„Scheuring-Wielgus jest najgłupszym posłem w historii III RP”. Komentarz dla The Nowy Polski Show

Jeszcze kilka lat temu po słowach naszego dzisiejszego rozmówcy, poczułbym się nieswojo. Jednak przez ostatnie miesiące wiele się zmieniło w moim postrzeganiu rzeczywistości społeczno – politycznej. Nie mam już żadnych wątpliwości wobec Platformy i Nowoczesnej. Po tym, jak obydwie formacje chciały zdestabilizować nasze państwo i ewidentnie działają przeciwko polskiej racji stanu, to nie ma jakiegokolwiek miejsca na rozmowę. Można mieć rózne poglądy, inaczej podchodzić do rzeczywistości, jednak zawsze powinno się dbać o los Polski. Wspomniane ugrupowania robią przeciwnie. Posłanka  Scheuring-Wielgus doniosła na Jacka Międlara (jacekmiedlar.pl) do prokuratury. Wcześniej wydawało się to śmieszne, ale teraz już nie jest do śmiechu. Już niedługo odbędzie się rozprawa, gdzie na ławie oskarżonych zasiądzie właśnie Jacek Międlar. Poprosiliśmy o komentarz w tej sprawie samego zainteresowanego. Dziennikarz Polski Niepodległej podtrzymuje swoje stanowisko i cały czas zarzuca Scheuring-Wielgus zdradę, działanie przeciw Polsce i głupotę! Posłuchajcie sami.

ODSŁUCHAJCIE NA THE NOWY POLSKI SHOW! KLIKNIJ!

Za: The Nowy Polski Show

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

24 odpowiedzi na „„Scheuring-Wielgus jest najgłupszym posłem w historii III RP”. Komentarz dla The Nowy Polski Show

 1. Maciej mówi:

  Ona wie że nie wygra, i wcale nie jest taka głupia! Chodzi to by stale mieć „otwarte procesy” jako rodzaj maczugi do walenia przeciwników po głowach. Gdyby proces zakończył się w przeciągu dwóch tygodni (bo niby czemu nie miał by?!) to efektu by nie było. Ale ona wie że potrwa latami i zawsze może publicznie twierdzić że „grożono im śmiercią”, „czuje się przestraszona” itp brednie.

  • observer48 mówi:

   Proces zakończy się najprawdopodobniej w tym samym dniu, albo prokuratura wycofa się w ostatniej chwili przed procesem. Najgłupsze cielę w polskim Sejmie jeszcze raz dowiedzie swej bezdennej głupoty.

 2. Klaudia mówi:

  Teraz pozwie za obrazę majestatu.

 3. jjerrys mówi:

  Choroba nienawiści,do wszystkiego co ją otacza. To jest straszne.
  W jej mózgu brakuje jakiejś klepki.myślę,że to skutek wytresowania

  • Zen mówi:

   Chyba w twoim

  • Adamczyk mówi:

   Ta kobieta nie zasługuje na miano posła.Jej wszystkie wypowiedzi są przesiąknięte niebywałą złością.Nigdy nie słyszałam jej merytorycznej i właściwej wypowiedzi na dany temat.Na mównicy sejmowej nigdy nic mądrego nie powiedziała.Tej kobiety nie można słuchać i jej farmazonów ,Tupetem zaś chce przykryć swą wątpliwą urodę.

  • Roman Heil mówi:

   Tam nie ma klepek- to pusta przestrzeń!

 4. Kinga mówi:

  Sledze księdza aktywność w Internecie od kilku dni intensywnie i wpadło mi w oko, że ksiądz czyta komentarze, co z pewnością jest ogromnym plusem i okazaniem szacunku dla swoich zwolenników (i nie tylko). Wiem, łatwo oceniać anonimowo kogoś publiczne poczynania, ale nie mam na celu absolutnie żadnego pouczania, czy coś w tym stylu, tylko może bardziej zwyczajnej dobrej porady dla człowieka którego chcę w jakiś sposób wesprzeć.

