Wsadzamy Gawła do więzienia! Składam kolejny wniosek. Dość z mową nienawiści!

Mam pytanie. Lewactwo jest tak otępiałe czy dokonuje świadomego „samobójstwa”? Hochsztapler Rafał Gaweł, szef Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych świadomie lub nie, „zaciska na swojej szyi coraz mocniejszą pętlę”?

Zobacz tekst: Nienawidzi Polski i Kościoła, a oszustwa to jego specjalność. Kim jest RAFAŁ GAWEŁ z OMZRiK?

19 stycznia 2017 w Superstacji został wyemitowany materiał, w którym Rafał Gaweł po raz kolejny bezpardonowo obrażał moją osobę.

– Nie sądziliśmy, że w Polsce kiedykolwiek dojdzie do sytuacji, w której znany rasista, ksenofob, antysemita, który publicznie wzywa do nienawiści będzie działał w taki sposób – przed kamerą Superstacji wydukał Gaweł.

ZOBACZ MATERIAŁ SUPERSTACJI

Podobne pomyje są wylewane na innych patriotów, narodowców i katolików. Tymczasem mam plan. Gaweł już został skazany na 4 lata pozbawienia wolności za prowadzoną hochsztaplerkę. W najgorszym wypadku, jeżeli dostanie zawiasy, chcę doprowadzić do kolejnej rozprawy i wtedy już na pewno lewak nienawiści nie wywinie się od kary więzienia. Na pewno w więzieniu zgotują mu radosne przywitanie! W związku z powyższym, postanowiłem zawiadomić o prokuraturę o oszczerstwach, które zostały upublicznione przez Superstację, gdyż w jego jednym zdaniu dopatruję się złamania trzech artykułów z kodeksu karnego. Ja Was zachęcam, byście składali podobne wnioski. Powodów jest mnóstwo!

Przypominam. Na dzień dzisiejszy na nasz wniosek o delegalizację OMZRiK jest rozpatrywany przez Prokuraturę Regionalną w Warszawie. Poniżej pismo, które do mnie zostało przesłane:

Lewackie media rozpaczają, bo ich ośrodek – jeżeli wydział sprawiedliwości będzie postępował dla dobra Polski – niebawem zostanie zdelegalizowany, a tym samym państwo polskie powie stanowcze nie obrzydliwej mowie nienawiści.

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

17 odpowiedzi na „Wsadzamy Gawła do więzienia! Składam kolejny wniosek. Dość z mową nienawiści!

 1. Mirex mówi:

  To jakis menel ten lewak .

 2. Grzegorz Szypuła mówi:

  Niech Pan doprowadzi do jego nawrócenia, a nie do więzienia. Więzienie to osobista porażka każdego człowieka. Czyż nie? Na zło nie pozwalaj, ale zło dobrem zwyciężaj. Sądy, represje, areszty to metody lewaków. My jesteśmy inni. Kibic nigdy nie sprzeda przed sądem kibica nawet najbardziej znienawidzonego klubu. Niech Pan się trochę ogarnie bo wchodzi Pan w lewackie metody działania.

  • Basia Kbs mówi:

   W więzieniach również zdarzają się nawrócenia, gdy ma się dużo wolnego czasu można usłyszeć głos Boga ?

  • PW mówi:

   Problem w tym, ze oprucz modlitwy trzeba walczyc. Bog pomaga tym ktorzy pomagaja sobie. Wiezienie to nie koniec zycia (to nie Tureckie wiezienie) ale nauczka juz tak. Ktos kto chce niszczyc innych pomawjajac ich powinien odczuc konsekwencje swoich czynow.

 3. Pan Grzegorz Szypuła najprawdopodobniej uważa, że kara za popełnione winy jest zła. Niestety wygląda na to, że Pan Rafał Gaweł nie jest zagubioną owieczką, która chciałaby odnaleźć właściwą ścieżkę.

  Szanowny Panie Jacku, dobrze by było, aby Pan uzupełnił tę stronę o certyfikat SSL.

