieomylnośc papieska jest omylna ,więc jak mozna uwierzyć,że Bóg człowieka uważa za skałę.
    skałą jest Tylko Bóg,właśnie dlatego że jest nieomylny ,a nie człowiek.
    Wierzę tylko w nieomylnosc Boga i tylko On jest jedynym autorytetem dla wierzącego.
    Dobrze że badasz ale wszystko porównuj ze Słowem Boga,bo tylko ONO NIE KŁAMIE.
    Człowiek w swojej pysze ogłosił się nieomylnym ,na takich ruchomych piaskach Pan Jezus nie polecił budować domu.
    W niebie bedą rzymscy katolicy,baptyści,zielonoświatkowcy,luteranie….= dzieci Boże czyli ci,którzy zostali na nowo zrodzeni przez Boga ,Pan Jezus mówi,ze to mała liczba;
    w piekle będą rzymscy katolicy,baptyści,zielonoswiątkowcy,luteranie….ateiści…..-a to wielka liczba.
    Obysmy wytrwali przy Panu w Jego Prawdzie,by byc w tej małej cudownej trzódce.
    On obiecał,że kochającego Go z ręki nie wypuści-i tej obietnicy sie trzymam.

    • marcindePolonia mówi:

     Tak kocham Boga mocno:) no tak w Chrystusie jesteśmy rodzeństwem, dziećmi bożymi ale Eucharystia w Kościele a dokładniej Hostia to Żywy Chrystus to jest ten Chleb z nieba te prawdziwe Ciało Chrystusa, ten Chleb który spożywali apostołowie, może trochę w innej formie ale po przeistoczeniu to bez znaczenia czy oni spożywali bulkę czy inne pieczywo bo Pan Jezus przemienił te pieczywo( które spożywali podczas Ostatniej Wieczerzy) w swoje Ciało a wiec ten opłatek ta Hostia Przenajświętsza to Żywy Chrystus a Rzymski Kościół Katolicki, ten w którym jestem tym Chlebem z Nieba dysponuje wiec muszę sie dostosować do Kościoła bo oni tym Chlebem dysponują, mniejsza o ich Nauki Papieży Księży itd. czy ich teologie. Dla mnie to jest cudowne że ktoś kogo mocno kocham ale tak prawdziwe, całym sercem całym uczuciem które w sobie mam, pozwala mi Siebie pod postacią Chleba spożywać. To jest cudowne co Bóg zrobił, bierzcie i jedźcie (mnie) to jest Ciało Moje a wiec to jest ten żywy Chleb z Nieba, te Ciało Chrystusa, to ten Chleb którego tak pragnę, ten do którego tak tęsknie aby móc go znowu spożyć, Moje wszystkie zmysły wołają o Niego, z utęsknieniem czekam na kolejna Niedziele ,dlatego jestem skłonny nawet te przykazania kościelne przestrzegać albo tułać sie po konfesjonałach, znosić księzy cebulakow, nie jeść mięsa w piątek i tym podobne aby móc tylko znowu spożyć te ciało Chrystusa i nie móc sobie zarzucić że nie dostosowałem się do wymogów Kościoła aby godnie spożyć ten Chleb – bo tak Kościół Rzymsko Katolicki dysponuje tym Chlebem, tym autentycznym Chlebem z Nieba czyli Ciałem Chrystusa.
     A więc jak dla mnie to wystarczający powód aby powoływać sie na Autorytet Kościoła. Oprócz zmysłu poznawczego na zasadzie obserwacji i czerpania z tego nauki mam możliwość dosłownie delektować sie Chrystusem delikatnie konsumując go bo wiem ze to Chrystus pod Postacią Chleba. Wiadomo że Ci których Pan Jezus nie wybrał nie będą w Niebie. Więc to prawda, że nie wielu dotrwa do końca aby zostać zbawieni. Większość nawet sobie nie zdaje sprawy ze ich mądrości typu jakieś teorie Darwina itp. czy ideologie – nie pokrywające sie z Katolicyzm czy Pismem Świętym są bzdetami, nie oszukujmy sie w tych czasach gdzie ludzie żyją w ciężkich grzechach, nawet katolicy i inne wyznania popierają takie rzeczy – no