  W słowie mówionym wypada ksiądz zdecydowanie lepiej niż pisanym. Najbardziej zwróciło moją uwagę, że pomimo młodego wieku (chyba jest ksiądz rok młodszy ode mnie) to w wypowiedziach widać dużo dojrzałości, opanowania, ciepła i nie dania się sprowokować w najmniejszym stopniu. W słowie pisanym widać zdecydowaną dobitność wypowiedzi, skierowaną w szczególności do opozycji, co osobiście rozumiem ale nie koniecznie podzielam hasła w stylu „najgłupsza poseł”, „kiedyś dla takich była brzytwa” itp.

  Jeśli chodzi o odwagę to ma ksiądz jaja, wyrażając się brzydko. I za to należą się brawa i słowa uznania. Zaimponował mi ksiądz wypowiedziami mówiącymi prawdę o kościele, nawet Pospieszalski księdza atakował. Nie podzielam wszystkich poglądów księdza (co jest chyba naturalne), ale szanuję księdza za odwagę i za ujawnianie prawdy. I proszę pamiętać, że wiele osób księdza wspiera i nie jest ksiądz sam. Ma ksiądz szczerość w oczach, co urzeka zapewne wiele osób (chyba nie tylko kobiety :)).

  Na koniec, to chyba najtrudniej wyznać księdzu i najmniej profesjonalne ale jednak to powiem korzystając z anonimowości :), ma ksiądz ogromny urok, resztę proszę się domyślić 🙂

  Pozdrawiam najserdeczniej
  Kinga

 5. WiT mówi:

  Jeśli chodzi o posłów marzy mi się taki ranking, głupi; głupszy ; najgłupszy; może to by troszke, polakom coś do myślenia dało ,i tych kretynów w sejmie było by mniej,no mam taką nadzieje.

 6. M mówi:

  W kwestii aktu oskarżenia – nigdy nie wolno lekceważyć takich oskarżeń czy nawet pozwów cywilnych.
  Dlaczego?
  1. Bywa, że akt oskarżenia zawiera jeden bzdurny zarzut jak w przedmiotowej sprawie (przynajmniej tylko o jednym Ksiądz mówi). Człowiek skupia się na obronie przed tym zarzutem, zbiera dowody, powołuje świadków, itp itd Tymczasem Sąd informuje o zmianie kwalifikacji prawnej czynu i może się okazać, że nagle bronimy się przed zupełnie innym i może się okazać, że jest się do tego nieprzygotowanym ( a przynajmniej zdziwionym/zaskoczonym/zdenerwowanym)
  2. Na przykładzie: wyobraźmy sobie człowieka oskarżonego o zabójstwo, przemyt, kradzież i czynną napaść na funkcjonariusza (stawianie oporu przy zatrzymaniu). Media informują o zatrzymaniu i zarzutach na pierwszych stronach. Proces toczy się przykładowo 2 lata i zapada wyrok: uniewinniony od zabójstwa, przemytu, kradzieży, ale skazany za czynny opór ( tutaj słowo przeciwko słowu – ,,ale funkcjonariusz nie ma interesu by kłamać” =D )
  Jak o sprawie poinformują media ? XY Skazany!!!!

 7. Polka mówi:

  Nie znam tej pani osobiście, ale ilekroć pojawia się w mediach, swoimi wypowiedziami, jak również postawą, absolutnie potwierdza postawioną w tytule tej publikacji tezę: „Scheuring-Wielgus jest najgłupszym posłem w historii III RP”.

 8. rysiek mówi:

  do Wszystkich ,Jacek ma racje ,ja napisze to tak -o Wielgusie – jest glupsza od IMADLA ,rysiek

 9. Tomek mówi:

  Problemem nie jest głupota… Problemem jest to, że ta głupota zajmuje czas i miejsce w przestrzeni publicznej, w mediach, w sejmie, teraz jeszcze w sądach przeszkadzając. Nie wnosząc nic konstruktywnego.
  Osobiście jako Polak czuję fatalnie, czuję wstyd za tę Panią jak posłankę na Sejm Rzeczypospolitej.
  To nieprawdopodobne żeby ktoś oddał na nią głos!