 4. pawel mówi:

  Jacku chetnie zloze zawiadomienie, tylko napisz jak to zrobic

 5. KoMski mówi:

  Oby udało się doprowadzić sprawę do pomyślnego dla nas końca! Dziękuję za ten ruch.
  Niestety takich gamoni jak Gaweł jest wielu, chociażby pani z hejtstopu, która próbowała wybić się na oskrażeniu Pana Pudzianowskiego, gdy krytykowałą chęć ochrony jego własnych ciężarówek w Calais.

 6. Niuniek Dziuniek mówi:

  Ten gość to szkodnik pierwszej klasy, powinien pierdzieć w pasiaki jak najdłużej…..

 7. Mam pytanie. Lewactwo jest tak otępiałe czy dokonuje świadomego „samobójstwa”?
  Moim zdaniem jest to próba wmówienia innym ze ksiadz jest tym kim nie jest bo gdy beda wciaz powtarzac ze ksiadz jest tym kim nie jest i to bedzie naglasniane min w taki sposob przez telewizje przez emitowane ich wypowiedzi na temat ksiedza i naglasnianie tych nieprawdziwych wypowiedzi na temat księdza to moze sprawic ze ludzie w to zaczna wierzyc w to co oni mowia o ksiedzu bo przeciez wiele razy powiedziane klamstwo sprawia ze ludzie zaczynaja w nie wierzyc

 8. Ela mówi:

  Zemsta to zło. Ale pozwalanie na ataki i nie szanowanie siebie jest grzechem . Dlatego modlitwa jest dla Boga , a sąd dla przestepcy . Wyzywanie drugiego człowieka , szkalowanie i obrażanie jest karane . Jestem Polką i kocham Polske i chcę by w Polsce każdy Polak czuł się bezpiecznie i był dumny że jest Polakiem czy to oznacza że można mnie obrażać .
  Za wartości Bóg Honor Ojczyzna . Czy za paięć o bohaterach walczących o Polskę . A może za to że pierwsze czego mama mnie nauczyła to : Aniele Boży … A może za medalik , .. Co jest powodem do ataku Polaka na Polskiej ziemi kochającego swoją Ojczyznę . Co nakazuje Polakom tolerowanie zdrajców którzy szkalują i niszczą ukochaną Ojczyznę . Gdzie jest zło ? Musimy jako Polacy bronić Polski i wspierać się w tym wzajemnie
  Jacku walcz i broń swej godności , nie jesteś sam .

 9. Białystok mówi:

  Pan Rafał G. to człowiek niemający hamulców. Z łatwością oczernia ludzi, a potem zamyka im usta, kasując wszelkie ich sprostowania na stronach, na których ich oczernia. Życzę mu, aby się nawrócił, ale tymczasem zbyt dużo robi złego dla Polski i zwykłych ludzi, żeby pozwalać mu na tę swobodę. Powinien w końcu ponieść konsekwencje.
  Poza tym okropnie kłamie w zwykłych rozmowach, zachowując przy tym ton niewinnej, bezbronnej istoty. W ten sposób mydli oczy ludziom nieświadomym, a to jest niebezpieczne, bo jako ‚społecznik’ mami społeczeństwo.

 10. Andrzej Lipka mówi:

  Co ciekawe: lewacy muszą mieć jakiś kuriozalny system konwencji terminologicznej skoro dokonują tak absurdalnych redefinicji pojęć pierwotnych… Rafał Gaweł użył trzech słów („rasista, ksenofob, antysemita”), których albo kompletnie nie rozumie, albo stosuje z pełną premedytacją w celu zaostrzenia personalnego ataku… Już nawet na poziomie samych tylko rejestratów elementarnych użyte przez niego słowa są zupełnie nieadekwatne do osoby ks. Jacka – jaki rasizm? Jaka ksenofobia? Jaki antysemityzm? Ciekawym doświadczeniem teoriopoznawczym mogłoby być spotkanie z p. Gawłem i zadanie mu pytań odnośnie definicji poszczególnych słów, które zostały przez niego użyte w tej wypowiedzi 🙂