my żyjemy w cywilizacji śmierci – depresja, aborcja, eugenika, in-vitro, homoseksualizm, dewiacje i zboczenia seksualne, zabójstwa, porzucenie wiary w Boga i tak dalej, – kult wynalazków człowieka, kult nauk i teorii sprzecznych z Wiarą i stawianie się Samego Człowieka na równi z Bogiem a nawet ponad Bogiem, – nie oszukujmy sie bardzo mało Pojdzie do Nieba. Tylko u mnie Nauka – raczej to inaczej wygląda, nagle dostaje oświecenia w danym temacie, mógłbym powiedzieć ze samoistnie, i samoistnie rozumiem nie które rzeczy i sprawy a potem jakoś sie dzieje ze trafiam na jakąś Naukę księdza czy Kościoła i mi sie pokrywa, z tym czym zostałem oświecony. Jestem wolnym człowiekiem niezaleznym od ludzi którzy mi cos narzucają (no oprócz wymogów które stawiają abym mógl przyjmować Eucharystie). Jestem wolny a szczególnie od ludzi którzy do czegoś mnie przekonują, a szczególnie nikt nie narzuca mi – że tak mam rozumiem dany fragment Pisma Świętego. Ja jestem przekonany ze te nakazy i zakazy Kościoła są w Trosce o Mnie. Zresztą nie sa uciążliwe . I Kościół nie nałożył obowiązku w to abym wierzył w jakieś obj prywatne, nawet w te uznawane przez Kościół, wiec nie musze na siłę w nie wierzyć – a więc stąd większość objawień odrzuciłem prywatnych uznanych przez Kościół, ale bardziej na zasadzie żę nawet się w nie nie zagłębiałem bo mi to nie było potrzebne. A gdy zaczęlem się zagłębiać np. w Dzienniczek św Faustyny, na który teraz niektórzy biskupi Kościoła mają parcie… to od razu go odrzuciłem!! – ale z perspektywy Kościoła – Kościół – Nie nałożył obowiązku Wiary w Niego. Ludzie są ślepi że wyznają ten Dzienniczek Faustyny czy co?- Mam nadzieje ze na zawsze zostanę Relacji z Panem Jezusem a tutaj na Ziemi to obym miał możliwość wszędzie i zawsze chodzić do Kościoła KATOLICKIEGO, ale tego Katolickiego Kościoła który kształtował babcie i dziadków, a nie Nowoczesnego – którego chce papież Franciszek. Matka Kościół mnie ukształtowała. Na początku wpajali mi na Religii rożne rzeczy i bardzo dobrze, to lepsze niż to co teraz wpajają małym dzieciom- edukacja seksualna, jakas tolerancja a zarazem zachęta dla czynów obrzydliwych – homoseksualnych sprzecznych z Prawami Natury – jaką Bóg Stworzył – gender i te sprawy.. i inne odchylenia od Normy. Matka Kościół Mnie Nakierowuje i Matka Kościół jest niszczona przez tych którzy tam są – niestety.U mnie też w Kościele Katolickim byłem świadkiem konfrontacji miedzy księdzem egzorcysta a opętanym a ten ksiądz sam nawet nie dosłownie powołując sie na Imie Jezusa a samymi modlitwami kościoła uwalniał. I wierze ze to Pan Jezus uwalnia i mniejsza o to czy przez wspólną modlitwną – czy przez wspólny śpiew adoracje, czy przez krzyż egzorcyzmowany z wizrerunkiem Pana Jezusa czy przez ręce księdza egzorcysty albo za wstawiennictwem Świętych Kościoła Katolickiego. Ale wierzę że i tak osobiście to Pan Jezus uwalnia osobiście, lub min za pomocą tego Co wymieniłem i wierzę w to! Oprócz tego ze jesteś jak miewam wspólnocie zakazanej, bo po za Kościołem Katolickim, a może warto byłoby chociaż spróbować wrócić i dostosować się w jakimś stopniu do wymogów Kościoła ???? – abyś tak jak ja Siostro w Chrystusie, mogła się delektować Ciałem Naszego Pana, tak jak ja mam tą przyjemność…

