SUKCES! Policja przeszukała Ośrodek Nienawiści. Delegalizacja pełną parą. Gdzie ukrywa się Rafał Gaweł?

Wspaniałe informacje docierają do nas z samego rana. O godzinie 6, do siedziby działającego na szkodę państwa polskiego Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych przy ulicy Suzina 6 w Warszawie wparowała policja. Lokal został przeszukany, a wszelkie nośniki danych zostały wyniesione. Ośrodek wznosi lament i twierdzi, że jest zastraszany.
– Apelujemy do wszystkich obudźcie się! Nasza Polska zamienia się w państwo policyjne. Jesteśmy wszyscy jak żaba wrzucona do garnka z podgrzewaną wodą. Nawet nie zauważymy, gdy się ugotujemy – OMZRiK pisze na Facebook’u.


Ośrodek informuje, że nikt nie wie gdzie znajduje się Rafał  Gaweł i Konrad Dulkowski.
– Nie wiemy co dzieje się z Rafałem Gawłem, prezesem stowarzyszenia Trzyrzecze, ani z Konradem Dulkowskim i ich rodzinami – pisze ośrodek na swoje stronie.
Siedzą w areszcie? Ukrywają się w piwnicy czy może próbują uciec z kraju? Tego nie wiem. Jedno jest pewne, na pewno dosięgnie ich sprawiedliwość – zwłaszcza tego pierwszego. Już ja się o to postaram!

COŚ PIĘKNEGO! SKOWYT OŚRODKA NIENAWIŚCI RAFAŁA GAWŁA!

Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

74 odpowiedzi na „SUKCES! Policja przeszukała Ośrodek Nienawiści. Delegalizacja pełną parą. Gdzie ukrywa się Rafał Gaweł?

 1. Katoliczka i patriotka (sic!) mówi:

  Ty pierdolona mendo faszystowska – żebyś zdechł z tym swoim faryzeuszowskim uśmiechem na mordzie – skurwysynu pierdolony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zafajdany pseudo-patrioto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Czy tak się wyrażają katolicy i patrioci? Proszę nie przynosić wstydu. Szczęść Boże +

  • faszysta mówi:

   takie słowa z ust katoliczki i patriotki? proszę, proszę… a gdzie miłość bliżniego swego i nadstawianie policzka drugiego?? nie znamy nauk Chrystusowych czy mamy je w doopie? a może stosujemy tylko wtedy gdy jest to wygodne? w takim razie to czysta hipokryzja… sam Pan Twój wisząc na krzyżu rzekł „wybacz im bo nie wiedzą co czynią” a tu proszę… „Mowa Nienawiści” w czystej postaci…

   • Jery mówi:

    To,że ta osoba napisała,że jest katoliczką ,nic nie znaczy.Pisać można wszystko.Słuchałemkazań Jacka,jeszcze jak był księdzem i te,wygłoszone w kościele,w Białymstoku.Nie usłyszałem nic niestosownego.Zabolało mnie tylko,że nie zabrał głosu po 16 grudnia,po wydarzeniach sejmowych,podczas pruby puczy.Szczęśc Boże.

  • Michał mówi:

   Hejt Stop cie znajdzie idiotko;) Ks. Jacku – ja i wielu Polaków trzymamy za księdza kciuki w tej nierównej walce. Brawo

  • Maciej Śliwiński mówi:

   No i gdzie by tu Panią zgłosić?

  • Jerzy mówi:

   Jaka z Pani katoliczka? Tak na pewno nie wyrażają się katolicy. Czy Pani jest z tego ośrodka finansowanego z wiadomego źródła? Pani poziom jest żałosny….brak słów….

  • grappa25 mówi:

   wow – utoniesz we własnej żółci ;p

  • KOzl mówi:

   Głupia cipa 🙂

  • Polak z dziadów pradziadów mówi:

   I na ciebie taż przyjdzie czas lewacka świnio

  • mala mówi:

   Życzenia bardzo często wracają jak bumerang. Ciekawe kiedy zdechniesz.

  • drrrrrrrrrrr mówi:

   katoliczka i patriotka ? taką ksywkę w internetach sobie wrzucasz by być bardziej wiarygodną ? dobre … dla mnie jesteś co najwyżej zakamuflowaną lewaczką która nie ma żadnych wartości a już na pewno kultury i ogłady w kontaktach międzyludzkich

  • Jarek Dylag mówi:

   Nie stać Cię na podpisanie się z imienia i nazwiska? to typowe dla niepolaków . Możecie skamleć jak psy , nie popuścimy takim jak wy . Polska dla Polaków

   • Perun mówi:

    Zgadzam się. Trzeba jeszcze pogonić czarnych okupantów z Watykanu.
    Polska dla Polaków!
    Religia żydowska won z Polski!