 11. Maciej mówi:

  Podobnie jak Grzegorz Szypuła sądzę że nie tędy droga. Mogę się mylić, ale tak sądzę. Załóżmy że kolo trafi za kratki. I co dalej?! Czy lewactwo zamilknie? A nawet jeśli zamilknie to co dalej?! Czy przestanie myśleć w nikczemny sposób?
  Nie przestanie ani jednego ani drugiego, co najwyżej doprawią sobie palemki „męczeństwa” i swój hejt głosić będą nadal.

  • Białystok mówi:

   Panie Macieju, niestety się Pan myli. Rafał G. już raz został postawiony przed sądem za oczernianie kogoś. (Sprawa ta wiązała się bezpośrednio z faktem, iż przedstawiał on publicznie jedną patriotyczną uroczystości jako zlot rasistów i kryminalistów, wskazując na kibiców, którzy brali w niej udział, choć podczas uroczystości nie doszło oczywiście do najmniejszego incydentu. Wszystko działo się na oczach policji pilnującej porządku i w gronie różnych środowisk społecznych. Kibice, harcerze i wszyscy inni, łączą się w oddaniu hołdu Polskim Bohaterom, zachowywali się wzorowo.) Sąd uznał winę Gawła, ale umorzył sprawę, uznając jego czyn za mało szkodliwy społecznie. Dlatego też Gaweł nie musiał nic prostować ani przepraszać. Choć tuż po wyroku zamieścił jeszcze kłamliwy post nt. tej sprawy, to nie komentował już kolejnych ‚edycji’ tej uroczystości ani nie oczerniał już tej osoby.
   Nie jest więc tak, że sąd nic nie zmienia.

   Gdybyśmy poszli tokiem Pana rozumowania i nie brali sądów pod uwagę, to hasło: „polskie obozy koncentracyjne” słyszelibyśmy o wiele częściej. Reakcje Polaków i kroki prawne dają jednak efekty. Może efekty te wolno przychodzą, ale bez stanowczych reakcji w ogóle by ich nie było.

   P.S. Batalia z Gawłem to mały koszmar, bo nie ma tam miejsca na argumenty i fakty. Nie ma mowy o logicznej rozmowie z tym człowiekiem. Niech się więc Pan nie łudzi, że można na niego wpłynąć słowem. Może Pan wykazać mu czarno na białym, że skłamał, że oszukał, że krzywdzi kogoś, a on będzie Panu tak odpowiadał, schodząc na dziesiątki innych torów, żeby zapomniał Pan od czego rozmowa się zaczęła (i w ogóle żeby zapomniał Pan jak się Pan nazywa).

   Bóg kocha, ale jest też sędzią. Za dobro wynagradza, a za zło karze. Ludzie mają prawo i sąd na ziemi, bez których nie byłoby już w ogóle porządku i bezpieczeństwa. Ludzki sąd jednak nie ingeruje w Sąd Boży (przynajmniej w naszym kraju).

   Ale czy aż więzienie dla Gawła? — Jeśli ktoś zadaje sobie to pytanie, to znaczy, że nie ma pojęcia, o kim mowa.

  • Białystok mówi:

   „Załóżmy że kolo trafi za kratki. I co dalej?! Czy lewactwo zamilknie? A nawet jeśli zamilknie to co dalej?! Czy przestanie myśleć w nikczemny sposób?”
   — Panie Macieju, tu nie chodzi tylko o to ‚lewactwo’ i czy oni zmienią sposób myślenia i o nawracanie ich. Szkodników trzeba chociaż powstrzymywać, jeśli nie da się ich nawrócić. Tu chodzi o dobro społeczeństwa (ale też pojedynczych osób). Nie można oddawać pola do szkodliwego działania, tylko dlatego, że nie dało się kogoś nawrócić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