     • marcindePolonia mówi:

      – ze tak mam rozumieć danych fragment*

     • marcindePolonia mówi:

      i jak sobie przeczytalem jeszcze raz ten mój wpis to zaczelem sobie nucic hahaha – Wielbię Ciebie w każdym momencie o Żywy Chlebie nasz w tym Sakramencie… 😀 nie wiem dlaczego o tym napisalem:p hahaha

   • Kesja mówi:

    Rzymski katoliku,
    gdybym była złośliwa,to bym Ci napisała,bys zajął sie swoimi księzmi ,ich dziećmi i ich „żonami”
    płci żeńskiej,męskiej i dziecięcej ale przemilcze to.
    Rozumiem,że masz uporządkowane w głowie jak na cmentarzu,tam to dopiero porzadek,zadnego metliku –
    ale za to sama smierć.
    Zycze Ci Zycia,Jezus jest Życiem,nie kosciół,kościół ma tylko pomóc w tej pielgrzymce ale Życie jest w Jezusie.
    Czy masz z nim indywidualną relację czy tylko religijną wiedzę czyli smierć.
    Sama w tej smierci byłam,to wiem co mówię.
    Zycze duzo Bożej łaski i poznania żywego nie religijnego Jezusa.
    Szczerze bez złosliwości.

 3. Czasami mam wrażenie, że świat przeistacza się w cyrk na kółkach, nie obrażając clownów, akrobatów i innych cyrkowców.

 4. Maciej mówi:

  Ja rozumiem iż KK w Stanach panicznie boi się procesów, nie muszą, jeśli się boją organizować kontrmarszów, ale bełkotanie w jednym worze z mordercami nienarodzonych to zaprzeczenie tego czego nauczał Chrystus.

  • Kesja mówi:

   Jacek Miedlar,
   cyt.”nałożony przez kard. Blase Cupich’a (Chicago) ZAKAZ uczestniczenia w manifestacjach pro-life przez księży i kleryków.”
   I tu jest pies pogrzebany:
   sa 2 opcje- 1.owi ksieża mają to gdzieś lub 2.boja się przełożonych bardziej niż Boga.
   Gdyby czytali Biblię ,znalezliby tam słowa wypowiedziane do najwyzszych hierarchów
   (arcykapłana ….. = papież,arcybiskupi,biskupi…uczeni w Pismie) przez Piotra i Jana (2 z 3 FILARÓW ówczesnego kościoła- Ga 2.9) w Jerozolimie ,
   że należy bardziej słuchać Boga niż ludzi ( Dz.Ap.4.19) i POSZLIBY W MARSZU czy tez poparli księdza Jacka Miedlara,gdy wystepuje w słusznej sprawie-
   jeśli prawdziwie chcą służyć Bogu ,a nie „wielkim „tego świata.
   Ale ludzie nie czytaja Biblii i wtedy nie zaprotestują,bo nie wiedzą czy Bóg jest za nimi czy przeciw nim.
   Dlatego znajomosc woli Bożej z Pisma Sw.,znajomośc Słowa Boga zawartego w Biblii to podstawa i chwała Lutrowi,ze moge ją czytac.
   Oczywiście ,to Bóg posłuzył się Lutrem,by od czasów Lutra ludzie mogli czytać Jego Słowo =PRAWDĘ w ojczystym języku,więc chwała tak na prawdę dla Boga.
   Alleluja!
   Powiem dosadnie-jesli ktos nakłada zakazy WBREW Słowu Boga, WBREW Bozej Prawdzie,
   WBREW Bożemu Prawu,
   to mamy nie tylko prawo ale i OBOWIĄZEK przeciwstawic sie temu człowiekowi czy ludziom (obojetnie kim jest,są),a zakaz potraktowac niczym kawałek papieru toaletowego,cały czas oczywiscie szanując człowieka.
   Bóg ponad wszystko!!!
   Kiedy trzymałam baner na manifestacji przeciw aborcji,to nareszcie sie dowiedziałam ,ze jestem debilką.
   Jak to dobrze zostać debilem dla Bożej sprawy,to przywilej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