   • Ja nazywam się Tomasz Wołk-Lewanowicz. Jestem Polakiem z udokumentowanym pochodzeniem czysto polskim od XVw. – przedstawiłem się.
    A teraz posłuchaj debilu. Bo niewątpliwie jesteś zwykłym debilem.
    Kto Cię nauczył haseł Polska dla Polaków i Bóg, Honor, Ojczyzna ?
    Zwykła skundlona wszo wyniosleś te hasła z klubu kibica? Bo do innego klubu by Cię nawet nie przyjęli.
    Faszyzm to zło. Zapamiętaj sobie kundelku bez rodowodu.

    • Roch mówi:

     Ha, ha, ha. Co za nadęty buc, pseudoszlachcic. Faszystą to jesteś ty parszywa wywłoko jeżeli przeszkadza ci „Bóg, Honor i Ojczyzna”.

    • Waldek Rakowski mówi:

     No i widać, że nawet z udokumentowanym pochodzeniem, o ile takowe masz, można być zdrajcą Polski…

    • krzysztof mówi:

     Tomasz Wołk-Lewanowicz o co Ci właściwie chodzi ? Z tego steku inwektyw nic nie można zrozumieć ! Chyba się czegoś nawąchałeś za dużo! Jacek Międlar to jeden z nielicznych „medialnych” prawdziwych polskich patriotów. Pełny szacunek Jacku, pozdrawiam, z Bogiem !

  • Won z Międlarem mówi:

   Brawo dla tej Pani! A Ty Międlar nie ośmieszaj się z takimi tekstami „Czy tak się wyrażają katolicy i patrioci?”, bo Ty najlepiej wiesz jak się właśnie nie powinni wyrażać, czyli dokładnie NIE TAK JAK TY! I to Ty przynosisz wstyd! Jakim do cholery cudem byłeś księdzem!? Na szczęście cię wypierdzielili, bo jesteś faszystowską świnią, czyli totalnym przeciwieństwem co powinien prezentować ksiądz, czy inna duchowa osoba. Wstyd dla Rzeszowa! Musieli cię gnoić w szkole, że masz teraz taki sprawny mózg… PATOLOGIA!

   • Roch mówi:

    „Wypierdzielili go” bo nie chciał ciągnąć lachy i nadstawiać d… swoim przełożonym. Kościół jest opanowany przez pedalskie lobby które prześladuje i niszczy normalnych księży.

   • slimi80 mówi:

    Lewactwo to anty Polska patologia debili używających pojęć których kompletnie nie znają . Takim debilem unijnym jesteś ty

   • GEORG mówi:

    FAJNY Z CIEBIE BYDLAK lewacki ch.

   • Eliza mówi:

    Jestem w szoku, że na prywatny blog P. Jacka wchodzą osoby, których słownictwo świadczy o bardzo niskiej kulturze osobistej.
    Wstyd mieszkańcom miasta Rzeszowa przynosi własnie Pan.
    Proszę sobie założyć własnego bloga i wtedy podskakiwać i ośmieszać się do woli.
    Jacku, szacunek dla Ciebie.

  • dublet mówi:

   Czego ubliżasz,hmm?
   Jesteś taka odważna?

  • Waldi Lechistan Patriotów mówi:

   To raczej ty jesteś mendą faszystowską Nie sądź nie sądź bo nie wiesz kiedy na ciebie przyjdzie kolej

  • Roch mówi:

   Najpiękniejsza muzyka i najwspanialsza poezja – wściekły skowyt lewackiej suki szalejącej z rozpaczy.

  • Dariusz Borowski mówi:

   Jak mniemam Szanowna Pani wyraziła się. W zasadzie niczego mądrego na temat Jacka Pani nie napisała. Scharakteryzowała jedynie swoją własną postać. Po pierwsze: jak słusznie zauważyli koledzy brak tu Pani imienia i nazwiska. To tchórzostwo. Po drugie: jak sądzę jest Pani osobą zakłamaną, dwulicową. Świadczy o tym podszywanie się pod katolicyzm, patriotyzm, bo ani katolik, ani patriota nie określiłby drugiego Polaka czy Katolika w tak aksamitnych słowach. Co do nich właśnie. Poziom intelektu Pani „zachwyca”. Ostatnie – proszę się przedstawić bo cała ta wypowiedź to zestaw paragrafów. Można do Pani dotrzeć bez imienia i nazwiska, lecz Pani jako patriotka powinna rozumieć, że aby to zrobić, trzeba będzie trochę więcej fatygi a to oznacza koszty. Szkoda marnotrawić publiczne pieniądze. Gdyby była Pani tak miła i podała swoje namiary? Aha może jeszcze fotka? Wspaniale byłoby poznać tak znamienitą postać z wypisaną na twarzy inteligencją. Pozdrawiam rzekomą Katoliczkę i patriotkę. Liczę na wrodzoną i podyktowaną patriotyzmem odwagę w podpisywaniu swojego bełkotu.