 10. Anna mówi:

  Bardzo popieram takich ludzi jak Pan Jacek Międlar, mam dość głupoty o nazwie polityczna poprawność, mam dość gender, dość lewactwa, dość zalewania Europy islamem. Widziałam z bliska tzw. zachód, który mam wrażenie już z islamem przegrał, to tylko kwestia czasu, jak demokratycznie społeczność muzułmańska rozmnożona za pieniądze z socjalu, wygra wybory i przejmie parlamenty- prawo szariatu to kwestia czasu- nieodległego czasu!!!!!!!!!
  Chrońmy i pilnujmy Polski, może jesteśmy biedniejsi ale my mamy jeszcze czas, żeby być oazą wolności i wartości!

  Należy mówić głośno, że partie takie jak PO i Nowoczesna, działają przeciwko Polsce i Polakom, oraz polskiej racji stanu, to samo dotyczy lewackich mediów w naszym kraju. Pani poseł Scheuring-Wielgus, podobnie jak wszyscy z tej partii to TARGOWICA, należy ich zwalczać i mówić ludziom o nich prawdę!!!!!!

  Każdy kto głosuje na takie partie, działa przeciwko Polsce i swojemu interesowi.
  Posłanka JSW, jest agresywna, antypolska i mierna intelektualnie. Miejmy nadzieję, że to ostatni raz w sejmie taka persona podważa zaufanie do polskiego sejmu i obniża poziom debaty publicznej oraz kulturę tej debaty.
  Niech Bóg błogosławi Polsce i polskim patriotom!!!

 11. Czasami mam wrażenie ,że to obniżanie poziomu debaty sejmowej, brak szacunku dla innych uczestników tej debaty ośmieszanie roli posła zarówno przez wypowiedzi jak i nieodpowiedni ubiór – wszystko to jest celowe i dobrze zaplanowane. Chodzi o to ,żeby zniechęcić do pójścia na wybory tego wyborcę, który na nich i tak nie zagłosuje . Chodzi o to żeby ludzi zniechęcić, zmęczyć ciągłą „draką” i spowodować, że wyłączą się z życia publicznego. Można mieć przeciwników a nawet wrogów, ale powinno się móc ich szanować . Tych ” państwa” – trudno, ale ja szanować nie potrafię.

  • 5meridan mówi:

   George Carlin wyjaśnił już przecież, na jakich zasadach opiera się ten cały cyrk z politykami, wyborami, etc. Faktem jednak jest, ze wprowadzenie w Polsce jak największego zamętu i anarchii jest celem lewactwa i całego chłamu tzw. (pseudo)obrońców demokracji i praworządności.

 12. Maria mówi:

  Ta kobieta mści się na całym świecie za swój odrażający wygląd. Nie ma nic gorszego niż sfrustrowana kobieta. Moja babcia mawiała o takich „gdybym miała taką twarz to bym na niej siadała”.

 13. Lech mówi:

  Gdy patrzę na wyczyny, słowa i twarz tej pani. Nasuwa mi się diagnoza. Tą panią coś prowadzi . Może potrzebny egzorcysta lub psychiatra.

 14. 5meridan mówi:

  Chciałbym poznać bezmózgów, którzy glosowali na tego pólmózga. Co więcej można napisać o bezgranicznej głupocie ludzi tego pokroju? Chyba jedynie zacytować S. Kinga „Czasami człowiek sądzi, ze ujrzał dno studni ludzkiej głupoty, gdy nagle spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, ze ta studnia jednak nie ma dna”.

 15. Biedroń w Kaliszu mówi:

  Ona była bita w ciemię więc stąd jej niedomagania intelektualne. Zobaczcie ona ma nawet tam znak po lewej stronie, dlatego to lewaczka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