  • gd mówi:

   kodowska wtyka udaje katolika

  • Mili mówi:

   Pamiętaj że to co wysyłasz wraca ze zdwojoną siła 😀 Tęczowy teletubisiu .

  • Antyonuce mówi:

   Suka lewacki bolszewicka

  • Bartosz mówi:

   Jaka frustratka 🙂 Stawiam na menstruację…

  • iwan mówi:

   to katoliczka nowoczesnego kościoła nycza i lewaka franciszka

  • GEORG mówi:

   precz z lewackimi śmieciami, ich czas się właśnie kończy. BRAWO GLINY!

  • cezar mówi:

   łeb cię nie piecze?

  • ADAM.D mówi:

   WIDZĘ PEDERASTO ŻE TYMI SŁOWAMI WITASZ SIĘ ZAWSZE RANO ZE SWOJĄ RODZICIELKĄ MATKĄ- Ty pierdolona mendo faszystowska – żebyś zdechła z tym swoim faryzeuszowskim uśmiechem na mordzie – kurwo pierdolona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zafajdana pseudo-patriotko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   A NIE WYSTARCZYŁO BY BAMBUSIE ZAWOŁAĆ MAMO.

  • wcpo40 mówi:

   Brawo, no naprawdę super katoliczka , co za wstyd.

  • luk mówi:

   cicho krowo

  • kamil00086 mówi:

   sama jesteś faszystko ty podła podstępna komunistko, jesteś wilkiem w owczej skórze !!!

  • Zbych mówi:

   Czy ta ” katoliczka i patriotka” mówi to do siebie, czy też cytuje tekst jaki wrzucił jej ktoś z rodziny gdy wracał/wracała nad ranem po zakrapianej dyskotece?
   Życzę ks. Jackowi wiele wytrwałości i odporności psychicznej. Zresztą dla wielu z nas w przyszłości się to przyda.

  • Jadźka Klapiździachów mówi:

   Droga Pani: Niech Pania Bog poblogoslawi i naprowadzi na prawdziwa droge milosci swojego kraju i blizniego. Szanowna Pani katoliczko, przeciez to jest straszne co Pani wypisuje. Widac jest Pani tak otumaniona i zwiedziona falszywymi, klamliwymi mediami ze nie odroznia Pani lewicowych zaklamancow od prawdziwego patrioty Jacka Miedlara.
   Widac ze ma Pani ograniczona wiedze o tym co sie dzieje w Polsce i na swiecie albo z powodu falszywych informacji z niepolskich mediow albo z powodu niedostatecznego wyksztalcenia albo tez z powodu IQ ponizej przecietnej i nie jest Pani w stanie odroznic lewka od prawdziwego patrioty jakim jest Jacek Miedlar. Bardzo Pani wspolczuje. Jezyk jaki Pani szanowna uzywa jest ponizej poziomu zlobu konskiego i swiadczy kim szanowna Pani jest – pospolitym ignorantem, tępym burakiem, warszawskim ‚sloikiem’ (uzyje tego okreslenia w stosunku do Pani), osoba ciężko myślącą,kapuścianym łbem, cierpisz na paranoje, jestes tępa jak noga stołowa, arogancka, bezmyslna i opowiadajaca absurdy. Droga Pani jestes kompletnym ABSURDEM. Wez sie za edukacje, naucz sie historii poczytaj madre ksiazki patriotyczne a nastepnie oceniaj. NIECH CIE BOG NAPROWADZI NA WLASCIWA DROGE.

  • Romuald Majka mówi:

   z ciebie katoliczka jak z picy myszy kaptur
   przebrzydła szumowino pachołku iewrejski
   tchórzu zafajdany ropiejący strupie
   wypierdku Putina ty wrzodzie na dupie
   padalcu rozdeptany ty wrzodzie na dupie
   sukinsynu śmierdzący pluskwo zasuszona
   wrzodzie ropiejący ty małpo zielona

  • Niewierny mówi:

   oooo widzę „język miłości ” rodem z tusko-klanu.
   Podpisała się „katoliczka” – ale zapewne to jakaś podszyta UB-oweszka.
   Właśnie takimi epitetami na Polaków – a partyzantów zwłaszcza – posługiwała się sowiecka komuna, „demokraci ludowi” a PPR i wcześniejszego KPP. Śmierdzi na odległość bierutowskim slangiem.

  • Aniołek mówi:

   Z CIEBIE KATOLICZKA JAK Z KOZIEJ DUPY TRĄBA. ani ktoliczka. ani patriotk ani Polka, Wooon do usrela

  • artamator mówi:

   Taka z ciebie katoliczka jak z funta gówna tort weselny

  • Artur Bielecki mówi:

   Tyle nienawiści to katolik i patriota przez tysiące lat nie nazbiera to lewacka popluczyna

  • Wiktor mówi:

   Jako stary polski nacjonalista powtarzam raz jeszcze. Uważam że określenia „patriota” nie można nadać sobie samemu. Trzeba na nie zasłużyć całym swoim życiem i mieć nadzieję, że zostanie się tak nazwanym po swojej śmierci.
   Przypominam „księży patriotów” wykwitłych w PRL po aresztowaniu prymasa Stefana kardynała Wyszyńskiego oraz „Związek patriotów polskich” założony w Moskwie przez Wandę Wasilewską – pupilkę Józefa Stalina.
   Więcej w wydanej przeze mnie książce „Honor i Ojczyzna” autorzy Zbigniew Sadkowski i Wiktor J. Kobyliński zawierającej między innymi reprint nieznanych publikacji polskich nacjonalistów związanych podczas okupacji z Departamentem Informacji Delegatury Rządu.

 2. Mestal mówi:

  Dawno powinno się rozbic tą skrajnie antypolską organizacje. Brawo! Jeszcze wyłapać te wszystkie wszy.

 3. Białystok mówi:

  Nareszcie! Oby tylko prokuratura doprowadziła do pomyślnego dla Polski końca tej sprawy.

 4. Robert mówi:

  OMZRiK to było siedlisko ludzi działających na niekorzyść naszego kraju i jego mieszkańców . Przyszedł wreszcie kres ich plugastwa

 5. Luki mówi:

  Najwyzsza pora. Ni jaki cynizm tenże ośrodek posluguje sie stwierdzeniem o galwanizacji zaby. Wg. Mnie nie jest do tego upoważniony.

 6. Ehare mówi:

  Ooooo lewactwo wyje. A w kwestii tych ciapatych. Nam to nie grozi. Ja nie rozstaje się z moim Magnum. I jak się który nawinie strzelę bez litości. Po drugie ależ panienka z dobrego domu bluznęła jak rura kanalizacyjna. Co za smród

 7. rydyłtowy mówi:

  Katoliczka i patriotka (sic!) mówi:
  napewno nie jesteś katoliczką I patriotką lewacka czy jehowska mendo specjalnie tak piszesz żeby oczernić katolików więc nażryj się swojego gówna zanim ci ktoś kopa zasadzi bo wtedy gówno ci krzyż połamie pochwalony

 8. Mortui sunt ut liberi vivamus mówi:

  Jak tak dalej będzie,Polska odzyska dawną świetność!
  CWP

 9. dfgdg mówi:

  brawo brawo gonić te pierdolone lewactwo!

 10. Jan Opiera mówi:

  Bóg, honor………….
  I te piekne polskie słowa powszechnie uznane za obraźliwe.
  Jedna strona klnie i druga podpierając się Bogiem również.
  Wstydźcie się pseudo katolicy.
  Niech Bóg was natchnie w swej mądrości, bo błądzicie i to bardzo.
  Z Bogiem.

 11. Amen kurwa mówi:

  Jeżeli Międlar jest popierdolony, to wynika z tego jedyny wniosek; jego stworzyciel też jest popierdolony.

 12. maron mówi:

  Za użycie słowa opisującego element roweru , który służy do napędzania łańcucha facebook już dwukrotnie zablokował mi konto na 3 dni. Chce zaznaczyć , ze owego słowa użyłem bezosobowo z zaznaczeniem , ze nie chodzi mi nawet o homoseksualistów ! Co w takim razie za sankcje powinny się tyczyć tej obłąkanej a być może obłąkanego osobnika .>Katoliczka i patriotka (sic!)

 13. Ewa mówi:

  Proszę wszystkich o wsparcie finansowe dla pana Jacka- jego prośba jest na górze z prawej strony. Nawet drobna kwota jest ważna.

 14. andy mówi:

  moze ta pani katoliczka to dzialaczka fioletowej komuny Razem na to wyglada to sprytni popaprance tajna przybudowka sld znani z czarnych marszy i parad szwuli

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